Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Monroe prawdopodobnie z nikim nie gada, żeby za rok być spokojnie UFA. Gdyby z kimś podpisał, to Pistons wyrównają i po ptaszkach, będzie musiał tam zostać. A tak, za rok, podpisze z kim chce na ile chce. 

 

W takiej sytuacji trochę dziwi chęć handlowania Smithem, ale może mają jakiś plan. Ja bym się wstrzymał z takim ruchem do wyjaśnienia sprawy z Gregiem. Jeśli on weźmie QO, to za rok nie będą mieli ani jednego, ani drugiego. 

 

Trochę z dupy pytanie- jeżeli tacy Suns zaproponują maxa Leonardowi to ten może się zgodzić na niższy hajs od innej drużyny czy wtedy nie ma wyboru i musi grać dla tych co zapłacili najwięcej? 

Może. Sam wybiera, jaki kontrakt woli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wcale bym nie zakładał z góry maxa dla Leonarda. To świetny, ułożony chłopak, który koszykarsko wychowuje się pod skrzydłami graczy takich jak Duncan i Ginobili. Nie jest wykluczone, że zgodzi się na mniejszy hajs od organizacji, której tak wiele zawdzięcza. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego sezonu z tyłu koszulek każda organizacja będzie miała wyszyte oznaczenie ile mistrzostw zdobyła w swojej historii. Ciekawe czy będą to gwiazdki czy coś innego bo Lakers i Celtics mogą mieć problem ze zmieszczeniem tego.

 

 

EDIT: Pośpieszyłem się - będzie tylko oznaczenie czy organizacja wygrała mistrzostwo czy nie.

 

https://twitter.com/conradburry/status/489108837597999104/photo/1

 

http://www.si.com/nba/2014/07/16/nba-jerseys-gold-collar-patch-adidas

 

Będzie jednak ilość. Po prostu mnożnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poważny minus drogi obranej przez Sixers - brak weteranów w składzie. Embiida ktoś musi wprowadzić do ligi i przedstawić mu podstawowe zasady - jak prowadzić się jak zawodowiec, co mówić na konferencjach, na co nie wydawać kasy i najważniejsze - na Boga, trzymaj się z dala od sióstr Kardashian !!

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poważny minus drogi obranej przez Sixers - brak weteranów w składzie. Embiida ktoś musi wprowadzić do ligi i przedstawić mu podstawowe zasady - jak prowadzić się jak zawodowiec, co mówić na konferencjach, na co nie wydawać kasy i najważniejsze - na Boga, trzymaj się z dala od sióstr Kardashian !!

 

Moze niech Odoma podpiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie trochę hajlajtów topowych rookies, przejrałem statystyki i tak:

 

- Jabari Parker wyglądał chyba najfajniej z tych najwyższych picków - pokazał, że jest atletyczny (bardziej niż myślałem) i ma umiejętności które w nba przejdą (tzn. kozioł, ładny rzut, zbiórka, kontra)

 

- Wiggins i Exum słabo z pola, + Exum ma dziwny rzut ciutkę, ale obydwaj wyglądają jak gwiazdy in da making. Elitarny atletyzm, dobre instynkty, Wiggins nawet fajne ruchy, potrafi z łatwością wypracować sobie rzut / Exum ma zadatki na ryzgrywajka, od pierwszego dnia będzie jednym z najszybszych graczy z piłką w nba. Mi wygląda na to, że te najważniejsze cechy mają i w nba powinno się powieść

 

- Gordon - nic wg mnie nie pokazał procz tego, że est atletą i ma fatalny rzut

 

- Stauskas, Smart - ni ziębią ni grzeją, raczej nie wiemy nic czego byśmy nie wiedzieli przed draftem

 

Na plus zaskoczyli mnie LaVine, Payton i Vonleh mimo słabj skuteczności z pola. Będą z nich ludzie

 

- Randle wyglądał ok, ale znów jedyna rzecz na jakiej bazował to pierwszy krok (to akurat dobrze, nawet bardzo) i przepychanie przeciwników - to już gorzej bo w nba będzie musiał to robić przeciw większym i dłuższym typom. Wg mnie będzie mial cięzko, musi dodać jakieś pewne elementy do swojego repertuaru.

 

Zajebiście się oglądało za to McDermotta i TJ Warrena. Być może tylko wakacyjna forma, być może steale draftu. Choć McDermotta też trzeba zobaczyć przeciw lepszym obronom żeby coś więcej powiedzieć. Ale instykty strzeleckie/scorerskie ma na najwyższym pozioime. I nawet udanie hustluje w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The Cleveland Cavaliers are offering No. 1 overall draft pick Andrew Wiggins and 2013 top pick Anthony Bennett to acquire All-Star power forward Kevin Love from the Minnesota Timberwolves, ESPN reported Friday night.

 

 

Jeśli to prawda to mamy raczej deal. Durne te Clevelandy jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie jest plotka, tylko bajeczka jakiegoś gościa z radia, który nawet nie zna zasad CBA.

 

Hill nie może być wymieniony bodaj do stycznia.

 

a Lakers mogli po prostu wykorzystać cap space na Bledsoe, a nie dogadywać się teraz, kiedy nie mają już żadnej przewagi.

 

nonstory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Randle wyglądał ok, ale znów jedyna rzecz na jakiej bazował to pierwszy krok (to akurat dobrze, nawet bardzo) i przepychanie przeciwników

 

+ ballhandling + passing

 

nie zauważyłem, żeby innego debiutanta podwajali

 

dla mnie on nie jest tak nba ready, jak się niektórym wydaje, na razie nie wie nawet jak się stawia zasłony, ale siła powinna pozostać jego atutem.

 

dla mnie właśnie Parker wyglądał trochę meh, Wiggins, Exum i Randle mają może większe braki, ale pokazali ten wow factor.

 

zaskoczył mnie LaVine, który wreszcie zamiast siekać jumpshoty, zaczął robić użytek ze swojej szybkości i atakował kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.