Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2014/15 - Tankdelphia / Hinkiepalooza


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, w NBA czasami trzeba zaryzykować, Hinke to zrobił i albo za 3 lata będzie miał zajebistą drużynę, albo będzie kombinował coś innego. Nie każdy jest Miami czy Lakers, że wystarczy wyczyścić cap space i każdy FA będzie się pchał drzwiami i oknami.

 

Ta, już widzę jak właściciel daje Hinkiemu następny kredyt zaufania jeśli obecny plan nie wypali... Prędzej wynajmie snajpera.

 

Tylko żeby się zaraz nie okazało, że fani Philly skończą jak fani Seattle, którzy Durantem nacieszyli się sezon. Właściciel Sixers jest też właścicielem New Jersey Devils, a dodatkowo budują centrum treningowe w New Jersey. Jak dodać do tego, że w NJ niedawno zabrakło drużyny NBA to trochę mi to śmierdzi jakimś układem na przyszłość i może stąd nikomu z władz nie zależy na większej frekwencji na meczach Sixers.

 

Brzmi znajomo...

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam wszystkim zainteresowanym obejrzeć do końca. Wybraliśmy piłkarza :grin: przynajmniej wiemy, że Joel ma poczucie humoru ;)

 

Poza tym trochę niejasne to tłumaczenie jak dokładnie doszło do kontuzji...szedł czy grał? Pr

Szczerze?

 

Mega pozytywnie.

 

Jeżeli trenował soccer, siatkówkę i nic mu sie w stopy nie dzialo - szczególnie przy piłce nożnej, gdzie przecież stopy są najbardziej nadwyrężane-skoki, wślizgi, faule itepe itede. Jeżeli już po drafcie mowi, ze lekarze dawali mu opcję usztywnienia, albo operacji, to brzmi to bardzo optymistycznie. Prawda jest taka, że nie paliło im się do Bucks/Cavs, pod kątem przyszłosci operacja była lepszym wyjsciem i dawała szansę na trafienie do fajniejszego zespołu - i tak wysoko. 

 

Jeśli mowi, ze chce grać przeciwko Dwightowi, DeAndre, to chyba lubi koleś rywalizację, pare lat ogrania, treningów Bretta i może jest niemała szansa, że będziemy mieli w tym drafcie franchise playera. Chłopak całe zycie uprawiał różne sporty i się nie rozsypał - bądzmy dobrej myśli.

 

A póki co zobaczymy w jakiej formie wróci Nerlens - i co pokaże. Obu naszych młodych C bardzo lubie, lubie ich skillset i jeżeli będą zdrowi to super byloby ich jakoś pogodzić. Fit idealny w ataku nigdy to nie będzie, ale defensywnie jest niemal idealnie. Do tego KC, który jak na SF jest przejebanym shotblockerem i ponoć coś ostatnio nad rzutem popracował. Mrrau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/sixers/brett-brown-draft

 

podraftowy wydiad z Brettem. 

 

Podoba mi się, to jak byli wybierani zawodnicy w drafcie - cały staff asystentów, scoutow, analitykow zebrany razem wszyscy aktywnie dochodzili do konkluzji których graczy warto wybrać.Nie była to autorytarna decyzja Hinkiego.

 

Sixers póki co twardo idą w Twin Towers w przyszłym roku. Ponoć Nerlens pracował mocno nad rzutem - ma mieć już rzekomo jakąs skutecznosc z 16-feet jumperów no i oczywiscie FT. OBY.

 

Generalnie też widzę jakieś swiatełko dla takiego frontcourtu - Nerlens jest naprawde niezłym ballhandlerem - zapomina się o tym, bo w Kentucky zupełnie tego nei robił, potrafi też swietnie podawac, rowniez po penetracjach - z wyskoku, ma bardzo dobre ręce. Jezeli Brett będzie w stanie faktycznie rozwinąć jego rzut, to będzie naprawde grubo.

 

Inna sprawa odnoscie McDannielsa - właśnie wyczytałem, ze ma 82% z FT - bardzo fajnie rokuje to pod kątem przecy nad jump shotem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo McDaniels ma niezły jump shot mu po prostu brakuje trochę 3pt range.Z drugiej strony koleś grał w jednej z najbiedniejszych ofensywnie drużyn w NCAA i dlatego sporo tych trójek było nieco wymuszane np zegarem itp.Z mid range naprawdę jest solidny i jak dla mnie to taka atletyczna wersja Matta Barnesa szkoda że nie wziął go żaden contender tam chyba bardziej by sie przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo McDaniels ma niezły jump shot mu po prostu brakuje trochę 3pt range.Z drugiej strony koleś grał w jednej z najbiedniejszych ofensywnie drużyn w NCAA i dlatego sporo tych trójek było nieco wymuszane np zegarem itp.Z mid range naprawdę jest solidny i jak dla mnie to taka atletyczna wersja Matta Barnesa szkoda że nie wziął go żaden contender tam chyba bardziej by sie przydał.

Oj wierz mi, ze w Sixers też się przyda...

 

Sixers na 2-3 mieli kurweską dziurę, teraz za sprawą Granta i McDannielsa jest przynajmniej komu dać tam minuty... I do jest świetna wiadomość dla McDannielsa - wysokie tempo, trener pracujący przede wszystkim nad developmentem, brak zawodnikow z rzutem i dobrze podający PG. Jak dobrze pójdzie dostanie +30 mpg, co byłoby nierealne w innych zespołach. 

 

W zeszłym sezonie Brown nakurwiał ponoć mnóstwo czasu indywidualnie z Noelem - coś absolutnie niespotykanego w NBA.

 

BTW: czytałem, ze Hakeem już dzwonił do Embiida i zaproponował mu indywidualne treningi po wyleczeniu kontuzji. Wygląda na to, ze w koncu będzie miał pojętnego ucznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze że się nie przyda tylko że wygląda mi  idealne na 7-8 gracza w rotacji w jakimś czołowym teamie.Sam się zdziwiłem że ani OKC ani LAC po niego nie uderzyli.Z drugiej strony nie wiem czy ma potencjał na startera ale gdzie jak nie grając w Philly będzie miał okazje by mnie przekonać.

 

Carter Williams będzie grał w Summer League??

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze że się nie przyda tylko że wygląda mi  idealne na 7-8 gracza w rotacji w jakimś czołowym teamie.Sam się zdziwiłem że ani OKC ani LAC po niego nie uderzyli.Z drugiej strony nie wiem czy ma potencjał na startera ale gdzie jak nie grając w Philly będzie miał okazje by mnie przekonać.

 

Carter Williams będzie grał w Summer League??

poki co jeszcze nic nie wiadomo, mial tam jakas operacje na koneic sezonu - nie wiem, czy jest juz w formie.

 

to zabawne, ale teoretycznie w summer league powinnismy zobaczyc taka sama piątke sixers jak w RS nie licząc Thadda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zeszłym sezonie Brown nakurwiał ponoć mnóstwo czasu indywidualnie z Noelem - coś absolutnie niespotykanego w NBA.

 

BTW: czytałem, ze Hakeem już dzwonił do Embiida i zaproponował mu indywidualne treningi po wyleczeniu kontuzji. Wygląda na to, ze w koncu będzie miał pojętnego ucznia :smile:

 

Też tak macie, że im bardziej oddalamy się od nocy draftu tym bardziej jesteście zadowoleni z wyborów Sixers?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że im bardziej oddalamy się od nocy draftu tym bardziej jesteście zadowoleni z wyborów Sixers? :grin:

Taaa.. ja już rano troche sobie to w głowie inaczej poukładałem niż w momencie wyborów.

 

Informacje nt Embiida, które pojawiły się obecnie pozwalają myśleć pozytywnie. Pooglądałem McDannielsa, poczytałem o nim i jestem bardzo podjarany.

 

 

Potencjał do tankowania jest, ale jednocześnie Noel i MCW mogą przekonać ludzi do chodzenia na mecze, przynajmniej czasami. Za wcześnie by wyrokować ostatecznie, ale Hinkie taki całkiem głupi się nie wydaje.

Wrzuć do tej trójki McDannielsa. Odkąd oddaliśmy Iggiego to pierwszy gość, który będzie kończył z  góry kontry. W stylu gry Philly może mieć sporo okazji, żeby przyjebać dunka. Hinkie mądrze kombinuje - gdyby nie było Noela ciężko byloby zostawić ten sam roster i mieć jakąkolwiek sprzedaż biletów. Noel powinien zaciekawić pewną grupę kibiców - szczególnie, ze jest efektowny po obu stronach parkietu.

 

Zresztą, ja uważam, że piatka MCW/Richardson/McDanniels/Young/Noel MOŻE być lepsza od MCW/Anderson/Turner/Young/Hawes. Pytanie tylko czy J-Rich jeszcze zyje, czy będzie pełnił wyłącznie rolę mentora z ławki. MCW będzie grał drugi sezon, po przepracowanym lecie, wreszcie będzie D pod koszem, kotos, kto swoimi zagraniami będzie zaczynał transition. Evana Turnovera zamieniamy na broniącego, atletycznego gościa, który bardziej pasuje do stylu gry. Nie wspominajac juz o porównaniu tego zespołu do tego po deadline, bo to jest uważam przepaść. 

 

MCW/Wroten/Jackson (koleś ma jako jeden z nielicznych rzut)

Richardson/Anderson/Wroten

McDanniels/Thompson

Young/Grant/Moultrie

Noel/Sims 

 

to jest znacznie głębszy skład niż ostatnio, głębszy niż ten z początku sezonu, więc mam nadzieję, że nie będzie takiego dramatu jak pod koniec ostatniego sezonu. To jest młody, nieopierzony, słaby skład, ale już na pewno nie d-league team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking news:

 

Sixers zwolnili Jamesa Andersona. Co ciekawe, dzwonili do agenta Avery'ego Bradleya, zeby podpytać o niego - tego się po Hinkie'm nie spodziewałem... Wzmocnienia ? Wow ;]

 

Zeby nie bylo - sam pomysł mi się podoba, chciałoby się, aby Bradley miał lepszy rzut, ale i tak pod tym względem będzie pewnie jednym z lepszych w s5 ;]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter Williams będzie grał w Summer League??

 

Nie będzie, bo miał operację ramienia i gdzieś wyczytałem że nie moze grać 3-4 miesiące, więc do treningów wroci na krótko przed meczami przedsezonowymi. Na pewno to czytałem, bo pamiętam w komentarzach było marudzenie, że w takim razie latem nie poćwiczy rzutu, ale jakoś Sixers oficjalnie się o tym nie wypowiedzieli, więc nie wiem ile w tym prawdy. Nawet jakby MCW był zdrowy, to dziwne byłoby, gdyby ROY grał w lidze letniej...

 

 

E tam, w NBA czasami trzeba zaryzykować, Hinke to zrobił i albo za 3 lata będzie miał zajebistą drużynę, albo będzie kombinował coś innego. Nie każdy jest Miami czy Lakers, że wystarczy wyczyścić cap space i każdy FA będzie się pchał drzwiami i oknami.

 

 

Za trzy lata będzie miał zajebistą drużynę, albo będzie szukał pracy w jakiejś niższej lidze ;)

 

Myślę, że nawet nie za trzy lata. Sezon 2014/15 już nie będzie takim wielkim tankowaniem jak ostatnim razem, bo z bardziej doświadczonym MCW i Noelem i McDanielsem po prostu się nie da. Sezon 2015/16 już z Embiidem liczę na PO (zwłaszcza, jeśli Hinkie latem 2015 będzie aktywnie działał z FA). Powiedziałbym dwa lata czekania, a za trzy lata jeszcze będzie Saric, który dojdzie do dobrej ekipy, więc...  :triumphant:  Rozmarzyłem się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba shooterów, żeby mówić o dobrej ekipie. Póki co nie ma nikogo, kto grozi jakimkolwiek rzutem, ani nie ma na to widoków. Moje marzenie jest takie, żeby pick z najbliższego tankowania wymienić za Klaya Thompsona. Akurat będzie sporo centrów do wzięcia, a GSW chyba nie pogardzi wzmocnieniem pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.