Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się uda matrixa spowrotem ściągnąć, to rozwiązane będą bolączki defensywne z zeszłego sezonu.

 

Swoją drogą to Cuban robi bardzo dobre ruch w tym off-season

 

Nie ma już miejsca na Matrixa. Są zapchani na 3. Parsons/Aminu/Jefferson/Crowder. Brakuje ciągle porządnego backupu centra gdyby Chandler opuszczał wiele meczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze o poroównywalnym hypie z liceum/NCAA to Lebron, Oden, Durant, Wall, ADavis. Patrząc, że tylko jeden z nich to niewypał(i całkiem możliwe, że przez kontuzję) to ja bym zdecydowanie postawił na Wigginsa, którego mogą mieć na 7lat za mniejszą kasę niż Love przez 4, który po tym czasie może im uciec zresztą.

OJ Mayo i do niego można dodać by jeszcze Shabazza Muhammada i Harrisona Barnesa choć oni trochę bardziej przygasili hype na swoje nazwiska grą w NCAA. Top picki okazują się co prawda bustami zazwyczają gdy grają na centrze ale Wigginsa tak czy tak nie traktuję jako pewniaka do gry na poziomie wspomnianych przez Ciebie Walla czy Davisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie bogut.

Wiggins jest zagadka a w zaleznosci od sytuacji robi sie z niego albo przyszlego goata albo ewentualna porazke, co nie zmienia faktu, ze ma on byc dla kubow potencjalnym haczykiem do tradowania.

O ile rozumiem sytuacje minny, ktorzy nic nie traca a zyskac moga wiele tak nie bardzo rozumiem czemu np bulls mieliby rozwalac trzon zespolu, dodam ze mlody trzon kazdy przed prime zeby wziac wigginsa

Kiedys mycek słynął z wymyslania jednostronnych tradow i dziwil sie potem ze gm bulls na cos takiego nie wpadl, teraz rappar z kabe ida tym samym torem...

 

A propos rappas- pytasz o support to ja ci odpowkem tak. Cavs graja na wschodzie co chyba wiesz a tam bedac najlepszym graczem na ziemi nie masz innego wyboru jak wejsc sam nawet grajac do drugiej rundy, inaczej jestes pipa a nie najlepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie bogut.

Wiggins jest zagadka a w zaleznosci od sytuacji robi sie z niego albo przyszlego goata albo ewentualna porazke, co nie zmienia faktu, ze ma on byc dla kubow potencjalnym haczykiem do tradowania.

O ile rozumiem sytuacje minny, ktorzy nic nie traca a zyskac moga wiele tak nie bardzo rozumiem czemu np bulls mieliby rozwalac trzon zespolu, dodam ze mlody trzon kazdy przed prime zeby wziac wigginsa

Kiedys mycek słynął z wymyslania jednostronnych tradow i dziwil sie potem ze gm bulls na cos takiego nie wpadl, teraz rappar z kabe ida tym samym torem...

 

A propos rappas- pytasz o support to ja ci odpowkem tak. Cavs graja na wschodzie co chyba wiesz a tam bedac najlepszym graczem na ziemi nie masz innego wyboru jak wejsc sam nawet grajac do drugiej rundy, inaczej jestes pipa a nie najlepszy ;)

Coś ty sie na mnie tak naparł.

 

Napisałem przecież wyraźnie w pierwszym poscie, ze Bulls nei są na takim etapie, żeby robic totalny rebuild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nalisales tez ze jesli juz mieliby kogos dawac cavs to taja i noah.

Ja sie pytam jakim cudem Ci to wyszlo? Przeciez to przebiło by trade lal-memphis rsprzed lat :)

 

Oddanie noah w sytuacji kiedy nie ma denga i rose jest niewiadomą kieruje bulls wlasnie na totalny rebulding

 

Rappar- jakby james nie wprowadzil cavs do drugiej rundy to uwierz mi posypaly by sie na niego gromy, tym bardziej ze juz w cleveland widac "efekt lebrona" w postaci fa

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph rozumiem, że uwielbiasz Noah, jest bardzo ważny dla Bulls jeśli nie najważniejszy, ale czy aby go troszeczkę nie przeceniasz? Pytam, bo pisanie, że Francuz w Twoim mniemaniu byłby do oddania tylko i wyłącznie w trejdzie z udziałem Lebrona czy Duranta to trochę łapu-capu caliber imo. Noah jest fajny, ale nigdy nie będzie miał według mnie takiej wartości rynkowej, musi jeszcze wiele udowodnić, na przykład zmazać plamę po ostatnich PO gdzie w serii z Wizards grał bardzo przeciętnie (wiem, że miał jakiś uraz, ale mimo wszystko). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku owszem ciut wyolbrzymilem jego wartosc piszac za kogo mozna by go oddac, ale to pierwsze nazwiska jakie mi do glowy wpadly

I nie, nie uwazam go za gracza z polki durexa i jamesa, na tej polce nie ma nikogo innego aktualnie (btw rappar durex idealnym "robinem" gooood one)

Po prostu nie uwazam, zeby jego wartosc byla tak niska zeby oddawac go za k martina czy wigginsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie oddaje się swojego aktualnie najlepszego gracza za Martina i Wigginsa, który nie zagrał ani sekundy na parkietach NBA.

 

eeee? co bys wybral na miejscu menago Wolves?

a)zostac z niczym i pozwolic Loveovi odejsc za rok jako FA

b)zostac [moze] z Klayem Thompsonem i jakimis innymi balastami z GSW

b)zostac z Wigginsem

 

ja bym chyba jednak bral Wigginsa, a Ty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nalisales tez ze jesli juz mieliby kogos dawac cavs to taja i noah.

Ja sie pytam jakim cudem Ci to wyszlo? Przeciez to przebiło by trade lal-memphis rsprzed lat :smile:

 

Oddanie noah w sytuacji kiedy nie ma denga i rose jest niewiadomą kieruje bulls wlasnie na totalny rebulding

 

Rappar- jakby james nie wprowadzil cavs do drugiej rundy to uwierz mi posypaly by sie na niego gromy, tym bardziej ze juz w cleveland widac "efekt lebrona" w postaci fa

Józek, ale nie ma co się tak podniecać Noah i Tajem. 

 

Noah ma już 29 lat, a i tak grywa średnio po 60 pare gier w RSie, a Gibson to zajebisty Roles, ale jeszcze raz ROLES - nawet jako starter, to nie jest ani druga, ani nawet 3 opcja w zespole, mimo, że jest zajebisty w D. Nie grał nigdy full-time PF i też nie jesteś w stanie powiedzieć, jak by wyglądał jako takowy.

 

Więc jeżeli patrzymy na Bulls i oni mowią: "OK, czekamy na Rose'a, wyzdrowieje i rozjebiemy system", albo "OK jesteśmy w stanie ściągnąć do zespołu 1 opcję, mimo kontraktu Rosea (fail tego, bogatego lata), to oczywiście Wiggins im sie nie pyli. 

 

Ale gdyby szukali trejdu dla JN i Taja, to na stole nie byłoby nigdy lepszej oferty. deal wit it. 

 

Wiggins moze byc niepewny, ale pod kątem Hypeu to prawie jakby ktos Ci proponował Duncana, albo Jamesa za tą dwójkę. Nr 1 draftu to duuuza wartoć w trejdach.

 

Nie spłaszczaj jego wartosci do poziomu z całym szacunkiem... Jimmiego Butlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, że niby Irving nie umie nic wykreować? Już bez przesady...

Nie mówię, że nic, podobnie jak Love. Jednak będąc jego trenerem, byłbym spokojniejszy, jeśli do kreowania ma kilka rzutów w grze, a piłka jest powierzona komuś innemu, kto nie prowadził w zeszłym sezonie ofensywy gorszej od tej Kendalla Marshalla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.