Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Danny 'no impact' Granger prezentował jeszcze jakikolwiek poziom to ten sign z Heat podobałby mi się baaaaaaardzo. A tak to podoba mi się tylko bardzo.

 

Bosh do Rockets pasuje mi super koszykarsko, ale mentalnie to ściąganie kolejnego funny guya z banankiem na ryju, zamiasta weterana z biczem w ręku do ogarnięcia tego miszmaszu.

 

Lance + Kobe ? Już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Bosh to idealny fit dla Houston, zaryzykuje, ale to w tej chwili top3 strech four w lidze za Love i Dirkiem. 

Ja bym dał Bosha na pierwszej pozycji. Idealna 2-3 opcja, dodatkowo dokłada bardzo dobrą obronę. Z Howardem tak do siebie pasują i w ataku, i w obronie... aż ciężko pomyśleć, że sam Bosh na to jeszcze nie wpadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJApi****le

 

Pat Riley rozmienia się na drobne. Josh McRoberts to spoko roles i nawet ta cena nie odstrasza, ale Heat polowali na przedłużenie big3 + Melo, a Riley pierwsze co robi - to podpisuje Josha, z całym szacunkiem, McRobertsa? Nie widzę tego i nie wiem jak Bosh miałby teraz przyjąć jakieś 30 mln baksów mniej, żeby nadal grać w roli poniżanej szkapy i niedocenianego giermka, gdzie w Teksasie czega na niego raj podatkowy i całowanie po fjucie na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McRoberts 23mln/4 w Heat? się porobiło, przecież w LAL to był dość atletyczny białaś, ale mimo wszystko pionek, a tu taki kontrakt? Czemu przy narodzinach stałem w kolejce po rozum zamiast po wzrost i skoczne nogi?...

 

Chyba go nie widziałeś w tym sezonie :) McBob faktycznie był właśnie takim wyskakanym białasem, ale teraz to już zupełnie inny zawodnik. Kapitalnie podaje, ma solidną trójkę (47% jego rzutów to trójki oddawane na wprost kosza, niecałe 37% skuteczności), pogra trochę w obronie, IMO fajny wysoki roles, nawet za te 5-6 mln rocznie...

 

...tylko średnio widzę go w parze z Boshem. Zaskakujący ruch Heat, Bosh się oddala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zniosą maxy i niech można dawać gwiazdom dowolne kwoty, bo kurwica strzela jak Westbrook gra za 15 mln czyli tyle ile freaking duo Frye+Meeks.

 

 

Ok ale w takim wypadku znosza 100% gwarancje vide NFL = czyli kontrakt na 135 baniek gwarantowanedaj my na to 65 z 82471245274651274 podpuktami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zniosą maxy i niech można dawać gwiazdom dowolne kwoty, bo kurwica strzela jak Westbrook gra za 15 mln czyli tyle ile freaking duo Frye+Meeks.

 

 

no faktycznie, taki zapierdol za jedyne 15mln rocznie, coś z tym trzeba zrobić, chłop się jeszcze wkurwi i zakończy karierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, taki zapierdol za jedyne 15mln rocznie, coś z tym trzeba zrobić, chłop się jeszcze wkurwi i zakończy karierę

Strzela mnie, że się tworzą patoligiczne sytuacje w lidze. Stan nerwowy Westbrooka i to czy mu starczy na Rolexa lub nie i czy będzie musiał zapier dalać po pracy na plantacji bawełny mnie akurat mało obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.