Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Pop powinien ogarnąć jakiegoś dobrego asystenta i go przygotować do przejęcia schedy.
Czy to może oznaczać, że Timmy też pogra jeszcze z 4-5 lat? Jakby nie patrzeć, staty PER36 ma przez całą karierę takie same :grin:

Edytowane przez DedeRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze oficjalnie nic nie podpisał, ale już wiecie, że za rok będzie żądał wymiany... good. 

 

Jasne, w końcu wymuszanie wymiany i robienie cyrku wokół własnej osoby wogóle nie jest w stylu Carmelo...

 

Komentujemy plotki w oczekiwaniu na ten monumentalny, epicki moment. Co Ty taki drażliwy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie męczące to czytanie komentarzy odnośnie tej decyzji.
Po pierwsze - niemal wszyscy kibice w NY chcieli, żeby przedłużył. 

Po drugie - Phil chciał żeby przedłużył.

Po trzecie - dlaczego nie miałby brać kasy? Marketing się zgadza, sportowo lepiej wygląda, niż połamany Kobas, a jego decyzję często się broni.

 

Amare spuszczą i może być różnie. Już w tym sezonie nie byli dalecy od PO, a pamiętajmy o dość długiej absencji Chandlera. To jest wschód i Carmelo Anthony, choćby był nie wiem jak hejtowany, jest na wschodzie i ogólnie w lidze, absolutnie TOP10 graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Świetna decyzja dla wszystkich klubów grających w Atlantic Division. Knicksi przez najbliższe 5 lat będą chłopcami do bicia.

 

Jak zwykle czarne scenariusze. W najbliższym czasie mogą być do bicia, ale nie totalnymi chłopcami do robienia carrer high. Myślę, że w ciągu 2-3 lat efekt działań Jacksona może być widoczny i coś z tego może wypalić. Oby udało im sie pogonić Stata, co jest ciężkie do realizacji, aczkolwiek jeśli coś takie uda mu się zrobić to myślę że będzie jednym z wygranych tego offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok byby melo pax moze juz zaczac rozpinac rozporek love'owi...

 

W knicks nie ma tysona jest za to calderon i melo pochwalil ten ruch- bezcenne

 

 

Tomahawk przypomnij sobie ilu fa ostatnio gnalo do lac i nyk i nie bez powodu. Jaki byl tego efekt w ny to juz inna sprawa a w clipps nie bylo fa do czasu az starling wzorem rainsdorfa nie chcial bulic podatku, od tamtej pory nawet trenera sobie wytransferowali

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ely to pokaż mi FA walących drzwiami i oknami do SAS, Thunder czy Pacers

Przypomnij mi proszę jaki wielki FA w ostatnich latach tam zawitał?

 

Nie pisałem najlepsze kluby tylko największe kluby w sensie big market. Floryda Kalifornia czy NY to miasta gdzie każdy praktycznie leci z wywieszonym ozorem, a Spurs grający X lat jako contender?

 

A propos wytłuszczenia- też kiedyś byłem marzycielem ;)

Jakoś Joseph Floryda nie byłem ziemią obiecaną przed 2011 rokiem

 

No to może tak

 w ciągu ostatnich 3 lat jaki FA wybitny trafił do LA i Knicks ? Bellinelli który trafił do Spurs jest lepszy niż ktokolwiek z wolnych agentów który trafił do Lakers czy Knicks, JAk Lakers byli mistrzami to się tam pchano jak spadli na poziom pierwszej rundy to nawet Howard uciekł i zostawił 30 mln na stole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEORIA SPISKOWA! dla rozluznienia atmosfery

 

A co jeśli Dan Gilbert nigdy nie wybaczył Lebronowi i zaraz po ewentualnym podpisaniu przez niego kontraktu wyśle go do Minnesoty w zamian za Love'a? 

 

Zemsta idealna. :smile:

 

 

Jakby GM Cavs wydymał w ten sposób LBJ'a to miałby u mnie szacunek na zawsze. Zsyłka do jakiejś zjebanej organizacji w stylu Sota, Milwaukee itp. to byłby majstersztyk. Dan Gilbert Corleone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.