Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Mogą też po prostu zostawić sobię Wigginsa, a o centra starać się w innych wymianach budując skład bardziej na już. Ogólnie nie rozumiem. Chcecie Love'a, ale szukacie rim protecotra, chcecie oddać Wigginsa, bo za długo LBJ będzie na niego czekać, a wolicie Joela, który przez rok nie będzie grać - gdzie tu logika?

Rozmawiamy o dwóch różnych drużynach?

 

Jedna ma plan na odbudowę poprzez draft więc posiadanie Embiida im nie szkodzi.

 

Drugi zespół zamierza walczyć o mistrzostwo już teraz albo za rok, za rok LBJ i Irving to ok. 36 mln, dodając tych wszystkich Dionów, Thompsonów, Bennettów, Millerów i Wigginsów to w przyszłym roku będzie z 60 mln więc z centrem może być ciężko. Teraz mają szanse pozyskać Love'a a potem za rok będa mysleć o centrze. Na rynku dziś nikt im nie da rim protectora od tak, a jak już wysylac Wigginsa to za gracza, który będzie na teraz i da im większe szanse w walce o mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shevcu, ale ja mówie o tym, aby oddać Wigginsa za Emibiida i tego nie czaje w ogóle. To, że Love mógłby przejść za Andrzeja do Wolves - ok, ale Wiggins za Joela? Whaat?

Tamta moja wypowiedź była z sarkazmem, bo niektórzy z tego co widzę, to za drugorundowe picki rozprzedaliby całą Philadelphię, co jest akurat totalnie bez zrozumienia dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta wymiana przejdzie to nie rozumiem dlaczego niby Saunders ma być uważany za idiotę. Dla mnie ta wymiana to najlepsze co może spotkać Timberwolves. Minnesota jest marną organizacją, ale jak na razie nie widzę powodów do krytykowania Saundersa. Stara się ugrać jak najwięcej i jest duża szansa, że to przejdzie. Wolves oddadzą Love'a i zbędny balast, dostaną Wigginsa, Younga i Benneta. Który all star w ostatnich latach został oddany za tak wiele, do tego po deklaracji chęci odejścia z klubu i w ostatnim roku kontraktu? Zgadzam się, Cavs to idioci, jeżeli na to pójdą. Co więcej, zgadzam się, że w ogóle włączanie Wigginsa w tą wymianę to idiotyzm, ale wiele wskazuje na to, że jednak to przejdzie.

 

Nie zrozumiałeś mnie. Saunders jest idiotą bo jeszcze się zastanawia nad taką ofertą balansując na granicy absurdu. Lada moment przegnie pałę i będzie już idiotą do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego idiotą można będzie go nazwać, jeśli przegnie i ta wymiana nie dojdzie do skutku. Póki co wiele wskazuje na to, że może do niej dojść, zwłaszcza że James chce Love'a. Dla mnie po prostu Saunders zwęszył okazję. Idiotyzmem można by to nazwać, gdyby Wolves mieli ciśnienie na oddanie Love'a do Cavs. W tym momencie wydaje się, że jest odwrotnie. Saunders na razie nie zapracował sobie na nazywanie go idiotą, sprawia wrażenie lepszego GMa niż Kahn i McHale. Nie widzę sensu krytykowania go za czyny jeszcze niepopełnione. 

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub, co bardziej prawdopodobne, drugim Odenem.

 

Niechciane kontrakty się kończą i robią miejsce w salary. A podobno Sixers nigdzie się nie spieszy, więc do tankowania też w sam raz. Perspektywiczna młodzież to choćby jeszcze LaVine. Pisałem też o pickach. I to wszystko za Embiida. Moim zdaniem strasznie zawyżacie jego wartość. Mówimy tu o graczu, który jest jedynie dobrym prospectem (perspektywiczną młodzieżą) i jest mega podatny na kontuzje. Poważnie wierzycie, że będzie drugim Dreamem? Wg mnie kariera podobna do Boguta, jakieś 50-60 gier na sezon to optymistyczny scenariusz w przypadku Embiida.

Odenem moze byc ale nie musi. Kolana mu sie jeszcze nie rozlecialy a to jest zwykle podzespol ktory sprawia najwiecej problemów. Ma problemy ze stopa i plecami (tutaj podobno nic powaznego). Kariera jak Boguta bardzo prawdopodobna ale Marc Gasol tez mial problem ze stopa (a wszyscy beda go chciec za rok). Wiekszosc wielkoludow ma takie kontuzje i czasem koncza karierę (czytaj Ming). Jak bedzie mial dobra opiekę i nie bedzie robil za bardzo masy to ma szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs? Powiedział to ich GM?

Godessy który ma bardzo dobre dojścia do Jazz miał wypowiedź GM Jazz który twierdził że nigdy nie handlowali Favorsem i on też powołał się na Cavs że oni też potwierdzali że nigdy nie dostali takiej oferty od Jazz. Nie wiem jak to wyglądało ze strony insiderów Cavs ale insiderzy Jazz pytali się Cavsów i Cavs powiedzieli że takiej oferty nie było że były tylko pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godessy który ma bardzo dobre dojścia do Jazz miał wypowiedź GM Jazz który twierdził że nigdy nie handlowali Favorsem i on też powołał się na Cavs że oni też potwierdzali że nigdy nie dostali takiej oferty od Jazz. Nie wiem jak to wyglądało ze strony insiderów Cavs ale insiderzy Jazz pytali się Cavsów i Cavs powiedzieli że takiej oferty nie było że były tylko pytania

 

Ok, więc co sprawia że wierzysz Godessemu bardziej niż Wojnarowskiemu, który nigdy nie pisze dopóki nie jest to pewna informacja? W najlepszym wypadku jest to słowo przeciwko słowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc co sprawia że wierzysz Godessemu bardziej niż Wojnarowskiemu, który nigdy nie pisze dopóki nie jest to pewna informacja? W najlepszym wypadku jest to słowo przeciwko słowu.

Bo Woj się przyznał że np oferty Magic za nr 1 draftu nigdy nie było a przed draftem pisał o niej kilka razy więc bardzo prawdopodobne że i tu też mógł się kropnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Woj się przyznał że np oferty Magic za nr 1 draftu nigdy nie było a przed draftem pisał o niej kilka razy więc bardzo prawdopodobne że i tu też mógł się kropnąć

możesz podać oba teksty? ten o propozycji magic i ten o tym, że tego nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minesota : Waiters,Dudley,JJ Hickson

LAC:J.J Barea

Cavs:Love

Denver:Varejao

 

Takie cos mogło by być aby Cavs nie musieli oddawać Wigginsa ani Benneta.

 

Proszę traktować to na miękko.

No offence ale: 

 

10525656_719407408107865_276374361040681

Edytowane przez JH13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Woj się przyznał że np oferty Magic za nr 1 draftu nigdy nie było a przed draftem pisał o niej kilka razy więc bardzo prawdopodobne że i tu też mógł się kropnąć

Moje źródła podają, że nic takiego nie miało miejsca, tzn Cavs i Magic wg Woja wymienili się propozycjami trejdu, ale się nie dogadali. Niczego nie zaprzeczał.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offence ale: 

 

10525656_719407408107865_276374361040681

 

 

 

Whujowa wrzuta ;]

niemniejednak trade słaby jakby kogoś jebneło turbo 

Bo Woj się przyznał że np oferty Magic za nr 1 draftu nigdy nie było a przed draftem pisał o niej kilka razy więc bardzo prawdopodobne że i tu też mógł się kropnąć

prosze o źródła 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak Zach LaVine (jeśli chodzi o reakcję, po zamianie LA na mroźną północ).

Po czym tak sądzisz? W LAL był traktowany jak śmieć, mimo że był ich drugim najlepszym zawodnikiem rok temu. Tutaj będzie grał dla trenera, który powinien szanować Jego styl gry. Jego tweety świadczą też, że ma spory dystans do życia.

 

Najdziwniej to będzie miał Wiggins. Najpierw trafił z jedynką do Cavs, którzy na tamten moment wydawali się być organizacją bez przyszłości. Potem przyjście Lebrona i mega zmiana na plus. Teraz zaś, ma trafić do Minny, co chyba jako jedyna była jeszcze gorszą organizacją niż Cavs przez ostatnie 4lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.