Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Skład USA pod koszem jest śmieszny.Amerykańce są od kontuzjowanego Duranta od wtopy na mundialu.Tak,tak zaraz mnie wyśmiejecie, ale jak widzę Farieda w składzie to nóż mi się otwiera.Taki gorszy DeAndre grający na 4.Para Ibaka-Gasol może poszaleć.

 

Ibaka w ataku to może poszaleć jak ma w drużynie Westbrooka i Duranta, nigdzie indziej, choć to ogólnie sympatyczny pleja i go lubię

 

btw nie wiem czy wiecie to co ja wiem: mianowicie Mirotic ponoc ma grać w reprezentacji Hiszpanii na mundialu

fajna wprawka przed pierwszym sezonem w NBA

 

proponuję przeniesienie tych postów do wątku o mundialu który jakiś czas temu gdzieś już się tu pałętał.... a jak nie to od razu założenie nowego, bo się przyda

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw nie wiem czy wiecie to co ja wiem: mianowicie Mirotic ponoc ma grać w reprezentacji Hiszpanii na mundialu

fajna wprawka przed pierwszym sezonem w NBA

Podobno może grać jeden naturalizowany czyli albo Mirotic albo Ibaka. Jak dobrze kojarzę to tak mówił Michałowicz w SportKlubie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby tak ich policzyc to wychodzi ze nie dla wszystkich starczy meczowych koszulek - pewnie o to koledze chodzilo

o to chodziło

 

 

Póki co nic nie wiadomo o tym, kto z tych 19 graczy będzie grał, więc Faried jest tak samo jak Davis i Millsap ;)

 

możemy sobie gdybać, ale więcej już Durant będzie grał na PF niż Faried, no bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno może grać jeden naturalizowany czyli albo Mirotic albo Ibaka. Jak dobrze kojarzę to tak mówił Michałowicz w SportKlubie.

 

 

ej, możesz mieć rację, bo nagłówek artykułu który widziałem był w stylu 'trener hiszpanów ma ból głowy: Mirotic czy Ibaka' , ale pomyslalem ze chodzi po prostu o wybór PFa do S5, nie pomyślałem że tylko 1 może grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Naturalizowany. Hiszpanie probowali przekonac FIBA, ze to oni go wychowali na koszykarza (od 14-16 roku zycia mieszka w Hiszpanii) i na tej podstawie powinien byc liczony jako swoj.

 

Prawda tez jest, ze we wszystkich rozgrywkach FIBA w reprezentacji moze grac tylko jeden naturalizowany zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem newsa o włączeniu Phili w trade Love'a. 

W skrócie wygląda to tak:
 

Cleveland Receives: PF Kevin Love ($15.7), SG Corey Brewer ($4.7)

Minnesota Receives: SG Andrew Wiggins ($5.5), PF Thaddeus Young ($9.4), PF Anthony Bennett ($5.6), PG John Lucas III ($1.6) and Cleveland's 2018 first-round pick.

Philadelphia Receives: SG Dion Waiters ($4.1), PG J.J. Barea ($4.5), C Brendan Haywood ($2.2), PF Malcolm Thomas (950k) and a 2015 first-round pick (via Miami from Cleveland).

Let's break down why this might work for all three teams



Cavs niby dostają Love'a ale oddają zdecydowanie za dużo, bez sensu moim zdaniem. Wciąż upieram się, że lepiej będzie nie oddawać Wigginsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.