Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

10 rocznie, czyli w sumie jakieś 20/2

 

 

Pau Gasol turned down a two-year, $10M-plus per deal with the Lakers, league sources tell Yahoo Sports. Likely moving on.

 

gasol odrzucił dwuletniąumowę wartą 10+ mln$ i tu mamy per deal a nie per year, ale mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

two-year, $10M-plus per deal.

 

=

 

two year deal, 10M-plus per

 

w tym sensie

 

nikt nie używa zwrotu "per deal"

 

"deal" odnosi się do "two year"

 

ponad 10 rocznie

 

Matek - caphold Hilla jest niższy niż 9 milionów, ciągle więc mają trochę przestrzeni. niewiele, ale jednak

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje się bardzo słaby rok... Ale wszystko zgodnie z przewidywaniami - nie uda się sprowadzić gwiazdy, więc Mitch oferuje krótkoterminowe umowy i za rok będziemy mieli jeszcze więcej hajsu do dyspozycji. To na pewno duży plus. Inny jest taki, że Kobe chyba w końcu będzie grać na SF, gdyż mamy tu niezla dziurę.

 

Zastanawiam się tylko, czym skusimy Lovea (jeśli jakimś cudem zostanie do końca sezonu w Wolves, w co wątpię) i Duranta za dwa lata? Skoro Melo nas olał, James nawet nie chciał słuchać to czemu KD ma wybrać Lakera, którzy znów nie będą mieli właściwie żadnych zawodników w składzie.

 

Aa i Kobe wiedząc już chyba na 100% że nic nie wygra w ciągu najbliższych dwóch lat to podpisze w przyszłości kolejny kontrakt. A przynajmniej tak czuje... Oby tylko byl on dużo niższy niż obecny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reikai gdybym nie był tak leniwy jaki jestem, wrzuciłbym Twoje "niższy kontrakt Kobego pozwoliłby na zatrudnienie Arizy" do łapu-capu. Ale jestem leniwy i mi się nie chce. Ale epic fail leci na Twoje konto.

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szykuje się kolejny c****wy sezon w wykonaniu Lakersów. Póki co po zdjęciach Kobiego widziałem, że ma sporą nadwagę i to nie jest jakieś 3-4 kg.. Jest zalany tłuszczem, więc jego forma będzie niewiadomą. KB musi grać na SF bo tam są odrobinę wolniejsi gracze. Rozgrywający tak naprawdę nie zdziwię się jak ten młody Clarkson wygryzie z S5 tych dziadów Nasha czy Lina. Nick Young pewnie będzie grał na SG, Randle na PF, a Hill na ,,, C, to wygląda nieporozumienie. Drugi rok podrząd gdzie LAL nawet się nie otrą o PO. Plusem są tylko ten krótkie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.