Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio Messi został złapany na dużo mniejszej kwocie.

Powiem tak - dzisiaj odzyskałem telefon, który mi ukradziono. Po billingu, starczyło podanie numeru IMEI. Jeśli takie rzeczy robi od ręki policja polska przy drobnych kradzieżach, to pomyślcie jak łatwo musi być ukryć jakieś 20 mln $ w USA przed całą ligą i przed urzędem skarbowym, gdzie możliwości inwiligacji mają ździebko większe. Mówisz w gotówce - jak w gotówce oddać 20 mln? Wiesz ile to jest? Cuban by musiał to z banku wybrać i codziennie zachodzić z jedną walizką do Dirka przez rok.

Polskie społeczeństwo jest najbardziej inwigilowanym i sprawdzanym społeczeństwem w europie, która jest heh hen przed usa wiec nie wiem czy hamerykanie tak łatwo wygrywają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie społeczeństwo jest najbardziej inwigilowanym i sprawdzanym społeczeństwem w europie, która jest heh hen przed usa wiec nie wiem czy hamerykanie tak łatwo wygrywają...

 

Oj niestety nie jest to prawdą. W samym takim UK inwigilacja przeciętnego człowieka jest dużo większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings i Pistons wrócili do rozmowy w sprawie transferu Smitha. Ponoć chcą jeszcze poszukać 3 drużyny, ale by się ciekawie oglądało Smitha i Gaya razem.

 

Czy to aby nie sarkazm :). Dwóch ceglarzy w jednej ekipie. Ale smitha możnaby wysłac pod sam kosz na PF za ta gay musiałby ceglic nie ma rady. Ale byłaby zbiórka ofensywana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takiej łatki, jaką ma Gay nie łatwo się pozbyc, ale wrzucam jego staty z 55 meczow poprzedniego sezonu w Sacramento:

 

20/5.5/3 FG48% FT83%

 

Co jak co, ale frontcourt Gay-Smith-Cousins mógłby nieźle zafunkcjonowac.

Nom, dodając jeszcze Rondo i J.R.Smitha, mielibyśmy dream team. Do tego z Sacramento nawet blisko do granicy z Meksyku, więc Kingsi mogliby pomóc w ekspresowej budowie muru granicznego. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze max szykowany jest Leonardowi ale jezeli skusi się na umowę 5 letnią, która nałoży się z nowym SC.

 

obecnie jej wysokość zapowiada się fatalnie ale po nowej umowie TV moze nie będzie juz taka zła?

szybka oferta i podpis ma zdjąć z chłopaka jakiekolwiek złe mysli i zaopewnić mu komfort tylko jest pewnien szkopół

 

obecnie czyli w nastepne lato QO to caphold 5 mln a z nowym podpisem od razu wchodzimy na 17M$ czyli zero ruchów na FAM....

 

niestety nawet nie ma jak dyskutować czy tak młodemu graczowi ( oczywiście jest dalej bardzo rozwojowy) tak szybko nalezy się taka kupa siana której nie mieli ani Gino ani Parker NIGDY?

 

rynek dyktuje warunki a kwoty dla Parsonsa czy Haywarda pokazuja ze nie ma co cwaniakować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric widzę ostro idzie po kasę. Nie ma szans, aby go za tyle podpisali. Ogólnie ciekawa sprawa, że Hayward z Parsonsem dostają maxa, a Bledsoe z Gregiem już nie. Mniejszy potencjał?

 

O ile kontrakt Haywarda uważam za tragiczny, a Parsonsa za przepłaconego, to danie 80 mln Bledsoe wyznaczyłoby absolutnie nowe kanony absurdu. Facet rozegrał tak naprawdę pół sezonu jako starter na borderline all star poziomie i wydaje się ryzykownie łamliwy.

 

Sytuacja z Monroe trochę mnie dziwi, bardzo cicho o chętnych na usługi Grega.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.