Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

On tyle chcial w Miami z Boshem i Wadem, tutaj moze wziac 4 lata na takim Wschodzie spokojnie jest w stanie pociagnac taki zespol do finalu.

 

Pierce to chyba zyje na innej planecie albo zatrzymal sie kilka lat wstecz. 10 za sezon wolne zarty...powodzenia w szukaniu jelenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam tylko 2 opcje albo James zostaje do heat albo wraca do cavs, osobiscie cos mi sie wydaje, ze moze wrocic. Kazda inna opcja to bedzie skaza na legacy, ktora jest dla niego wazna.

 

Nikt nie powiedzial, ze james szuka miejsca, gdzie z miejsca bedzie murowanym kandydatem do misia w 1 roku, on chce tylko miejsca, gdzie nie beda siedzic z zalozonymi rekami i czekac az BIG3 co roku bedzie zdobywac tytul. Cavs dali sie poznac, ze co roku probowali polepszac sklad, a ze nie mii szczescia ze zdrowiem to srednio to wychodzilo.

 

W pierwszym roku sie ograja pewnie dojda do finalow, a w drugim beda mocnym contenderem, tak samo byl w miami.

 

Dla mnie sklad cavs jest fajny pod jamesa, a ze jest on znany, z tego ze wnosi bardzo duzy wplyw na gre kolegow to moze uksztaltowac mlody sklad pod siebie. W dodatku dodajac charyzmy do mlodego skladu mysle, ze kilku zawodnikow moze nabrac pewnosci siebie, kto wie moze i bennet bedzie solidnym grajkiem

 

Osobiscie polubilem Cavs w momencie jak pojawil sie tam James, za miami nie przepadalem mimo ze nadal mam duza sympatie do jamesa i tak samo sympatia zostala w stosunku do Cavs, takze bardzo chetnie zobacze ten sklad i zobacze jak sie zmienia i pod wodza nowego trenera, ktorego jestem bardzo ciekaw jak poradzi sobie w nba, jak i pod wplywem Jamesa.

 

Uwazam, ze jesli James bedzie chcial rzeczywiscie zmienic otoczenie to w jego przypadku w gre wchodza tylko cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tyle chcial w Miami z Boshem i Wadem, tutaj moze wziac 4 lata na takim Wschodzie spokojnie jest w stanie pociagnac taki zespol do finalu.

Wieść niesie ze heat tez maja grac na wschodzie

 

wg mnie wiocha w cle to za niska półka dla jamesa do tego on lubi jak go kochają a w cle raczej trudno go będzie pokochać

 

 

15 min temu pisali ze rox mogą dać boshowi 96 baniek tera wisi już 80mln...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Bosh dostał podobno ofertę od Rockets - 96 milionów $ za 4 lata :OOO na jego miejscu bez zastanowienia brałbym taką ofertę, nie dość, że zarabiałby w chooy dużo (ok. 24 miliony $ za rok? sheeet) to jeszcze miałby sporą szanse na mistrzostwo. jak nie podpisze tego kontraktu z Rockets, to będzie imo głupi i tyle

 

McRoberts w Heat - dobry ruch

Edytowane przez bananowy_joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dać Boshowi max Rockets musieliby się pozbyć chyba wszystkich kontraktów poza Hardenem i Howardem, więc pewnie te 80 jest bliższe prawdy.

Melo mógłby się w końcu zdecydować, może coś by się ruszyło

Josh McRoberts wziął MLE od Miami, 4 lata. Wreszcie coś się dzieje.

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzycie,że Lebron nie ma szans na tytuł z obecnymi Cavs?A co było pare lat temu gdy tam grał z takimi tuzami jak Mo Williams czy Jamison samemu będąc wiele słabszym .No i z trenerem Brownem, który okazał się w przyszłości strasznym bałwanem.Teraz ze swoim obecnym doświadczeniem,Irvingiem,Wigginsem i paroma nowymi FA są w stanie spokojnie dojśc do finału na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p*******ie,że Lebron nie ma szans na tytuł z obecnymi Cavs?A co było pare lat temu gdy tam grał z takimi tuzami jak Mo Williams czy Jamison samemu będąc wiele słabszym .No i z trenerem Brownem, który okazał się w przyszłości strasznym bałwanem.Teraz ze swoim obecnym doświadczeniem,Irvingiem,Wigginsem i paroma nowymi FA są w stanie spokojnie dojśc do finału na wschodzie.

 

Dojść do finału na wschodzie to teraz nie będzie żadna sztuka, biorąc pod uwagę rozpad Big 3 z Miami, z Pacers też nie wiadomo co dalej, bo Stephenson na wylocie, a Hibberta Bird może wykorzystać jako niezły towar w jakiejś wymianie. Zostają Wizzards i Bulls...

Za oglądanie meczów wschodniej konferencji powinni dopłacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p*******ie,że Lebron nie ma szans na tytuł z obecnymi Cavs?A co było pare lat temu gdy tam grał z takimi tuzami jak Mo Williams czy Jamison samemu będąc wiele słabszym .No i z trenerem Brownem, który okazał się w przyszłości strasznym bałwanem.Teraz ze swoim obecnym doświadczeniem,Irvingiem,Wigginsem i paroma nowymi FA są w stanie spokojnie dojśc do finału na wschodzie.

Kłóciłbym się czy Lebron jest lepszy, wtedy był dużo szybszy i lepiej wbijał na kosz, miał dużo więcej pary i grał lepiej w obronie. Jak dla mnie różnica między 09, a 13 czy 14 to pierścionki przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki Artest maksymalnie 7,5mln kasował... A Deng nawet do jego prime nie ma podjazdu.

Zresztą Deng mocno overrated jak na SF jest. Szeroka półka 3 tieru, z których każda umowa powyżej 10 mln to już problem. A Deng lepszy na pewno nie będzie, może być tylko gorszy.

 

kiedys paliłem lucky strike'y za 4.8zł, kumpel ostatnio kupował jakoś po 11zeta...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym, że Rockets chcą dać maxa Boshowi?

96mln za 4 lata gry! Ile to jest pieniędzy! Ponad 20mln rocznie, za taką kasę spokojnie mogliby podpisać Monroe + Denga, dosłownie! kMonroe jest o niebo lepszy od tego starca + jeszcze Deng w miejsce Parsonsa? Bosh nie nadaje się już do gry, a przynajmniej za takie pieniądze.

Jako fan Rockets, jestem w szoku, a jak ten kontrakt dojdzie do skutku, to będzie to najbardziej przepłacany zawodnik NBA, z pewnością.

 

@Edit

 

Sorry, nie widziałem wcześniejszych postów w tym temacie :smile:

Edytowane przez Borson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi, że Monroe to lepsza opcja dla Houston, nie miałem namyśli lepszego poziomu jego gry ;) Źle sformułowałem. 

 

Różne źródła podają różne kwoty, podobno oficjalnie ma być 88mln dla Bosha, moim zdaniem to i tak za dużo.

Edytowane przez Borson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.