Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Autentycznie dla mnie tegoroczny offseason Magic jest jednym z gorszych w ostatnich latach.

 

Najpierw (za) tanio oddają Afflalo, potem nie draftują największego apsajdu w drafcie w osobie Exuma (choć tu wiadomo jest znak zapytania), następnie zrzucają kontrakt Nelsona wykorzystując fakt że nie był w pełni gwarantowany po czym podpisują Bena Gordona za 9 baniek, a teraz Frye dostaje od nich 32 bańki.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej 31 letni grajek który nie bedzie pełnił żadnej ważnej roli w przyszłości klubu. 4 lata ponad 30 mln. Za duzo.

 

Gordon nastepny chociaż jego kontrakt jest krótki.

 

Nawet na dwa lata bym zrozumial,ale dalej 8 baniek... na 4  serio?

 

Do tego draft taki a nie inny i jakos juz nie wiem co do konca chce ten Henigan tutaj zdziałać. Przed draftem miałem jakąś inną wizje tej ekipy. Teraz ma to mniej sensu dla mnie no ale nie mi za to płacą :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej 31 letni grajek który nie bedzie pełnił żadnej ważnej roli w przyszłości klubu. 4 lata ponad 30 mln. Za duzo.

 

A ja widzę go jaki idealny fit w Orlando i dziwię się, że tyle jadu się wylało na Henningana (nawet na tym forum). Zobaczysz o ile łatwiej będzie się grało Oladipo. 32 mln to może i dużo, ale z drugiej strony stretch-4 są w cenie, a podobnego (poprawiającego zarówno atak jak i obronę i to w takim stopniu) ciężko znaleźć. Atak powinien nam się mocno podciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę go jaki idealny fit w Orlando i dziwię się, że tyle jadu się wylało na Henningana (nawet na tym forum). Zobaczysz o ile łatwiej będzie się grało Oladipo. 32 mln to może i dużo, ale z drugiej strony stretch-4 są w cenie, a podobnego (poprawiającego zarówno atak jak i obronę i to w takim stopniu) ciężko znaleźć. Atak powinien nam się mocno podciągnąć.

 

Ja nie mam nic do frye'a mam natomiast natomiast obawy do długości i wysokości kontraktu. Fajny grajek ale my raczej za rok nie powalczmy jeszcze za duzo... mozna bylo próbować grać Harrisem jako streach four chyba ze frye jako kuzyn ma byc jego mentorem w tym wzgledzie w takimwypadku... dalej za drogo i za dlugo.

 

Na hennigana ludzie sie zaczynaja wkurwiac bo najpierw nie wzial exuma gdzie wiele osób uwaza ze akurat on zajebiscie by pasowal do magic/ oddal afflalo potencjalnie zbyt tanio ( osobiscie francuza lubie natomiast wstrzymal bym sie z decyzja o transferze do samego draftu i najwyzej probowałbym pchnąć go później jeśli nic ciekawaego by sie nie urodziło) i zaczyna dawać dzwine kontrakty. Gordon/Frye rok temu podpisał maxiella w tym roku go wywala jameer pasował do organizacji i kultury jaka chce rob wprowadzać wiec dostał kontrakt a po 2 sezonach zostaje zwolniony. Nie przedluza kontaktu z andersonem zeby teraz podpisywać z Chaninngiem.

 

Nie wiem teraz jak za bardzo ma wyglądać granie harklesem/harrisem/gordonem/frye...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hennigana ludzie sie zaczynaja wkurwiac bo najpierw nie wzial exuma gdzie wiele osób uwaza ze akurat on zajebiscie by pasowal do magic/ oddal afflalo potencjalnie zbyt tanio ( osobiscie francuza lubie natomiast wstrzymal bym sie z decyzja o transferze do samego draftu i najwyzej probowałbym pchnąć go później jeśli nic ciekawaego by sie nie urodziło) i zaczyna dawać dzwine kontrakty. Gordon/Frye rok temu podpisał maxiella w tym roku go wywala jameer pasował do organizacji i kultury jaka chce rob wprowadzać wiec dostał kontrakt a po 2 sezonach zostaje zwolniony. Nie przedluza kontaktu z andersonem zeby teraz podpisywać z Chaninngiem.

 

Nie wiem teraz jak za bardzo ma wyglądać granie harklesem/harrisem/gordonem/frye...

 

 

Exum to zagadka i ciężko tą decyzję chwalić lub krytykować (to co pisałem w temacie o drafcie: na dzień dzisiejszy zastanawiające jest to, że wszystkie 3 ekipy u których miał workout go odpuściły).

Afflalo był przeceniany przez fanów Magic, co dobitnie pokazują zaawansowane statystyki. Sądzę, że od poprzedniego offseason jego transfer był sondowany i nie wydaje mi się, żeby coś lepszego dało się wyciągnąć.

Andersona nie było sensu przedłużać skoro czekało nas tankowanie, a poza tym ostatecznie wychodzi, że Frye jest tańszy (i lepszy).

Większa rywalizacja na pozycjach 3-4 nam nie zaszkodzi. Minus jest taki, że Gordonowi nikt za darmo nie da wielu minut. Ale to jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson jest tez 5 lat młodszy jeszcze sporo rzeczy może poprawić. Frye już nie bardzo chociaż ok rozumiem ze robil czystki i niewiadomo kto w tym teamie bedzie gral.

Afflalo był zdecydowanie przeceniany ale wielu w tej lidze idiotów takze nigdy nie wiadomo (sporo ludzi widziało go jako All-Stara!!) chociaż mi sie akurat transfer podobał natomiast poczekałbym z tym do draftu bo wtedy wiesz co wybrałeś i czego potrzebujesz jako uzupelnienie albo moze udaloby sie z jego pomoca pomotać coś przy pickach. 

 

Jak weźmiesz pod uwagę że dostali za afflalo grajka którego heningan pominał w draftice biorąc Nicholsona który teraz jak dla mnie jest na wylocie to wygląda to znacznie gorzej...

Lubie grajków z potecnjałem i dobra obroną ale Gordon jest cholernie daleko od bycia zagrozeniem z ataku na poziomie nba...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na decyzje Melo, LBJ i Bosha, Kings zakontraktowali... Corbina, na stanowisko asystenta trenera. 

 

Ruch Magic dziwny, szczególnie za taką kasę. Dodatkowo chyba ostatnią rzeczą, przy posiadaniu Harrisa i Gordona, jest ściąganie im konkurenta, który zabierze minuty. 

 

Niestety, to może oznaczać trudny początek A. Gordona i walkę o minuty. Gordon brothers zaatakują z ławki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afflalo przeceniany? moim zdaniem jeden z najbardziej niedocenionych sg ligi

 

Chodzi o wartość jaką miałby przy transferze i oczekiwania niektorych kibiców co do tego co chcieliby za niego dostać. W głowach niektórych to był borderline allstar bo śmigał piękne cyferi w trzeciej najgorszej drużynie nba.To dobry nieprzepłacony gracz ktorego wartość zawyżały statystyki natomiast byłby bardzo dobrym fitem dla wielu druzyn i to wszystko mysle spowodowalo to ze sie za afflalo oczekiwalo niewiadomo czego. Ja tam jestem zadowolony z tego co otrzymalismy natomiast tak jak pisalem nie wiem czy nie ciut za wczesnie i czy nie udalo by sie uzyc jako argumentu w draftcie( np wymiana pickow). tego sie nie dowiemy bo klepnelismy wymianę wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.