Skocz do zawartości

[NBA Finals] Heat - Spurs


leeewy

Heat - Spurs  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Może oglądam mało uważnie te mecze i nie widzę takich niuansów, ale wydaje mi się, że seria jest poprawnie sędziowana. Zdarzają się błędy w obie strony, a to, że ktoś dostanie kilka gwizdków więcej to raczej kwestia losowa, a nie wielki masoński plan. Nie lubię narzekać na sędziów, ale wydaje mi się, że były serie/mecze dużo gorzej sędziowane i akurat w finałach pod tym względem jest spokój póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadają, że tonący brzytwy się chwyta.

Kto okaże się przysłowiowym asem w rękawie?

B-Easy? Oden?

Heat nie gra już z nożem na gardle tylko na jajach.

Miami zrobiło słynne forumowe "pstryk", tylko chyba pomylili przełączniki.

Jeżeli Wade i Dino Bosh nie zaczną grać to seria kończy się w niedzielę.

 

Boris Diaw MVP

Edytowane przez samekontuzj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mecze jak ten to miód na moje serce :) mam nadzieje, że spurs załatwią ten biznes w 5 meczach, ogólnie trzymam kciuki, żeby czas big3 z miami jak najszybciej dobiegł końca :) Krzyż im na drogę, czas na zmiany - bez heat na topie może pojawi się w końcu cień szansy na zdrową rywalizację na wschodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka pobieda ;]

 

jak oglądam po rusku ten mecz to myślałem, że oglądam gm 3. tak jak w gm3 spurs dominowali w ataku, tak w tym meczu dominowali w obronie. jestem zaskoczony ich dominacją. to co robią rolersi jak mills czy diaw to majstersztyk. 

 

kawhi-leonard-putback-against-miami-game

 

 

auuuuuuuuuuu

kawhi zaczął niemrawo ale później dominacja a jak Wadeowi w koźle piłkę zabierał to już był cyrk na kółkach. takich dwóch świetnych meczów pod rząd w wykonaniu jednej drużyny nigdy w życiu nie widziałem.

 

w pewnym momencie tabelka.

duncan rekord minut

diaw tyle samo asyst co całe miami

double double duncana i leonarda. 

parker jak generał, najlepsza jego seria ever.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****.

Mam rozdarte serce- z jednej strony chcę three peatu dla Heat, bo LeBron, a chyba jeszcze bardziej chcę zobaczyć Timmy'ego w Stambule w październiku, a mistrzostwo Heat może dać jeszcze jeden sezon gry Duncana, a z drugiej strony Spurs to mistrzostwo należy się za ich grę jak psu buda. 

Magia k****, magia.

Edytowane przez Tomek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat w tej serii z LeBronem na parkiecie są -31. 

I co z tego? Co by nie mówić,ale tylko on ma jaja w dzisiejszych Heat.Robi co tylko może,ale jak się ma takich partnerów jak Chalmers czy Bosh to z gówna bata się nie ukręci.Trafili na kosmicznych Spurs plus Wade czy Bosh wyglądają przy Greenie czy Diaw jak marni rolsi za pare baniek na sezon.Mimo wszystko zagram u buka na Heat jak kurs skoczy do ok,3 bo jednak nie chce mi się wierzyć by skończyło się 4-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shohen1.gif

 

 

Nie ma co zbierać.

 

 

Pomijając już 2/65 Wade, czy ile on tam miał z gry, ilość piłek, które wybijają mu z kozła w tej serii musi chyba być jakimś rekordem. Nawet 15 strat w 4 meczach dobrze nie oddaje sytuacji, bo kilka jeszcze udało mu się uratować czołgając się po parkiecie, albo piłka akurat trafiała do kolegi.

 

Heat są kompletnie rozwaleni, już nawet mniejsza o to, że komuś rzut nie siedzi czy coś, oni jako zespół całkowicie porzucili swoją grę w ataku, 1 na 1 na zmianę, motanie się 8 metrów od kosza bez pomysłu, rzuty przez ręce w ostatniej sekundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.