Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem newsa o włączeniu Phili w trade Love'a. 

 

W skrócie wygląda to tak:

 

Cleveland Receives: PF Kevin Love ($15.7), SG Corey Brewer ($4.7)

Minnesota Receives: SG Andrew Wiggins ($5.5), PF Thaddeus Young ($9.4), PF Anthony Bennett ($5.6), PG John Lucas III ($1.6) and Cleveland's 2018 first-round pick.

Philadelphia Receives: SG Dion Waiters ($4.1), PG J.J. Barea ($4.5), C Brendan Haywood ($2.2), PF Malcolm Thomas (950k) and a 2015 first-round pick (via Miami from Cleveland).

Let's break down why this might work for all three teams

 

 

 

Cavs niby dostają Love'a ale oddają zdecydowanie za dużo, bez sensu moim zdaniem. Wciąż upieram się, że lepiej będzie nie oddawać Wigginsa.

Cavs oddają za dużo, ale Bron Bron potrzebuje miłości to wiadomo. Kurczę się cieszyłem (nie wiem czemu) jak LBJ wrócił do CAVS,(choć bardzo nie lubię tej organizacji). Pomyślałem, że wróci ogarnie młodych, a już były od razu sygnały: LBJ reached out to Kevin Love bla bla bla.. Ja rozumiem, że nie wygrywa się mistrzostw w pojedynkę. Królowie wojen w pojedynkę też nie wygrywają. Co do królów przy całej tej sytuacji jego ksywka "King" James jest niesmaczna. To taki Lord Baelish z Game of Thrones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cos takiego by przeszlo to wielkie brawa dla Wolves, a Cavs beda skonczonymi idiotami, nic tylko patrzec na dziurawa ibrone Cavs, a z drugiej strony eksplozje talentu wigginsa i nagle wystrzelajacego Benneta.

 

Jakos mam przeczucie, ze bennet w tym roku szczegolnie przy lebronje w tym roku by wystrzelil, moga przynajmniej jego zostawic tymbardziej, ze maja nadal braki pod koszem. Zastanawiam sie, czy to Wolves sprytnie nalega dodatkowo na Benneta, czy to glupi Cavs chca go na sile wcisnac.

 

Po podpisaniu przez Wigginsa kontraktu mialem nadzieje, ze Cavs w ciagu 30 dni przejza na oczy i moze Wiggins zaprezentuje cos na treningach co otworzy im oczy, ciagle mam taka nadzieje. Jezcze maja ponad 2 tygodnie a w NBA niektore dcyzje zmieniaja sie z dnia na dzien, takze jeszcze wierze, ze ktos tam sie opamieta w tych Cavs.

 

A jesli to Bron naciska na taka wymiane to szkoda slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs od początku było w beznadziejnym położeniu, bo wiadomo było że chcą Kevina bardzo, a Wolves mówiło, że deal bez Wigginsa nie wchodzi w grę, dodatkowo na miłość polowali też Bulls dość poważnie (jaka była propozycja na stole? Mirotic + Gibson + McDermott?)

 

jeżeli zaklepią ten trade na górze to nie będzie to korzystne dla Cavs, choć chciałbym się mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu myślałem, że jeśli Cavs oddadzą Wigginsa pobiją rekord debilizmu. Dzisiaj, patrząc na to że oferują Wigginsa i Bennetta + jeszcze coś, mam permanentnego facepalma...

 

Ale widzę, że negocjacje z Wolves to NBAowska interpretacja "Głupi i Głupszy". Saunders to straszny idiota. Love, jak zostanie albo będzie grał piach, bo z przymusu i w lutym oddadzą go za Amar'e, Shumperta i mocarne 2nd roundery albo odejdzie po sezonie za darmo. Wolves to naprawdę chu**a organizacja. Nie wiem już kto ma palmę pierwszeństwa w tym względzie. Nie mogę na to po prostu patrzeć. Szkoda mi Wigginsa tak czy siak, zanim zaliczył debiut już jest kartą przetargową i grozi mu gra w Wolves... eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zamieszania o nic. Bleacher report spekuluje i podaje swoją wersję, jak taki deal mógłby wyglądać.  Nic więcej. Jedyne źródło, na które się powołują, to informacja o tym, że Sota chętnie by chiała u siebie T. Younga z 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że LeBron nie ustalił z zarządem jakich ruchów oczekuje. Biorąc pod uwagę jego kontrakt z Cavs wcale mnie nie dziwi, że mogą oddać zeszłorocznego busta (póki co) i gościa, który jeszcze w NBA nie pograł za Love'a. James nie poszedł tam żeby pełnić rolę przedszkolanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie patrzmy jak to się rozwinie. Dwa 1 picki i jeden pierwszorundowiec od Miami to jednak parodia. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze jakiegoś dziwnego zdrowotnego zbiegu okoliczności w Miami i wysoki wybór w 2015. Wystarczy ze Bosh sobie cos zrobi a Wade wtedy podejmie np. Decyzję o rehabilitacji i ladowaniu baterii na " za rok"

 

Myślę że to plotki tylko ale who knows?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu myślałem, że jeśli Cavs oddadzą Wigginsa pobiją rekord debilizmu. Dzisiaj, patrząc na to że oferują Wigginsa i Bennetta + jeszcze coś, mam permanentnego facepalma...

 

Ale widzę, że negocjacje z Wolves to NBAowska interpretacja "Głupi i Głupszy". Saunders to straszny idiota. Love, jak zostanie albo będzie grał piach, bo z przymusu i w lutym oddadzą go za Amar'e, Shumperta i mocarne 2nd roundery albo odejdzie po sezonie za darmo. Wolves to naprawdę chu**a organizacja. Nie wiem już kto ma palmę pierwszeństwa w tym względzie. Nie mogę na to po prostu patrzeć. Szkoda mi Wigginsa tak czy siak, zanim zaliczył debiut już jest kartą przetargową i grozi mu gra w Wolves... eh.

 

Jeśli ta wymiana przejdzie to nie rozumiem dlaczego niby Saunders ma być uważany za idiotę. Dla mnie ta wymiana to najlepsze co może spotkać Timberwolves. Minnesota jest marną organizacją, ale jak na razie nie widzę powodów do krytykowania Saundersa. Stara się ugrać jak najwięcej i jest duża szansa, że to przejdzie. Wolves oddadzą Love'a i zbędny balast, dostaną Wigginsa, Younga i Benneta. Który all star w ostatnich latach został oddany za tak wiele, do tego po deklaracji chęci odejścia z klubu i w ostatnim roku kontraktu? Zgadzam się, Cavs to idioci, jeżeli na to pójdą. Co więcej, zgadzam się, że w ogóle włączanie Wigginsa w tą wymianę to idiotyzm, ale wiele wskazuje na to, że jednak to przejdzie.

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużo. Love można ściągać jak się ma kołka pod koszem, który broni. Trzeba było gadać z Rockets o Asiki, oni akurat mogliby się na duo TT+Bennet zgodzić akurat. Wtedy trade Wiggins-Love miałby sens.

Co do tego info, na razie wiemy na pewno, że Cavs nie zaoferowała Wigginsa, a co dopiero Wigginsa i picków i Benneta i Qaitersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten ostatni akapit tego artykułu powinien posłużyć za podsumowanie:

 

While there are a lot of different combinations that could work here, the important thing is that the incentive for all three sides matches up. That seems to be case, and it's why a three-team trade for Kevin Love along these lines could work.

 

Padłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to doszlo do skutku to Sota wyszlaby z takiego dealu z usmiechem na twarzy. Pick, solidny Young, Wiggins, nawet ten Bennett. Akurat az tak xle na tym by nie wyszli.

Rozumiem ze Cavs maja cisnienie na Love i ten ma cisnienie, by teraz do nich dolaczyc, ale srednio to widze dla nich. Za duzo oddaja, za malo biora, w takim zestawieniu to praktycznie brak im wsparcia z lawki.

Phila to juz musialaby totalnie miec wyjebane na Younga, by go puszczajac za pick i Waitersa, bo to tak wyglada. Moze dostana jeszcze jakies picki, to wtedy jeszcze jestem w stanie to zrozumiec.

Podsumowujac, to taka wymiana korzystna jest tylko dla Soty i jak sie im uda ja zrobic, no to mistrzostwo swiata dla nich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już była gadka o odrzuconej ofercie Wiggins+Bennett+pick i teraz mieliby dorzucać jeszcze inne assety, a Minny dodatkowo chwyta Younga, sama dorzucając Brewera? Włóżcie to między bajki, to jakiś wymyślony shit biorący się z tego, że Wolves są podobno zainteresowani T.Youngiem. 

 

Na miękko to weźcie. 

 

Cavs lepiej by wyszli na ściągnięciu do siebie Younga z Sixers za tego Waitersa i picki, niż oddawanie WSZYSTKICH młodych za jednego Love, którego mam już dość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Sixers mają być włączeni w tą wymianę, a Cavs koniecznie chcieliby oddać Wigginsa do Minnesoty, powinni myśleć co tu zrobić, żeby wyciągnąć Embiida. Nie sądzę, żeby Sixers w dalszej perspektywie chcieli zatrzymać i Noela, i Embiida w składzie. Minnesocie bardziej zależy chyba na oddaniu zbędnych kontraktów, niż na Youngu. Gdyby do Wolves przeszedł Wiggins + np Bennett, do Cavs Love i Embiid a do Sixers niechciane kontrakty i trochę perspektywicznej młodzieży z pozostałych zespołów +  picki, ta wymiana mogłaby być w miarę sensowna dla każdej ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zdrowie Embiida, przyznałbym Ci rację. Z resztą nie wyobrażam sobie Embiida i Noela razem na boisku. Któryś pewnie prędzej czy później odejdzie. 

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Embiida za "niechciane kontrakty i trochę perspektywicznej młodzieży z pozostałych zespołów +  picki" to byłaby jeszcze większa głupota, niż oddanie Wigginsa za Love'a. 

 

Huh.

Już bez przesady z tą wymianą Wigginsa za Love'a, że będzie głupotą. W dalszej perspektywie będzie błędna, ale na tu i teraz jest raczej dobra. Do mnie przemawiają argumenty Krzyżewskiego, że ten zespół z LeBronem nie może czekać na Andrew aż ten się ukształtuje. Podpisanie Kevina, przy odpowiednim doborze C, daje przez najbliższe lata szanse na contenderowanie. Z Wigginsem ile będzie takich sezonów? 1-2?

 

Przy tym podkreślam, że cholernie chciałbym ich obu w Cavs.

Gdyby nie zdrowie Embiida, przyznałbym Ci rację. Z resztą nie wyobrażam sobie Embiida i Noela razem na boisku. Któryś pewnie prędzej czy później odejdzie. 

Duncana razem z Robinsonem też sobie na początku nie wyobrażano. Noel spokojnie może "zejść", przystosować  się do gry na 4.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Sixers mają być włączeni w tą wymianę, a Cavs koniecznie chcieliby oddać Wigginsa do Minnesoty, powinni myśleć co tu zrobić, żeby wyciągnąć Embiida.

 

Proponuje zrobić wymianę Embiid za Wigginsa będzie prościej, ewentualnie Embiid + Young za Wigginsa + cokolwiek. Hinkie poszedłby w to w ciemno.

 

 

Gdyby nie zdrowie Embiida, przyznałbym Ci rację. Z resztą nie wyobrażam sobie Embiida i Noela razem na boisku. Któryś pewnie prędzej czy później odejdzie. 

 

Lepiej później, 76ers nigdzie się nie śpieszy, a spuszcza tego gorszego, mniej perspektywicznego lub o gorszym stanie zdrowia, o ile Noel nie dostosuje się do gry na PF. Oddawanie Embiida za nic nie leży w ich interesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w najgorszym wypadku Cavs powinni wyciągnąć choćby Turiafa. Ma problem ze podatnością na kontuzje, ale w minionym sezonie momentami prezentował solidną obronę.

 

shevcu, ale to też ryzyko ze strony Sixers, bo w tym momencie za Embiida mogą wyciągnąć na pewno więcej, niż jeśli znowu się połamie.

 

Embiid + Young za Wigginsa miałoby więcej sensu niż jakakolwiek kombinacja z Lovem.

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w najgorszym wypadku Cavs powinni wyciągnąć choćby Turiafa. Ma problem ze podatnością na kontuzje, ale w minionym sezonie momentami prezentował solidną obronę.

Daj spokój. Grali to już w Miami i pod nieobecność Bosha wyglądał fatalnie.  Grał wówczas tylko dlatego, że za konkurenta miał Dextera Pittmana. Tak, Dextera Pittmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.