Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

daj durexowi porządnego coacha i zobaczymy czy LeBron nie będzie wyglądał przy nim jak robin ;)

 

KaBe tak juz koncząc. Ja jestem w tej grupie ludzi którzy przedkładają D nad O i to wiesz juz od lat

do tego dodaj sobie kolejne fakty- Rose średnio radzi sobie grając, a raczej średnio współpracuje z graczami w typie Love'a, on potrzebuje w pomalowanym hustlujacego twardego gracza, który najlepiej jakby jeszcze post upował

Do tego juz kiedyś piałem ze dla mnie PF, czy C, który nie potrafi bronić to kompletna porażka dla każdego zespołu, a jak ten PF jeszcze biega po łuku to sorry

Love nic sobą nie prezentuje poza fajnymi cyferkami, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w grze zespołu, ile to Minny przegrała wygranych spotkań, ktoś kiedyś podawał takie zestawienie

facet w kilku ekipach ma szanse sie sprawdzić, obok innego lidera, obok rose'a widzę go jako lepsza wersje boozera nic więcej

 

I żeby nie było e go hejtuje bogut ;)

Oki, ale dyskusja tyczyła się opłacalnosci trejdu Noah + Taj / Wiggins. 

Jeżeli Rose połamie się kolejny sezon - czego mu nie życzę, albo nie wróci juz do tej formy sprzed kontuzji (niestety mocno prawdopodobne) to za rok, może 2 Chicago będzie z pocałowaniem ręki brało nie takie trady.

 

Co do Kevina Love i niedefensywnych wysokich. Dirk Nowitzki is yo answer. Love to w dzisiejszych czasach fenomenalna 2 opcja z aspiracjami na 1. Pod warunkiem dobrego spasowania zespołu. U Thibsa np. z Noah za plecami i Butlerem na skrzydle + Rosem atakujacym kosz masz rozje***y system. Niestety to fantazja, bo Bulls nie maja za bardzo kogo za niego oddać, nie też już chyba wiązać zbyt wielkich nadziei z Różą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dobry samarytanin powie mi dokładnie co to jest draft and stash? Chodzi mi o tą sprawę teraz z Josh Huestis z OKC.

Nie wiem jak to w przypadku Huestis'a ale chodzi o to, że wybierasz kogoś w drugiej rundzie, najczęściej młody obiecujący zawodnik z europy. Polega to na tym, że lepiej wybrać kogoś o większym potencjale niż kogoś lepszego teraz czytaj średniaka z collegu. Takiego wybrańca zostawia się w europie by dalej się rozwijał. Więc warto zaryzykować i poczekać niż brać na  "odwal się "jakiegoś dunkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jodie Meeks - elitarny strzelec, ponad 40% za 3, ponad 60% ts, świetny do każdego zespołu

Wes - #4 piekielnie mocnego draftu, uniwersalny gracz, dobry po obu stronach parkietu, 

Gasol - nie trzeba przedstawiać, jeden z najinteligentniejszych graczy chodzących po parkietach NBA

 

oprócz tego top2 sg wszechczasów i jeden z najlepszych rozgrywających w historii

 

fajnie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to w przypadku Huestis'a ale chodzi o to, że wybierasz kogoś w drugiej rundzie, najczęściej młody obiecujący zawodnik z europy. Polega to na tym, że lepiej wybrać kogoś o większym potencjale niż kogoś lepszego teraz czytaj średniaka z collegu. Takiego wybrańca zostawia się w europie by dalej się rozwijał. Więc warto zaryzykować i poczekać niż brać na  "odwal się "jakiegoś dunkera.

 

W przypadku Huestisa jest podobnie, tylko on został wybrany z #29 1st Rd, a OKC "przechowuje" go w D-League, a nie w Europie. Dodatkowy plus takiej decyzji to miejsce w rosterze.

 

Głośno jest głównie dlatego, że pierwszy raz ktoś to zrobił z pickiem pierwszorundowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dobry samarytanin powie mi dokładnie co to jest draft and stash? Chodzi mi o tą sprawę teraz z Josh Huestis z OKC.

Generalnie to polega na tym że wybierasz gościa i mówisz mu że nie podpiszesz z nim kontraktu teraz ale że chcesz go mieć za 2 lata. Wtedy on podpisuje na2 lata gdzieś i za dwa lata się zgłasza. Problem w przypadku Thunder jest taki że oni zamiast podpisać Huestisa i wysłać go do D-Ligi oni chcą aby on podpisał na 2 lata z D-Ligą i za 2 lata dopiero podpisał z nimi. Więc zamiast najbliższe 2 lata płacić mu 2 mln i wysłać go gdzieś to wolą aby ich zespoł D-Ligowy zapłacił mu jakieś 50-60 tys dolarów na 2 lata .

Dla mnie sprawa dość śmierdząca i pachnie jakimś układem pozakontraktowym i pewnie związek zawodników im się do tego przypieprzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to polega na tym że wybierasz gościa i mówisz mu że nie podpiszesz z nim kontraktu teraz ale że chcesz go mieć za 2 lata. Wtedy on podpisuje na2 lata gdzieś i za dwa lata się zgłasza. Problem w przypadku Thunder jest taki że oni zamiast podpisać Huestisa i wysłać go do D-Ligi oni chcą aby on podpisał na 2 lata z D-Ligą i za 2 lata dopiero podpisał z nimi. Więc zamiast najbliższe 2 lata płacić mu 2 mln i wysłać go gdzieś to wolą aby ich zespoł D-Ligowy zapłacił mu jakieś 50-60 tys dolarów na 2 lata .

Dla mnie sprawa dość śmierdząca i pachnie jakimś układem pozakontraktowym i pewnie związek zawodników im się do tego przypieprzy

Oni byli na takie rozwiązanie podobno umówieni jeszcze przed draftem.

 

http://espn.go.com/blog/truehoop/post/_/id/69962/josh-huestis-first-stashed-domestic-pick

 

Lakers zeskipowali swój 1st pick, aby w następnym roku sięgnąć po Magicka - tak? : > Czy jak to wyglądało. Ogólnie ciekawa sprawa z tymi skip pickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monobrew i Ibaka, może Blake się ogarnie i w sumie ze starterów to chyba tyle. Dorzucić z ławki można ew. Taj'a. No i w lepszym systemie pewnie dobrze by Manimal bronił.

 

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

W lepszym systemie pewnie Joel Anthony by gral dobrze w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos pisal ze fajnie by bylo jakby hibbert popracował trochę z kareemem, no i wykrakal. oby to cos dalo.

 

https://www.facebook.com/kaj/photos/a.374662415939290.85358.156324977773036/718389931566535/?type=1

Co najmniej dwa wakacje pracował z Duncanem, czy coś to dało? W zeszłe wakacje sporo poświęcił czasu nad rozwojem masy i siły, co wydawało się błędem, a okazało się, że przestawiał wszystkich jak leci na początku sezonu. Potem im dalej w sezon i spadkiem siły, zaczął się kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno trafic do lapu capu!

Rozumoem ruch knicks, musza pokazac melo ze powaznie myślą o wzmocnieniach. Oczywiscie minnesota raczej niekoniecznie rozwazy taka ofertę, bo to aktualnie najsmieszniejsza ze wszystkich.

Mozesz miec wigginsa,mozesz miec thomsona mozesz miec taja miro i mozesz miec stata...

 

Choc z drugiej strony bardzo, ale to bardzo chcialbym zobaczyc duet melo love

Najgorszy defensywnie front ever?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest pakiet, jaki powinien dostać zespół za spadającego po roku i chcącego odejść za wszelką cenę niepotrafiącego nic wygrać ani pociągnąć gwiazdora + przejęcie ciążących kontraktów. 

Ciekaw jestem ilu zawodników wygrałoby coś z Hummelem,Budyńgerem,Bareją i resztą tego Latającego Cyrku Adelmana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu zawodników wygrałoby coś z Hummelem,Budyńgerem,Bareją i resztą tego Latającego Cyrku Adelmana?

Houston w 2013 weszło do PO pod wodzą McHale'a, który jest często krytykowany, a Harden grał 1 sezon jako pierwsza opcja, a do pomocy miał Asika, Lina i Parsonsa. Barea nie tak dawno był fajny wzmocnieniem z ławki w mistrzowskich Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu zawodników wygrałoby coś z Hummelem,Budyńgerem,Bareją i resztą tego Latającego Cyrku Adelmana?

 

Gdyby to byli gracze pierwszej piątki to pewnie nikt by się Love nie czepiał.

 

Pekovic, Martin, Rubio. Słabe wsparcie dla najlepszego tylko w statystykach PF ligi?

 

Zresztą Budinger to też nie taki leszcz, tylko kontuzje go zatrzymały. Barea nigdy nie ceniłem, fuksło mu się z tymi PO. Cieszyłem się bardzo, że go Cuban nie przepłacał, bo nie był wart nawet połowy tego co dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekovic, Martin, Rubio. Słabe wsparcie dla najlepszego tylko w statystykach PF ligi?

Cała trójka jest przereklamowana. Pierwszy to kilka fajnych manewrów ofensywnych i dziura w obronie. Martin nie sprawdził się w roli drugiej opcji OKC, kiedy przyszło mu wspomóc Duranta w playoffs 2013. Rubio? Gorsza wersja Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.