Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie na niego sie forumowicze oburzaja tylko jesli juz na ruch hornets wiec nie wiem o co kaman

Wilq gadasz z sensem co nie zmienia faktu- nie dajesz kontraktu za to co moze nastapi tylko za to jaka jest realna wartosc gracza dzis po rozegraniu X spotkań i/lub jesli dany zawodnik ma twoim zdaniem potencjal na bycie kims wartym tej umowy

Generalnie nie podoba mi sie ta patologia wynikajaca z nowego cba bo to wszystko idzie w zlym kierunku. Gracze nie odpuszcza jesli juz tyle ugrali i efektem moze byc kolejnaprzerwa w rozgrywkach

A co sie tyczy maxa wg mnie aksymalne kontrakty naleza sie graczom z dwoch najwyzszych półek. Czy hay jest takim graczem? Ma szanse sie takim stac? 2xnie

To nie sa pieniadze dla graczy ktorzy zapelniaja luki w skladzie na poszczegolnych pozycjach tylko dla ych ktorzy wymiernie zmieniaja oblicze zespolu sa powiedzmy x-factorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jeśli jesteś właścicielem Hornets i widzisz jakieś realne szanse na zwiększenie siły to trzeba się wzmacniac zwłaszcza, że nie mają problemów z kasą.Co by nie mówic kasa jest chora ale bedą lepszym teamem.Żaden Love czy Anthony nawet nie pomyślą o nich,więc trzeba przepłacac średniaków,Gdyby dali te 10 baniek na sezon to na 100% Utah by wyrównała ,a tak byc moze się wzmocnią.Ja wiem to chore tyle płacic,ale widocznie Jordan nie ma innego pomysłu na wzmocnienie zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny guard w Bostonie - zajebisty deal zaiste.

 

A zrobię nawet listę rosteru ich, a co:

 

Babb, Bogans, Bradley. Pressey, Rondo, Smart, Young i Thorton - 8 to nie dużo.

 

Kiedyś Warriors zrobili 100% small forward team :)

 

Dobry deal dla Bostonu, Nets w sumie też - mają zastępstwo dla Livingstona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło rok temu nie podpisywać Jacka.. Ech, za rok pewnie Detroit będzie robiło super deal, pozbywając się swojego 1rundowego picku, żeby ktoś łyknął Meeksa, podobnie z Magic i innymi ekipami, które muszą wydać pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło rok temu nie podpisywać Jacka.. 

Cavs nie mieli pojęcia, że będą walczyć o LBJa w tym offseasonie. To zmienia postać rzeczy.

 

In 3-way, Cavs get: Draft rights to Nets prospects: Karaman/Drejer/Bavcic. And cap space -- more than the $20.7M needed -- to sign James.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu, a na NBA spadla potencjalna bomba atomowa - ten trojstronny trejd otwiera tyle mozliwosci przed Cavs, ze mi sie w glowie kreci ;-) Teraz sciagniecie LeBrona i trejd po Love'a, prawda?? Chyba nie moga tego spartolic?!?!?

 

ad 1. pierwsze slysze ze kontrakt ma byc rekompensata za "rookie" kontrakt...

W takim razie nie ma za co ;-) Tzn moze lepszym okresleniem byloby wyrownanie, ale puenta ta sama.

 

wyciaganie srednich z 8 lat... lol ;)

Co w tym smiesznego? To inna perspektywa na te same zarobki i gdyby tak na to spojrzec to byloby znacznie mniej oburzonych reakcji bo Hayward nawet nie bylby blisko do mitycznego maksa.

 

ad 2. to nie jest tak do konca jak piszesz, maksymalny kontrakt w kazdym CBA to maksymalny kontrakt a o takim kontrakcie tu rozmawiamy wiec jak najbardziej mozna porownywac zawodnikow z maksymalnymi umowami  w kazdym jednym CBA (gdyz z tego co obczajam to sa to % a nie suche liczby)

Mozna porownywac, ale kontrakt bedzie podpisany w tym miesiacu, a tegoroczny max powinien byc znacznie mniejszy od maxa za 3 lata. To obniza jego wartosc w mojej ocenie.

 

ad 3. Ty mowisz ze sie poprawi ale rownie dobrze moze sie roztyc, zlapac kontuzje etc i nigdy nie juz nie zagrac lepiej niz w minionym sezonie. Jak pisalem nie powinno sie placic tak duzych pieniedzy za potencjal, ktory moze nie zostac nigdy osiagniety a GH niestety nie ma zadatkow na superstara.

nie dajesz kontraktu za to co moze nastapi tylko za to jaka jest realna wartosc gracza dzis po rozegraniu X spotkań i/lub jesli dany zawodnik ma twoim zdaniem potencjal na bycie kims wartym tej umowy

Eghm, Panowie, takie podejscie powoduje, ze

1) nigdy nie sciagniecie zawodnika ponizej 26 lat,

2) bedziecie podpisywac tylko graczy starszych, ktorzy osiagniecia owszem maja, ale ich przyszlosc w Twojej druzynie jawi sie co najwyzej szaro [a w wiekszosci przypadkow czarno].

3) jest taka slaba korelacja miedzy payrollem, a wygranymi w lidze.

 

 

Generalnie nie podoba mi sie ta patologia wynikajaca z nowego cba bo to wszystko idzie w zlym kierunku. A co sie tyczy maxa wg mnie aksymalne kontrakty naleza sie graczom z dwoch najwyzszych półek. Czy hay jest takim graczem? Ma szanse sie takim stac? 2xnie

Wg mnie najwiekszy problem finansowy w NBA jest taki, ze max istnieje przez co zawodnicy warci znacznie wiecej sa na tej samej polce placowej co zawodnicy "tylko" dobrzy/solidni co powoduje, ze ta druga grupa wyglada zle w oczach wszystkich. Ale to nie jest wina Haywarda, ze wlasciciele postanowili chronic sie przed samym soba i ustalili przepisy, ktore przenosza zarobki od elity i rookich do klasy sredniej. A wystarczy tylko zerznac dobre rozwiazanie z MLS... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs oczyszczenie salary nie powinno zaszkodzić, nawet jak LeBron ich oleje. Ale gdyby wrócił, piękna historia. 

 

Nest wyjęli małym kosztem świetnego rezerwowego PG. Chyba niektórzy zapomnieli, co Jack grał choćby w GSW. 

 

I na deser c's - czyli wybieramy Smarta+Younga w drafcie i dopierdalamy im do konkurencji masę średniaków, żeby za szybko nie przebili się w rotacji. 

 

Może zyskali picki, ale co z tego. Trzeba dać minuty graczom obecnym w składzie, a nie ich blokować i myśleć co by tu wyrwać w przyszłości. 

 

Cavs nadal mają full assetów do pobrania Love'a. I to konkretnych. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu, a na NBA spadla potencjalna bomba atomowa - ten trojstronny trejd otwiera tyle mozliwosci przed Cavs, ze mi sie w glowie kreci ;-) Teraz sciagniecie LeBrona i trejd po Love'a, prawda?? Chyba nie moga tego spartolic?!?!?

uważasz, że powinni dawac Wigginsa za KLove?

 

Wg mnie najwiekszy problem z maxem jest taki, ze on istnieje przez co zawodnicy warci znacznie wiecej sa na tej samej polce placowej co zawodnicy "tylko" dobrzy/solidni.

To jest największa patologia. Lebron za 60 baniek + 4 kołków za minimum z dleague byłoby lepsze od połowy drużyn w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadający kontrakt Thortona to niewielka cena za nienajgorszy pick i młodego centra, który jeszcze może się rozwinąć. Boston nie oddał nic w zamian, trade exception już wygasało, więc na plus, że udało się go dobrze zagospodarować. 

 

Offseason jeszcze się nie skończył - kogoś z tych guardów jeszcze pewnie wymienią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.