Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o trenera to nie widzę lepszego na rynku niż Jeff Van Gundy. Gdyby Lakers go podpisali to byłby to najlepszy ruch tegorocznego offseasonu.

Lubię Jeffa, ale pytanie dlaczego przez 7 lat nie znalazł sobie innej fuchy tylko siedzi nadal w ESPN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, różowo to to nie wygląda. Mitch wydaje się strasznie bierny w te wakacje. Rozumiem ograniczone środki, ale prócz Melo i niby kontaktu z LeBronem to jakoś nie było informacji, że Lakers szczególnie się o kogoś starają. Trzeba liczyć na fajny(pod względem formy), jeden z ostatnich sezonów Kobe'a. Systematyczny rozwój Randle'a i Clarksona i czekanie na kolejny offseason. Kolejny sezon kiedy oglądanie Lakers będzie bolało, bo porażek będzie znów masa, a zespól nawet jak będzie fun to watch to nie będzie w stanie tego zamazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, różowo to to nie wygląda. Mitch wydaje się strasznie bierny w te wakacje. Rozumiem ograniczone środki, ale prócz Melo i niby kontaktu z LeBronem to jakoś nie było informacji, że Lakers szczególnie się o kogoś starają.

 

przecież pojawiały się informacje, że Lakers są bardzo aktywni. wiadomo było, że nic z tego nie wyniknie, kiedy okazało się, że oferują maks 2-letnie umowy.

 

Mitch musi teraz przede wszystkim wykombinować jak załatwić jakiegoś rim protectora bo tego najbardziej brakuje.

 

to za rok

 

teraz mam nadzieję nic nie wykombinuje, a Lakers z Hillem na środku wylądują na szarym końcu w defensywie i w top 5 draftu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś z obrońców Mitcha wytłumaczyć co do cholery ten koleś zbroił w przypadku Gasola? W lutym leżała oferta okafor + 27 pick, teraz Gasol odchodzi za free. Żadnych oszczędności, żadnego picku. Od początku pomysł zostawmy i zobaczymy co będzie mi się nie podobał.

No ale my chyba liczymy, że ktoś tu przyjdzie w 2015... ta jasne już to widzę...obrona picku to priorytet...Kobe niech gra swoje może znowu wspomoże zespół albo pomoże tak jak Rondo C's ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach robienia z niego transferowej dziwki chyba trzeba było naprawdę mieć nierówno pod sufitem by myśleć, że będzie chciał zostać albo się nie odegra.

 

Gasol udowodnił mi, że ma jaja i dziękuje mu za dwa mistrzostwa i za fakt, że załatwił Mitcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może udowodnił że ma jaja w pdoejmowaniu decyzji, chociaż tu .. bo na boisku jest cipką. W ataku jest ok, ale jak sobie przypomnę jego akcje w obronie to jest jakaś masakra, Mr Soft.

 

Szkoda, że nic nie otrzymamy za Gasola, ale trudno i tak sezonie po c***u będzie. Zastanawiam się kogo ściągną jako centra, bo tak de facto oprócz Sacre to nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez jordan hill bedie naszym starterem na C. sacre jako backup. za minium podpisza pewnie jeszcze 2-3 wysokich, pewnie weteranow.

randle na pf. poki co nie ma dla niego zmiennika ale za minimum spokojnie sie ktos trafi.

 

mnie podoba sie kontrakt nicka younga.

to nie jest wysoki kontrakt.i gdyby idalo sie jakims cudem za 2-3 lata zbudowac fajny trzon, on bylby idealny muzupelnieniem wciaz za nieduze pieniadze. spodziewalem sie, ze po takim sezonie dostanie gdzies 36/4

 

nie wiem czemu narzekacie na mitcha. plan minimum osiagnal, nie zapchal salary kontraktami. za rok/2 mamy wciaz puste salary.

ta organizacja ma prosty plan. albo gwiazdy albo nic. nie udalo sie skusic zadnej gwiazny na granie z kobe'm. trudno. za rok sprobuja ponownie, za 2 lata jeszcze raz jak znowu nic nie wyjdzie.

w koncu dojda do momentu, w ktorym beda mieli puste salary, mozliwosc podpisania 2 maxow, i kilku rookies czy gosci na kontraktach rookies w skladzie. to juz bedzie wystarczajacy magnes by kogos przyciagnac. i zbudowac w koncu zespol walczacy o cos.

 

nie wiem czy bedzie to durant czy love. jak i to sie nie uda, powtorza to co zrobili cavs. kolejny rok/przegrywania, wybory w drafcie i wtedy bedzie mozna myslec o powrocie na szczyt. niestety ale tak to wszystko sie ulozylo. jezeli nei jestesmy w stanie sciagnac "wyprodukowanej" gwiazdy, musimy ja sobie sami wyprodukowac, wybierajac ja w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.