Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przeciwny braniu na mistrzostwa jakiś Durantów czy Love. W przypadku USA, powinni brać raczej młode gwiazdy, dać im szansę się rozwinąć, wykazać, ludzi którzy chcą coś udowodnić. Ich wzmonić weteranami, takimi niedocenianymi

Powinna być kadra:

Irving Lilliard Conley

Beal Derozan

Leonard Millsap George

Davis Aldridge

Drummong Lopez 

Gracze, którzy albo są krótko w lidze, do tych 4 lat albo są przez karierę raczej niedoceniani, a jednocześnie mają wzorową postawę.

Taki Durant mógłby dać po prostu szansę na wypromowanie się innym, już nawet nie w NBA, ale u reklamodawców.

Oczywiście tylko USA mogą sobie na takie podejście pozwolić, i tak ich 5 garnitur byłby w gronie głównych faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię całkowicie rozumiem Rappar ale Amerykanie zaliczyli już parę wpadek dlatego jakaś gwiazda temu teamowi jest niezbędna.Oni muszą wygrać a obecność Duranta strasznie zwiększa ich szanse.Ktoś musi te końcówki wygrywać(chodzi mi o Hiszpanie głównie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston szaleje :

 

podpisali niejakiego Dorseya na 2 lata za 2 miliony i Papanikolau na 2 lata ale nie wiem za ile i 1 roczne minimum dla Adriena

 

Haslem 2 lata za 2,6 chyba każdy rok

 

No i tak jak się spodziewałem Trevor Brooker z moimi Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Rubio chce wcale śmieszne nie jest - gracze widzą jak niektórzy ich koledzy z ligi są kurewsko przepłacani i chcą dołączyć do grona tych szczęśliwców dlatego jak zaczyna się gadka o kontrakcie to rzucają tyle ile są warci + kilkadziesiąt milionów dolarów. Trochę jak na tureckim targu gdzie pierwsza cena jaką rzuci Ci stojący przy bazarze Hedo Turkoglu to wcale nie jest cena za jaką Turas oczekuje że sprzeda Ci suweniry - on oczekuje że zaczniesz się targować i tego pewnie też spodziewa się Rubio.

Różnica jest taka że Turas z bazaru w Istambule się obrazi jak nie będziemy się z nim targować a Rubio jak zobaczy że GMowi odpierdoliło i chce go przepłacić to czym prędzej podpisze kontrakt po czym szybko spierdoli z biura GMa bo podświadomość będzie mu podpowiadać że jak się kogoś wydyma to lepiej zmykać bo jeszcze się ktoś nagle ogarnie i zorientuje jak dał się wydymać.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak się spodziewałem Trevor Brooker z moimi Jazz

2 lata za 10 mln.

 

I bardzo dobrze. Brooker walczy, hustluje, prawdziwy team-player, per36 min prawie double-double w poprzednim sezonie.

 

Chociaz, ciekaw jestem ile dostanie Ed Davis, bo wolalbym Davisa, ale ten pewnie zgarnie lepsza kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to co było bardzo dużym atutem Wizzards w PO, czyli ławka kurczy się. Mam nadzieję, że czarodzieje nie biorą przykładu z Miami i nie będą kazali BIG3 ciągnąć wózek.

 

btw. Ed Davis i Jose Calderon to największe grzechy byłego GMa Raptors Bryana Colangelo. Do końca życia mu tego nie wybaczę.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.