Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

IMO nic w tym kontrowersyjnego, rzucilem haslo w eter nie zwracajac uwagi ze to Webb bedzie to sedziowal. Jak wiemy gospodarzom sprzyjaja sciany wiec moze kompletnej drukarni nie bedzie, moze byc kazda decyzja 50/50 na korzysc brazyli co najwyzej. Bardzo mnie ciekawi jak Vidal wypadnie na tle wirtuozow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle nie wiem o co chodzi z tym gryzieniem.

 

Jedno czego nie rozumiem - co to za zboczenie tego gościa, który już nie pierwszy raz połakusił się na takie coś.

Drugie czego nie rozumiem - o co cały szum? To niesportowe zachodzwanie ale czym to się różni od plucia, szczypania, łapania za jaja etc...? Wszystko to zagrywki z piaskownicy a tratkuje się to jak zamach na życie.

Trzecie czego nie rozumiem - dlaczego nie zawiesili mu tej kary na czas mistrzostw? Tlko osłabiają widowisko, Urugwaj na tym dziabnięciu i tak nic nie zyskał a tak są bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobili -  ch,,, z widowiskiem - niech to będzie jakiś sygnał że chamstwo będzie tępione - przydałoby się jeszcze aby FIFA podwyższała kary w innych tego typu przypadkach (mam tu na myśli np.czerwoną kartę Pepe jak z główki chciał potraktować Mullera chyba) - parę takich banów na 2-3 mecze (albo do końca MŚ) to odechciałoby się na przyszłość takich zachowań ze strony takich buców jak Suarez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta decyzja dot. Suareza jest kretyńska. 

 

przede wszystkim Urugwaj traci swojego najcenniejszego piłkarza. to nie jest kara wymierzona w piłkarza, a w zespół. cały zespół nie gryzł, gryzł Suarez w pojedynkę. 

 

przy okazji, nie bawmy się w pierdoły pod tytułem : wszyscy gracze są równi i powinni być sprawiedliwie traktowani. g.no prawda. nie sa równi. jedne prostytutki są lepsze, a drugie są gorsze i każdy o tym wie. Suarez jest lepszą i jego zawieszenie to wypaczenie wyniku meczu jeszcze przed jego rozpoczęciem.

 

po drugie, obniża to poziom widowiska, a nie za to płacę jako odbiorca sportu profesjonalno-medialnego.

 

po trzecie - wyjściem z sytuacji byłaby, wg mnie, następująca decyzja : Suarez owszem, dostaje karę zawieszenia na te 100 miesięcy i 200 meczów, ALE od pierwszego meczu jaki Urugwaj rozegra PO ! MŚ'2014. 

 

CHYBA że w jednym z pozostałych meczów jakie Urugwaj rozegra na MŚ'2014 Suarez dopuści się recydywy : wtedy zostaje nieodwołanie zawieszony od razu i nie na 100, ale na 150 miesięcy i nie na 200, ale na 300 meczów. innymi słowy : dać mu, ku.rwa, szansę i nam też. PIPA wg mnie straciła zimną krew i prze-histeryzowała. natychmiastowe zawiasy, to można nałożyć na pana Joela Pierdzika, rezerwowego z Hondurasu, ale nie na najlepszego piłkarza swojej reprezentacji i gwiazdę pierwszej wielkości tych mistrzostw. nie bawmy się w polityczne poprawności i kulawe "rządy prawa". 

 

zaznaczyć wypada, że Suarez nie został ukarany nawet żółtą kartką za swoje kanibalistyczne ciągoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jest dobra, co to za argument że Urugwaj traci najcenniejszego piłkarza? Skoro on gryzie to mają za to ukarać innego wybranego? Facet wie o co toczy się gra, wie że jest tak ważną osobą w reprezentacji i mimo to nie umie się pohamować i zachowuje jak burak. Kara musi być, bo nie można tolerować takiego zachowania, że ktoś z zębami leci na innego zawodnika, bo to jest jakiś przejaw choroby psychicznej i takich, którym zdarza się to już nie raz powinno się eliminować z jakichkolwiek rozgrywek. Suarez jest sam sobie winien i nie widzę powodu dla którego miałby być traktowany jakkolwiek inaczej ze względu na swój status.

A widowisko nie ma nic do tego, bo idąc tą logiką to każdy "najlepszy" piłkarz mógłby sobie dowolnie łamać zasady w grze i nie można by było go ukarać bo "zabija się widowisko".

Tak samo kara po mistrzostwach to już nie byłaby taka kara, oto właśnie chodzi, żeby uświadomić, że nie będzie tolerancji dla takiego zachowania i żeby ta kara każdemu dała do zrozumienia i była odczuta. A raczej oczywiste, że kartkę to by dostał i to czerwoną gdyby sędzia to zauważył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, płaczę z beki z tych argumentów - ,,nie karzmy go, bo umie strzelać gole", (???) ,,precz z polityczną poprawnością" (sic! serio? co ma polityczna poprawność do tego?), ,,płacę, więc oczekuję profesjonalnego sportu" (???), ,,obniża to poziom widowiska" (tak, zdajemy sobie sprawę, że połączenie mma i piłki jest bardziej widowiskowe niż sama piłka), ,,kara dotyka cały zespół, a nie zawodnika" (w przeciwieństwie do czerwonych kartek). Jestem rozje***y, takich głupot nie czytałem od wielu miesięcy (zakładam, że pisaliście to na poważnie), włączając publicystów tygodnika ,,NIE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karma dopadła Suareza. Poprzednie mistrzostwa i ta ręka w meczu z Ghaną, teraz zachowanie w meczu z Włochami. Gość ciągle idzie pod wiatr, może w końcu się opamięta. Czy Urugwaj jest lepszy z Suarezem niż Kolumbia? Szczerze wątpię. Siły się wyrównały, brak Suareza i Falcao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.