Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Why not? 

 

W salary powinni się zmieścić. Inna sprawa, czy Pau jest zainteresowany pozostaniem w Lakers. Moim zdaniem szanse bez Melo są bardzo małe. 

 

Ja go nie liczę jako gracza LAL, zanim nie podpisze nowej umowy. 

 

Przecież żeby wchłonąć Lina to Lakers musi zrezygnować z praw Birda do Gasola a wtedy to już nei mogą go podpisać ponad stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież żeby wchłonąć Lina to Lakers musi zrezygnować z praw Birda do Gasola a wtedy to już nei mogą go podpisać ponad stan

Wiem, założyłem spuszczenie Nasha. 

 

A jeśli chodzi o Prawa Birda, to i tak odbyłoby się to jeszcze w ramach salary. Zdaję sobie sprawę, że muszą z nich zrezygnować, dlatego nie uważam go jako osobę w jakikolwiek sposób powiązaną z LAL, formalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh dostał propozycję pięcioletniego maxa od Heat. Dziś ma podjąć decyzję.

No i Bosh podobno ma przyjąć 118/5 od Miami i olać Rockets via Woj.

 

E: Jeśli to prawda, to ładnie wydymał Houston, którzy oddali już Asika i Lina, żeby zrobić mu miejsce i w zasadzie nie bardzo mają kogo za niego podpisać, żeby to miało rence i nogi. Rockets mają 2 dni na wymyślenie czegokolwiek, zanim będą zmuszeni wyrównać Parsonsa.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to spoko ruch. Chce zobaczyc Bosha jako pierwsza opcje, taka kasa zobowiazuje. Kto wie, moze sie zdziwie i bedzie wymiatal.

 

nie mam nic przeciwko, show me Chris!

 

aha no i przede wszystkim mam nadzieje, ze sytuacja kadrowa i suma talentu zmusi go do gry blizej dziury, tylko czy on jeszcze to potrafi?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jakoś zbytnio narzekać, ale 118/5 dla Bosha, to jest średnio prawie 24 bańki za gracza, który miał 0 pkt w G7 NBA finals 2013. W kontekście ostatnich maksów za Haywardów tej ligi może nie szokuje, ale jeśli Chris Bosh ma być tym, kto prowadzi Heat do sukcesów, a Łejd ma być jego giermkiem, to wygląda to raczej średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jakoś zbytnio narzekać, ale 118/5 dla Bosha, to jest średnio prawie 24 bańki za gracza, który miał 0 pkt w G7 NBA finals 2013. W kontekście ostatnich maksów za Haywardów tej ligi może nie szokuje, ale jeśli Chris Bosh ma być tym, kto prowadzi Heat do sukcesów, a Łejd ma być jego giermkiem, to wygląda to raczej średnio.

 

No dokładnie. On jeszcze pamięta jak to jest być pierwszą opcją?

 

Średnio mi się podoba Bosh za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozbiłoby się teraz o wysokość umowy DW. Jeśli będzie wysoka - nie ma szans, żeby się zmieścił. 

Już chodzą wpisy, że Wade się dogadał. Stawiam, że pójdzie na to co było obstawiane na początku - 10-12 mln. Jeśli tak, to będzie ciekawie. Nawet bez Melo w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem dlaczego teraz miałby iść na taką umowę

 

Nadal wierzy, że można coś z tego salary stworzyć? Może mnie ponosi, ale przy dobrych okolicznościach - Cavs bez Love'a, Pacers w formie z końcówki sezonu, Bulls bez Melo oraz zdziadziałe Nets - Miami może wejść do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.