Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym tak sądzisz? W LAL był traktowany jak śmieć, mimo że był ich drugim najlepszym zawodnikiem rok temu. Tutaj będzie grał dla trenera, który powinien szanować Jego styl gry. Jego tweety świadczą też, że ma spory dystans do życia.

 

 

Właśnie miałem na myśli to, że reakcja zupełnie inna, ale w sumie nie ma się co dziwić, po tym jak w LA był jednym z najlepszych graczy, a nie dostał nawet kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym tak sądzisz? W LAL był traktowany jak śmieć, mimo że był ich drugim najlepszym zawodnikiem rok temu. Tutaj będzie grał dla trenera, który powinien szanować Jego styl gry. Jego tweety świadczą też, że ma spory dystans do życia.

 

wuuuuut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać hejterów LAL. Ich poziom hejtu jest wprost proporcjonalny do wylewanego przez nich wiadra bzdur :)

 

Marshall "jednym z najlepszych" i "traktowany jak śmieć" made my day.

 

A tak poważnie: nie wstyd wam takie rzeczy wypisywać? Jednym z najlepszych to mógł być, gdy była taka plaga, że na biegu w 4q w strój przebierał się kontuzjowany Nash, bo brakowało rezerwowych. A to jak kto kogo traktował pokazała sytuacja z meczu z Suns, gdy Len starł się z Youngiem. Jeden dobitny obrazek podejścia Marshalla do gry i klubu. To że ponabijał sobie parę cyferek w kilku blowoutach o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://probasketballtalk.nbcsports.com/2014/06/27/report-76ers-never-tried-to-trade-for-no-1-pick/

 

Sorki pomyliłem z tym Magic to chodziło o 76ers

 

A tu masz podobnie z Favorsem , gdzie też GM Cavs później potwierdzał że Favors nie był oferowany

 

https://twitter.com/1280Spence/status/482229414353055744

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pisał o tym, że nie było oferty to jedno, ale powiedz mi czy (i kiedy) Woj pisał, że taka oferta w ogóle się pojawiła. Bo w żaden sposób z tego linka nie wynika, że Woj się pomylił i gdzieś pisał nieprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak poważnie: nie wstyd wam takie rzeczy wypisywać?

 

Ja tam wstydu nie mam, ale fakt - zapomniałem, że bycie najlepszym w jednym z najsłabszych zespołów za bardzo chwały nie przynosi. Za rok przecież Lakersi z Kobym i Randle (i bez Gasola) idą na mistrza, także nie wolno im trzymać takich ogórków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.