Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy macie z tym kochaamy Parsonsa a nienawidzimy Gordona H? (Kontrakty). Dla mnie porownywalne pieniadze-mozliwoaci Tylko jak mowil Brunner inne okolicznosci

Co wy macie z tym kochaamy Parsonsa a nienawidzimy Gordona H? (Kontrakty). Dla mnie porownywalne pieniadze-mozliwoaci Tylko jak mowil Brunner inne okolicznosci

Co wy macie z tym kochaamy Parsonsa a nienawidzimy Gordona H? (Kontrakty). Dla mnie porownywalne pieniadze-mozliwoaci Tylko jak mowil Brunner inne okolicznosci

Co wy macie z tym kochaamy Parsonsa a nienawidzimy Gordona H? (Kontrakty). Dla mnie porownywalne pieniadze-mozliwoaci Tylko jak mowil Brunner inne okolicznosci

Co wy macie z tym kochaamy Parsonsa a nienawidzimy Gordona H? (Kontrakty). Dla mnie porownywalne pieniadze-mozliwoaci Tylko jak mowil Brunner inne okolicznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że od kultury nie ma wakacji!

 

Swoją drogą ktoś się orientuje komu z obecnego składu Mavs kończy sie kontrakt?

Vince, Harris, Marion?

 

Vince i Marion.

 

Harris podpisał z Mavs nowy kontrakt (9/3, lub 12/3 - są dwa źródła). Vince z tego co mówią też powinien zostać. Co do Mariona w ogóle nic się o nim nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z kilku powodów. Primo Mavs bez Chandlera i ... chyba też Chandlera (tylko Parsonsa) stawili fantastyczny opór 3-4 mistrzowskim Spursom, przy tym wynik Heat wygląda dowcipnie. Secundo Parsons w Rockets to był kluczowy zawodnik, idealnie pasujący do wszystkiego, a ograniczał go ballhog brodacz. Dirk Ellis i Parsons w ataku? Jaram się. Jeszcze jakiś PG pewnie przyjdzie.

 

No raczej dowcipem jest porównywanie Mavs do Heat.

1 - Spurs grało na totalnym lajcie tą serię. Tak naprawdę w meczu nr 7 przyspieszyli grę i zacieśnili obrone i wtedy było widać jaka jest przepaść między zespołami. Gdyby Spurs zagrali na takim zaangażowaniu jak chociażby druga rundę z Blazers to Mavs by dostali 4-0

2 - Nawet grając totalnie nonszalancko, bez obrony to gdyby nie niewiarygodna trójka Cartera to ta seria skończyłaby się 4-1.

 

A tak w ogóle to co zmieni przyjścia Parsona ? Przecież on jest słabym obrońcą a będzie musiał wskoczyć do s5 w miejsce Mariona. Więc Mavs będą tym samym radosnym zespołem co to biega ( z tym że bez Calderona więc może być problemem) i  z zerową obroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej dowcipem jest porównywanie Mavs do Heat.

1 - Spurs grało na totalnym lajcie tą serię. Tak naprawdę w meczu nr 7 przyspieszyli grę i zacieśnili obrone i wtedy było widać jaka jest przepaść między zespołami. Gdyby Spurs zagrali na takim zaangażowaniu jak chociażby druga rundę z Blazers to Mavs by dostali 4-0

2 - Nawet grając totalnie nonszalancko, bez obrony to gdyby nie niewiarygodna trójka Cartera to ta seria skończyłaby się 4-1.

 

Pierwszego punktu nie będe komentował, bo szkoda mojego czasu, ale drugi jak najbardziej, bo jak już sobie gdybasz, to może przypomnij sobie co było w końcówce G4 jakMonta nie trafił prościutkiego lay uppa na dogrywkę. Ta seria mogłaby wyglądać wtedy zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mowie, ze Dallas było niewygodnym przeciwnikiem dla San Antonio. W tych playoffach chyba tylko oni i Miami wygrali w AT&T Center. Po powrocie Tuska, możliwym po podpisaniu Parsonsa i przekonaniem Vince'a i Mariona, będzie to naprawdę konkret ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze rok temu Morey mogl sie czuc zwyciezca w bezposrednim pojedynku, a teraz dosiega go karma. Jezeli Bosh bedzie uzaleznial swoja decyzje nadal od LBJ, to Morey jest w czarnej dupie. Przedluzenie Chandlera nic mu nie daje, bo zespol nie przeskakuje pewnego poziomu. Ariza czy Deng lepsi nie beda, nawet jak wezma mniej, to nic to Houston nie daje.

 

Cuban robi plan trzyletni? Wszystko na trzy lata. Ciekaw jestem co sie w takim wypadku wydarzy w Mavs po 2017. Kolejny zawodnik przeplacony, z Haywardem powinni dostac cos 8-10 ale taki offseasson wychodzi im na plus.

No to teraz Houston skoczy wyzej i bedzie contanderem z Boshem i Parsonsem albo realnie beda ekipa z max. szansami na mocnym Zachodzie, gdzie trzecia opcja jest maksymalny Parsons lub przeplacony DENG/Ariza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego punktu nie będe komentował, bo szkoda mojego czasu, ale drugi jak najbardziej, bo jak już sobie gdybasz, to może przypomnij sobie co było w końcówce G4 jakMonta nie trafił prościutkiego lay uppa na dogrywkę. Ta seria mogłaby wyglądać wtedy zupełnie inaczej.

Ty masz swój punkt widzenia - ja mam swój .

 

Ale i tak nie zmienia to faktu że przepłacenie Parsona nie rozwiąże podstawowego problemu Mavs jakim jest brak obrońców na obwodzie a w obecnej koszykówce gdzie główne strzelby to forwardzi i rozgrywający musisz mieć jednego wybitnego lock down obrońcę. Więc Mavs powinno raczej walczyć o Denga niż Parsona.

 

Zapłacenie maxa dla Parsona nic im nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przepłacanie Parsonsa jest lepsze niż przepłacanie Denga, który prawdopodobnie chciałby dodatkowy rok ze względu na swój wiek, a jak już kogoś przepłacać, to wolę żeby Dallas w 2017 miało w salary 15 baniek 29 letniego Parsonsa, niż 30 baniek 32 letniego Denga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to 4 lata temu twierdził, że LeBron podpisze z Knicks. Może w tym roku uda mu się trafić.

 

nie wiem, z tego co czytam, Isola uchodzi za sprawdzone źródło

 

w ciągu ostatnich 3 lat jaki FA wybitny trafił do LA i Knicks ? Bellinelli który trafił do Spurs jest lepszy niż ktokolwiek z wolnych agentów który trafił do Lakers czy Knicks, JAk Lakers byli mistrzami to się tam pchano jak spadli na poziom pierwszej rundy to nawet Howard uciekł i zostawił 30 mln na stole

 

Steve Nash ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luol "Deng>>>Melo" Deng nie warty 12 mln za rok, do tego "pakowania" się w niego na 4-5 lata, bo stary (29 lat), jest bez sensu. Chandler Parsons, gość max na dobrą 3-4 opcję, który miał przy Hardenie i Howardzie jak w ciepłym kur.widołku, za 46/3 "świetny deal". Czas umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale IMO Parsons ma większy potencjał o Haywarda, chociaż zgodzę się, że na chwilę obecną to mniej więcej ta sama półka. Jeśli już musiałbym przepłacić SF to wolę sypnąć kasę Chandlerowi, a nie Dengowi, Arizie czy Haywardowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny MJ, nawet dobrze przepłacić mu nie dadzą...

 

Jordan ma po prostu patent na Jazz. Tym razem pozwolił Utah przepłacić Haywarda.

 

btw, niestety są zespoły, które są zmuszone przepłacać, bo inaczej nikt o zdrowych zmysłach tam nie przejdzie. W przypadku niektórych organizacji należy brać poprawkę na to za ile danego gracza podpisali. Charlotte na pewno jest w tym gronie.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.