Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

piłka jest powierzona komuś innemu, kto nie prowadził w zeszłym sezonie ofensywy gorszej od tej Kendalla Marshalla

 

 Czy pisząc w ten sposób nie ignorujesz czegoś, co nazwałbym roboczo "supportem rozgrywającego"? Jest różnica gdy prowadzisz w tańcu laske która trenuje taniec towarzyski a tańcem z laską z jedną nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Durant dzięki swojemu rzutowi i grze off ball lepiej się nadaje na drugą opcję dla dominującej piłkę pierwszej opcji.

Np. duo Shaq+Durant funkcjonowało by dużo lepiej niż duo Shaq+James.

A nie było w tym roku przypadkiem tak, ze jak westbrook miał kontuzje to ofensywa szła przez Duranta i Thunder wyglądali jak mistrzostwo świata, a jak wrócił Westbrook i miał piłkę w rekach to przy całej jego zajebistosci Thunder grali w bok zamiast z Durantem? I szybko się skończyli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj durexowi porządnego coacha i zobaczymy czy LeBron nie będzie wyglądał przy nim jak robin ;)

 

KaBe tak juz koncząc. Ja jestem w tej grupie ludzi którzy przedkładają D nad O i to wiesz juz od lat

do tego dodaj sobie kolejne fakty- Rose średnio radzi sobie grając, a raczej średnio współpracuje z graczami w typie Love'a, on potrzebuje w pomalowanym hustlujacego twardego gracza, który najlepiej jakby jeszcze post upował

Do tego juz kiedyś piałem ze dla mnie PF, czy C, który nie potrafi bronić to kompletna porażka dla każdego zespołu, a jak ten PF jeszcze biega po łuku to sorry

Love nic sobą nie prezentuje poza fajnymi cyferkami, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w grze zespołu, ile to Minny przegrała wygranych spotkań, ktoś kiedyś podawał takie zestawienie

facet w kilku ekipach ma szanse sie sprawdzić, obok innego lidera, obok rose'a widzę go jako lepsza wersje boozera nic więcej

 

I żeby nie było e go hejtuje bogut ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj durexowi porządnego coacha i zobaczymy czy LeBron nie będzie wyglądał przy nim jak robin ;)

 

 

chyba Lopez :D

 

A ile tak naprawde mamy zajebiście defensywnych PFów? chyba najsłabiej obsadzona pozycja pod tym względem, Love zbiera dwa razy lepiej od Bosha i to jest nie do podważenia, w zestawie ze zdrowym Varejao wygrana na deskach może niwelować braki w bronieniu obręczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy pisząc w ten sposób nie ignorujesz czegoś, co nazwałbym roboczo "supportem rozgrywającego"? Jest różnica gdy prowadzisz w tańcu laske która trenuje taniec towarzyski a tańcem z laską z jedną nogą.

Marshall grał z Meeksem, Gasolem i Weasleyem, podczas gdy Irving grał z czołówką ostatnich draftów, 1# draft pickiem, maszynką do DD i ofensywnym talentem Dionem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie o nich dwóch zapomniałem, a co do Manimala to mówiłem w innym systemie dałby radę. Szkoda, ze jego sufit to Kemp jako 3 roczniak czy coś w tym stylu. Kiedyś analize robiłem, ale już nie pamiętam co i jak. 

 

miło wspominam tamtą dyskusje, więc odkopałem ;]

 

 

Powiem tylko tyle, że chciałem zestawić obu w tym samym etapie kariery, czyli sophmore year, niestety Kemp jest stary i nie ma danych, aż tak szczegółowych, więc jak mam robić zestawienie to na statystykach z sezonu 1996/1997 - jeśli chodzi o liczbę/typy rzutów.. Dodatkowo zawodnicy z lat 90 mają uogólnione rodzaje rzutów. Aktualnie sam hook shot rozbity na chyba każdy z możliwych. No, ale można zsumować próby uogólniając je do poziomu, który jest w statystykach z lat 90.  Ostatecznie zrezygnowałem i nic nie sumowałem. Wybrałem spośród mnóstwa różnych rodzajów oddawanych shootów u Farieda, te które miał u siebie Kemp

 

 

No to hopla!
 
To jak ich porównywać to od najprostszych rzeczy. Podobne warunki fizyczne, 208cm - 104kg KempFaried 203 - 103kg. Obaj wybrani powyżej 15 picku w drafcie. Obaj mega atletyczne bestie, ale trochę surowe.
 
Sophmore year stats per36:
 
Faried     | Kemp
 
2248min    | 2442min
.552 FG% .508 FG% .513 2P%
.613 FT% | .661 FT%
11.8 TRB  | 10 TRB
1.2 AST   | 2.1 AST
1.2 STL   | 1.1 STL
1.3 BLK   | 1.8 BLK
1.8 TOV   | 3.0 TOV
14,8 PTS  | 17.9 PTS
 
Advanced:
 
Faried    | Kemp
 
17.7 USG% | 22.4 USG%
ORtg 116  | ORtg 109
DRtg 102  | DRtg 106
BLK% 2.9  BLK% 3.3
 
 
Nuggets rok temu mieli 105,1 drtg (0,8 lepiej niż średnia ligowa, 11 miejsce). Natomiast sonics w 1991: 108,5 drtg (0,6 gorzej niż średnia ligowa, 17 miejsce).
Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall grał z Meeksem, Gasolem i Weasleyem, podczas gdy Irving grał z czołówką ostatnich draftów, 1# draft pickiem, maszynką do DD i ofensywnym talentem Dionem.

Gdy mówimy o Cavs w kontekście Lebrona to Waiters jest headcase i debil a jak mówimy o Tamtym sezonie i Irvingu jako liderze to Waiters jest ofensywnym talentem więc jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall grał z Meeksem, Gasolem i Weasleyem, podczas gdy Irving grał z czołówką ostatnich draftów, 1# draft pickiem, maszynką do DD i ofensywnym talentem Dionem. 

 

#1 draft pick znany na forum jako Michael Olowokandi, a ofensywny talent Dion to wszem i wobec cancer i zepsuta chemia w zespole...

 

 

bądźmy ludźmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 draft pick znany na forum jako Michael Olowokandi, a ofensywny talent Dion to wszem i wobec cancer i zepsuta chemia w zespole...

 

 

bądźmy ludźmi...

Jak mieli byc supportem Lebrona to tak o nich wszyscy pisali. Kiedy jednak piszemy o nich jako o zespole Irvinga, to juz magicznie wychodza wszystkie wady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku Clippers jest tak że liga zagroziła Sterlingowi że uzna samoczynne rozwiązanie kontraktów i wtedy wszyscy zawodnicy będą FA - nie do końca wiem jak by wtedy rozwiązano sprawę decline draftu bo pamiętajmy że każdy klub gra na licencji - to jest układ franczyzowy i liga może po prostu powiedzieć że wypowiada umowę. Oczywiście wtedy na bank jest sprawa sądowa i tak dalej ale myślę że NBA woli pójść na coś takiego niż mieć rysę w postaci Sterlinga w obliczu negocjacji ogromnego kontraktu telewizyjnego.

Więc jak Sterling się uprze to liga mu wypowie umowę i wtedy zawodnicy z automatu stają FA już z gotowymi kontraktami tyle że nie ma przepisów na taki decline draft ale to pewnie jest do ogarnięcia. a kto może i liga by płaciła zawodnikom i stworzyła klub w innym mieście np : Las Vegas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.