Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrakty Meeksa i Younga to dobra reklama, żeby w tym roku również zachęcić kogoś do przyjścia za minimum. Może któryś z tych gości się skusi: Jordan Crawford, Al-Farouq Aminu, Rodney Stuckey, Evan Turner. Rok gry w słabym klubie, ale oglądanym przez miliony to jak widać wyśmienita szansa, żeby podbić swoją cenę, więc liczę po cichu, że Mitchowi uda się to co rok temu i namówi kogoś na grę za minimum. Dziadów bym sobie odpuścił (Jermaine O'Neale, Eltony Brandy itd), a skupił się na młodzieży, która wypadła trochę z obiegu.

Andrzejowi Bynumowi mówie nie. Bardziej niż o kolana martwię się o jego podejście i wysokie prawdopodobieństwo rozpierdalania drużyny od wewnątrz. Room exception w takim układzie dałbym Edowi Davisowi. Emeka Okafor też byłby ok, ale to spore ryzyko po roku przerwy.

 

Natomiast jeżeli chodzi o Xaviera to mi się wydaje, że Lakers są już z nim dogadani na minimalny kontrakt, bo normalnie się zachowuje jakby był im graczem: trenuje sobie w ich ośrodku (tak, wiem, że może to nic oznaczać, Arenas i Cuttino Mobley też kiedyś, rok czy 2 lata temu u nich pogrywali), ale pomaga też przy campie Lakers dla dzieciaków, chciałoby mu się tak bezinteresownie? Mogę się oczywiście mylić.

 

Z dwójki Xavier Henry–Kent Bazemore wolę tego pierwszego. Młodszy o dwa lata, wyższy, silniejszy. Nie żałuję odejścia Kenta. Jego gra to było typowe żyłowanie o cyferki, a Xavier zdążył przynajmniej trochę pograć kiedy Lakers grali jeszcze o dobry bilans. Pau też po jakimś meczu jechał po Bazemore za egoistyczną grę.

A skończy się pewnie tak, że zatrudnimy: Sashę Vujacica, Josha Powella i Stanisława Medvedenko ;)

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Xaviera bym podpisał na 3-4 lata. Jako ławka, zmiennik może być. Kent mi nie imponował od początku więc jego odejście spływa po mnie.. Z drugiej strony jakby Kobe rozegrał pół sezonu chociaż to takich statystyk Meeks, Kent czy inni by nie mieli.. Ktoś wie jak się szykuje przyszły draft..?

Edytowane przez Dave9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shevcu chodzi o to czy jakieś wyróżniające się osoby będą tak jak w tym roku (Parker, Embiid, Wiggins etc)

 

Zakładam, że będziemy w TOP5 najsłabszych

Na dzień dobry masz dwójkę - Okafor i Mudiay, która będzie się bić o bycie no. 1 2015.

 

Potem stała dwójka - S. Johnson SF i Karl Towns C.

 

Żaden z tej czwórki poza piątkę chyba nie wyskoczy, no może kontuzja na cały sezon kogoś wyrzuci z top5.

 

Dalej to już rożnie bywa od mocków, ale Hezonja, Oubre, Alexander są wymieniani w top10-12 draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w zeszłym roku przed startem sezonu się spodziewał, że Joel Embiid będzie pewniakiem do top3 z szansami na jedynkę (gdyby nie kontuzja całkiem możliwy wybór). Pisanie, że Okafor to lepszy center to jednak spore gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Dziś mecz z GSW. Wiem, że dosyć późno ale moze ktoś będzie oglądac. Ja niestety wylądowałem w szpitalu, pakiet internetu mi sie skończył i lecę na oparcah. Więc jakby ktoś patrzył to proszę o skrobniecie paru skromnych zdań, co do gry Randla i Clarcksona. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak pisanie o pewnej top4, zobacz ile się zmieniło przez ten sezon NCAA i jak wyglądał draft 

oprócz Embida, Exum, Gordon, Vonleh wysoko 

Parker, Wiggins to było top2 i nimi zostali, Exum odkąd się zgłosił szedł w top4-5 i gdyby Magic poszli potencjałem to wzięliby właśnie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamienie w pęcherzyku żółciowym, dostatem ataku wczoraj nie tak mocnego jak rok temu ale teraz już zdecyduje sie na zabieg operacyjny. Wtedy odpuścili bo miałem kampanię wrześniową na studiach. Myślę ze z tydzień poleże. Więc aktywnie Panowie co bym miał lekturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie top4? Tym czwartym pewniakiem miał być chyba Exum, który w końcu z niewiadomych powodów poszedł z 5 :/

 

no przed sezonem było inne top 4 na pewno nie byłem w nim Embida a i Exum nie wszędzie się łapł 

 

Parker, Wiggins to było top2 i nimi zostali, Exum odkąd się zgłosił szedł w top4-5 i gdyby Magic poszli potencjałem to wzięliby właśnie jego.

 

no właśnie o to chodzi że ze zdrowym Embidem nie poszliby w top 2 a tego przed sezonem nikt nie przewidział 

 

więc spokojnie z tymi prognozami przed końcem sezonu NCAA 

 

Kamienie w pęcherzyku żółciowym, dostatem ataku wczoraj nie tak mocnego jak rok temu ale teraz już zdecyduje sie na zabieg operacyjny. Wtedy odpuścili bo miałem kampanię wrześniową na studiach. Myślę ze z tydzień poleże. Więc aktywnie Panowie co bym miał lekturę.

zdrowiej chłopie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ,że jak Kobe wróci to powinien grać bardzo dużo aby powrócił do formy , przetestował nowe triki oraz zobaczył ile minut jest w stanie grać na pełnym poziomie tak aby póżniej jak już Lakersi będą mieli Duranta (?) Kobe był solidnym graczem i wiedział na co może sobie pozwolić na boisku a które jego zwody są już zbyt czytelne dla graczy przeciwnych.

 

Kobe w tym wieku to powinien grać 30-32 mpg żeby się nie połamać. 'nowe triki' to niech sobie testuje na treningach. 

 

@barcalover

 

Właśnie też nie mam pojęcia dlaczego panuję takie przekonanie, że Durant będzie chciał podpisać w LAL. Lakers na pewno będą o niego walczyć, bo starają się wszystko ułożyć tak żeby mieć na niego kasę, ale dlaczego niektórzy mają takie duże przekonanie że on podpisze właśnie z Lakers to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przed sezonem było inne top 4 na pewno nie byłem w nim Embida a i Exum nie wszędzie się łapł 

 

 

no właśnie o to chodzi że ze zdrowym Embidem nie poszliby w top 2 a tego przed sezonem nikt nie przewidział 

 

więc spokojnie z tymi prognozami przed końcem sezonu NCAA 

 

zdrowiej chłopie ;)

 

No ale ostatecznie poszli tak jak przed sezonem i nikt już na to nie patrzy. Embiid poruszał się jak łania wśród tych klocków to musiał wskoczyć do top3. Co do tego top4 zdanie podtrzymuje, będą drużyny które na tych graczy powinny się skusić. Przed sezonem w top4 to pewnie był Smart, który ostatecznie poleciał z 6 więc też aż tak źle nie było. Ten draft mniej nahajpowany ale w top10 da radę wyciągnąć solidnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.