Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Przyda się kolejny grajek wstrzymujący rozwój Favorsa, Kantera i Goberta po odejściu Marvina. No chyba, że Jazz zamierza walczyć o PO..

Trevor Booker ma wstrzymać rozwój kogolwiek? Nie mówiąc już, że Gobert i Favors grają/będą grać na inne pozycji, to raz. Dwa, Snyder to specjalista od player developmentu (po to, głównie go ściągnięto) i już na starcie mówi w wywiadach, że będą grać Ci, którzy będą zasługiwać. Po trzecie, obecnie Jazz posiadają z pozycji 4 i 5 tylko 4 zawodników. Po czwarte, Kanter i Evans obecnie to podobny poziom do Bookera. Po piąte, Booker ma 26 lat, więc pewnie sam się jeszcze może rozwinąć, a przy większej ilości minut, zazwyczaj pokazywał się z bardzo dobrej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden frajer, to on rozdawał karty. Od Wade'a wyłącznie zależało czy chce maxa po odejściu Jamesa.

 

Podobny zabieg do LeBrona - nowy, lepszy kontrakt + miejsce na pozyskanie nowego superstara latem 2016.

 No nie wiemy tego. Moze chciał ale mu riley powiedzial ze za cienki w uszach juz jest na maxa. Moze tez zrezygnowal żeby była kasa dla denga itd. Kiedys sie dowiemy.

 

No ale juz nie pisz że nowy lepszy kontrakt jak mu zostawalo na dwa lata 40+ a dostał 30+ rowniez na dwa lata. 10 baniek jest w plecy.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No nie wiemy tego. Moze chciał ale mu riley powiedzial ze za cienki w uszach juz jest na maxa. Moze tez zrezygnowal żeby była kasa dla denga itd. Kiedys sie dowiemy.

Ale insiderzy amerykańscy wiedzą i o tym pisali, że Wade mógł mieć maxa.

 

No ale juz nie pisz że nowy lepszy kontrakt jak mu zostawalo na dwa lata 40+ a dostał 30+ rowniez na dwa lata. 10 baniek jest w plecy.

Lepszy, nowy i ostatni kontrakt w kontekście 2016 roku, kiedy podpisane zostaną nowe, czyta się, że dwukrotnie wyższe, prawa TV. Wówczas salary cap prawdopodobnie znacznie wzrośnie. Pewnie stąd tyle tych dwuletnich umów w tym okresie FA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o Boozera w kontekście spurs

 

niby taki słaby w D, tibus zdejmował go w 4Q i ograniczał minuty w crunchtime ale....

 

We're comparing boozer to gooden here, not to deng. And Boozer's Drtg was a 98 this past season which was the second highest of his career and the same as TD's and better than Splitter's. His usage percentage was also his fourth highest of his career this past season so your stats are not telling the whole story. What's more is that total rebound percentage was 16.8, which was also better than Splitter's. Rebounding is a needed element we can use off the bench for the next season. Boozer simply would not be a bad pickup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk to jednak wie w jaki sposób buduje się swoje legacy. Świetna, świetna, świetna decyzja.

 

Ogólnie to nie mogę odżałować tego Denga w Heat, podczas gdy są tak ze 4 zespoły, których taki Deng wniósłby na poziom wyżej - może nawet contenderowania? Przede wszystkim Hawx, Grizzlies i Suns. Ale Bobcats i Pelicans też powinni żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk to jednak wie w jaki sposób buduje się swoje legacy. Świetna, świetna, świetna decyzja.

 

"Both the Los Angeles Lakers and Houston Rockets approached Nowitzki with max offers, but he turned them down to remain with the Mavericks."

 

Jeśli to prawda, to WOW. Z drugiej strony szacun dla LAL i HOU za bardzo dobre oferty, które się najlepszemu strech 4 ever należały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Both the Los Angeles Lakers and Houston Rockets approached Nowitzki with max offers, but he turned them down to remain with the Mavericks."

 

Jeśli to prawda, to WOW. Z drugiej strony szacun dla LAL i HOU za bardzo dobre oferty, które się najlepszemu strech 4 ever należały.

 

Nie wiem jak Houston, ale co do Lakers...

 

Lakers insist they would not have offered max-level deal to Dallas' Dirk Nowitzki http://bit.ly/Wgd3QM

https://twitter.com/MarkG_Medina/status/489204936098344960

 

Tak więc hold your horses z tym szacukenem dla Nowitzkiego, czy też jechaniem po Lakers że upadli na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Dirka należy się już chociażby dlatego, że zostawił na stole sporą ilość talarów które by dostał od Dallas. Mnie tam te oferty maxowe od Rockets i Lakers nie interesują, bo i tak pewne było że Dirk ich nie przyjmie.

 

Ja mam tylko nadzieję że to coś dodatkowo da w przyszłoroczne lato, bo wtedy Mavs będą mieć już bankowo cap space w okolicach maxa, a pod kontraktem Dirka, Monte, Parsonsa, Harrisa, Feltona i mniejsze płotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Houston, ale co do Lakers...

 

Lakers insist they would not have offered max-level deal to Dallas' Dirk Nowitzki http://bit.ly/Wgd3QM

https://twitter.com/MarkG_Medina/status/489204936098344960

 

Tak więc hold your horses z tym szacukenem dla Nowitzkiego, czy też jechaniem po Lakers że upadli na głowę.

 

Uważam, że Lakers powinni cała kasę przeznaczyć na Gasola-Dirka. kobe-Dirk-Gasol, wystarczy dwóch rolesów znaleźć i masz zespół nie tyle walczący o PO, co o mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Dirka należy się już chociażby dlatego, że zostawił na stole sporą ilość talarów które by dostał od Dallas. Mnie tam te oferty maxowe od Rockets i Lakers nie interesują, bo i tak pewne było że Dirk ich nie przyjmie.

 

Ja mam tylko nadzieję że to coś dodatkowo da w przyszłoroczne lato, bo wtedy Mavs będą mieć już bankowo cap space w okolicach maxa, a pod kontraktem Dirka, Monte, Parsonsa, Harrisa, Feltona i mniejsze płotki.

 

problem w tym, że nie za bardzo będzie na kogo tę kasę wydawać

 

Uważam, że Lakers powinni cała kasę przeznaczyć na Gasola-Dirka. kobe-Dirk-Gasol, wystarczy dwóch rolesów znaleźć i masz zespół nie tyle walczący o PO, co o mistrza.

 

niestety, do tanga trzeba dwojga. Gasol odrzucił 23/2 i 29/3, na rzecz 22/3 w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.