Skocz do zawartości

[NBA Finals] Heat - Spurs


leeewy

Heat - Spurs  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzajcie. przecież to jest k**** niemożliwe aby cały mecz napierdalali na takiej skuteczności. bez przesady. taki wynik to ciężko byłoby im zrobić z ekipą z PLK , to co się wczoraj stało w pierwszej połowie to cud przy south beach. cała maszyna praktycznie nie popełniała żadnych błędów. trafiali wszystko co się da w dodatku w ataku w miami grał tylko James. jarajcie się kibice spurs wygraną a nie chcielibyście aby spurs jebneli w finale 140 pkt ;] w rs takie rzeczy to wydarzenie epokowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W młodości trudno o jakąś stabilizację gry na wysokim poziomie przez dłuższy czas zwłaszcza, gdy grasz na poziomie finału NBA. Z kolei na stare lata nie da się zapierdalać równo przez 3, 4 kwarty po obu stronach parkietu. Pewnych rzeczy, ograniczeń nie da się przeskoczyć. Taki Danny Green albo zachwyca albo irytuje. Taki Manu albo Ci wygra mecz w pojedynkę albo sabotuje poczynania własnego zespołu. Nawet istny trenerski geniusz miewa chwilę, gdy jego coaching woła o pomstę do nieba. To jest piękne w tym zespole, że razem tworzą absolutnie, wyjątkową, zjawiskową i niepowtarzalną całość. Moje prościutkie, szybciutkie, pisane na kolanie wytłumaczenie fenomenu "rwistej" gry Spurs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Alvan Adams w 1976 jako rookie zdobył 33 pkt

 

opoka starych suns

 

gość zrobił 47/18/12 a rekordy na Uniwerku w DD poprawił dopiero Blake Griffin

miły gość bo mimo zastrzeżenia w Suns 33 pozwolił nosić ten numer Grantowi Hillowi

 

nawet nie wiedziałem że lideruje w tylu kategoriach w Phoenix

 

epickie finały z Bostonem....

 

w G#4 wydarzeniem było zagwizdanie 21 fauli w 9 minut przez Pasiaki ( a co tam!) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10404201_658181283689_8760468242227829739_n.jpg

 

NBA Jam?

 

 

Sportando@sportandoFollow

Spurs should announce Ettore Messina as assistant coach of Gregg Popovich after the NBA Finals, @DL_corriere reports

 

11:43 PM - 10 Jun 2014

 

zgrabne przygotowania do tego co ma nastąpić w przyszłości...

jeżeli przyjdzie w lato to jest sugestia że raczej Manu i Belli zostaną na jeszcze jeden sezon

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko winni się tłumaczą!

 

5 uderzeń? No to 5 spotkań, z opcją skrócenia zawieszenia do 4. Za dobre sprawowanie. I już nie trzeba się będzie zajmować poszczególnymi sędziami przed kolejnymi spotkaniami. Ile NBA zaoszczędzi na telefonach!

 

@kiwi

To próba kostiumowa przed "The Decision. Return Of the Princess".

 

"Ray mi powiedział jedną strasznie ważną rzecz. Mianowicie jeśli nie możesz pokonać przeciwnika, przyłącz się do niego".*

 

O samym meczu nie napiszę dużo, bo go tylko przewinąłem, ale nadal mam przeczucie, mylne rzecz jasna, że im dłużej ta seria będzie trwała, tym lepiej dla Heat.

 

* To marzenie, ale jak LeBron ma trochę oleju w głowie, to w okolicy 2017/18 mógłby do Spurs przyjść i ze dwa tytuły machnąć. Akurat Tim zakończy karierę, więc będzie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już marzyć to na całego ;-)

 

Salary:

 

Tony Parker            12,5M$

Tiago Spliter             9,25M$

Manu Gino               7M$

Danny Green           4M$

Leonard                   3M$

Marco                      2,8M$

Cory                        2M$

Ayers                      1,8M$

Baynes                    1,0M$

 

Razem:             43.000.000$

pick #30             900.000$

 

Duncan nie korzysta z PO 10.000.000$ i rozmienia na drobniejsze 3 lata?

 

z 15.000.000$ w salary dla LBJ

 

spada Diaw/Bonner/Mills, Daye TO nie podpisujemy

 

 

NIEREALNE w rzeczywistości ale w praktyce całkiem całkiem

 

Parker Green Leonard LBJ Duncan

 

z ławki Mills ( zależy za ile) +Manu+Marco+Baynes+ Splitter

głebokie rezerwy : Corry+rookie+Ayers

 

od bólu jeszcze Diaw za minimum jako 14 kontrakt

15 niegwarantowany z drugiej rundy

dziękuję

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs zagrali tak genialnie w pierwszej połowie, że co minutę powtarzałem sobie, że takie coś się skończy i niestety tak było - Miami zaczęło odrabiać straty, nerwowe poczynania San Antonio, ale potem wszystko wróciło do... normy?

 

LeBron z Wadem tyle strat, obleśne to było. Leonard wielki, po dwóch słabych meczach, carrer-high. Gościu bez układu nerwowego, bez emocji, ale pod koniec chyba oddychał już rękawami, czy tylko mi się tak zdawało?

 

Kibice Miami to mega skandal - ale to nic nowego. Pozostaje zadać pytanie, jak wielkim zj*bem trzeba być, żeby wybulić kilkaset dolców za mecz i wyjść kilkanaście minut przed końcem, gdzie mimo wszystko Miami miało jeszcze jakiś cień szansy na zwycięstwo, czy też doprowadzenie do OT? 

 

459484577-kawhi-leonard-of-the-san-anton

 

2.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice Miami to mega skandal - ale to nic nowego. Pozostaje zadać pytanie, jak wielkim zj*bem trzeba być, żeby wybulić kilkaset dolców za mecz i wyjść kilkanaście minut przed końcem, gdzie mimo wszystko Miami miało jeszcze jakiś cień szansy na zwycięstwo, czy też doprowadzenie do OT? 

 

 

 

niektórzy uwaŻają (pzdr Luki) to za kulturę kibicowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami nie prawa wygrać meczu jak Lebron przegrywa matchup na swojej pozycji. Nie to, żeby James grał źle, choć zdecydowanie zbyt pasywnie, ale Kawhi zagrał aż za dobrze.

 

Pierwszą połowę w wykonaniu Spurs będę oglądał na okrągło przez kilka następnych lat. Niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy uwaŻają (pzdr Luki) to za kulturę kibicowania.

To jest kultura kibicowania - co prawda frajerska ale jednak. Kibic który kładzie lachę na swój team gdy mu nie idzie wciąż jest kibicem. Przy okazji jest też lamusem i frajerem ale te etykiety i poprzednia nie znoszą się wzajemnie.

 

Druga sprawa: w innym temacie masz ból dupy o generalizowanie a tutaj jak leeewy napisał "kibice Miami" to jakoś masz wyjebane - a przecież wszyscy z tej hali nie wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie spurs zagrali 4 bajeczne Q w tych finałach:

 

G#1 - 4Q

G#1 - 1Q

G#3 - 1&2Qs

 

kogo Pop nie opieprzy to gra jak należy...

liczę że teraz zjeby poskutkują na Tonego Parkera

 

rozumiem różnicę w PO zamiast w RS ale w sumie system Spurs zaczynał się i kończył na Tonym.

Brakuje mi tak charakterystycznych podczas całego sezonu wjazdów Parkera na które Miami są niesamowicie przygotowani... inne działające opcje spurs moze zmuszą do zmian ustawień D Heat i przez to w końcu TP będzie miał łatwiej....

 

huge game od TP w G#4 byłoby bardzo bardzo pomocne w wykonaniu MISJI PIĄTEGO TYTUŁU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś filmik, jak kibice Heat tańczyli w czasie któregoś time-outu w bodajże 3 kwarcie do Booyah? Oglądałem teraz na dekoderze bez nagrywania, a chciałbym pokazać kumplowi. 

 

Szkoda tej trójki Marco na +10... chwilę przed nią liczyłem, że Heat zaraz złapią już kontakt na jeden kosz i będziemy świadkami zaciętej gry do końca. Trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony w tej serii najlepszy strzelec i asystent w ekipie Popa, więc nie jest z nim tak źle ignazz. A procentowo też wygląda to nieźle - 50% FG, 55,6% 3PT.

@matek - widziałem, niby fajna zabawa, ale ja chyba czegoś takiego za kilka tysięcy bym nie zrobił, co za parchy. 

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.