Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinni Matejunasa spakować razem z Linem, nie Jonesa.

Będzie ciężko coś takiego przełknąć, ale może po znajomości Hinkie weźmie. No ale jak mu dorzucą jeszcze te 2-3 drugorundowe picki z 2015, to jeszcze wycałuje po rączkach. Jak Moreyowi plan wypali, to gość ma łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat the rat musi sie pocic jak dziwka w kosciele, skladu nie ma, burdel jest poki co.

Widzialem zdjecie Kobasa, on nie klamal ze jest obecnie gruba swinia (jesli zdjecie prawdziwe i na czasie). No i przeplacony jak sk... ale o tym nie wspomnial, a banda Kobe loverow w Stanach go bronila jak Klinsmann wysmial ten jego kontrakt (tj. wysokosc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Moreyowi plan wypali, to gość ma łeb.

łeb może i ma do interesów, ale to buc, który raczej mistrzostwa nie zagwarantuje, jedynie dobry cyrk.

Mając Lina z 7-numerem, ten wywiesił całą halę HOU Carmelo ubranego z tym numerem, kiedy wystarczyło spokojnie by użył 15numeru. Ale on takie "szczegóły" zlewa. Ogólnie fatalnie traktują Lina, mam nadzieję że trafi do Philly i tam dostanie należne mu traktowanie.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym cap holdem Parsona jest cholernie skomplikowane bo w teorii on powinien mieć tylko 1,76 mln ale nie jestem pewien czy tu nie będzie stosowana klauzula cryteriów startera i wtedy on musi dostać QO jakby był wybrany w swoim drafcie z nr 21 a to bodajże wynosi 2,82 mln

 

Nigdzie oficjalnie nie spotkałem danych na temat cap holdu Parsona ale zakładam że chyba raczej ta druga opcja wchodzi w rachubę z tym że obecnie Houston ma na gwarantowanych kontraktach:

 

Howard/Harden/Lin/Canaan/Jones/Motiejunas na sumę 48,42 mln

 

Do tego na niegwarantowanych których chyba nie ruszą to :Beverley na 0,91 i Omri 1,06

 

Cap hold:

Capela 0,99

Parson 2,82

 

Czyli mamy 6 gwarantowanych + 2 powiedzmy raczej też + 2 cap hold + 2 wypełniacze za 0,46 tys

 

To razem daje 55,12

 

A salary jest ustawione na na 63,2 czyli mamy 8 w rezerwie

 

Jeśli wyrzucimy samego Lina za free to dochodzimy do 16 mln wywalając Omriego + Jonesa zyskują 1,8 a więc max co mogą mu dać to kontrakt zaczynający się od 17,5 mln mniej więcej

 

No chyba że u PArsona działa ten pierwszy cap hold niższy o ponad 1 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny tydzien powinien byc ciekawy, bo zakladam, ze bedzie wiecej wiesci odnosnie BIG3 z Miami. 

Chyba chcialbym, zeby LBJ sie wyniosl z miami, osobiscie go lubie, ale ten jego ruch z ze zbudowaniem big3 do wyrzygania i chyba dobrze, ze sie chlopaki juz nie dogauja.

 

Zeby jakos wyjsc z twarza, anie zapisac sie w historii, jako gosc, ktory musial miec big3 zeby osiagnac mistrzostwo, a po pierwszej trudnej chwili wyniosl sie dalej, do kolejnego jakiegos big 3 to uwazam, ze jedyne miejsce to Cavs.

 

Moglby tlumaczyc sie, ze wraca do pierwotnego klubu... a sklad mysle, ze fajny i co najwazniejsze mlody i na kilka dobrych lat bedzie mial spokoj. Bedzie mogl poustawiac sklad pod siebie, a w dodatku Wiggins, jak pisalem w innym temacie nie pasuje mi mentalnie na goscia do bycia numer 1 w druzynie, a idealnie mi pasuje na 2 opcje, czyli taki pippen dla LBJ. Dodatkowo Irving (choc ten moze sie mentalnie nie dogadac z Jamesem) i byloby new big3 + sporo mlodego talentu, Varejao pod koszem i co wazne lebski trener, ktory powienien sie sprawdzic w NBA.

 

Osobiscie chcialbym wlasnie ujrzec Jamesa z powrotem w Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny tydzien powinien byc ciekawy, bo zakladam, ze bedzie wiecej wiesci odnosnie BIG3 z Miami. 

Chyba chcialbym, zeby LBJ sie wyniosl z miami, osobiscie go lubie, ale ten jego ruch z ze zbudowaniem big3 do wyrzygania i chyba dobrze, ze sie chlopaki juz nie dogauja.

 

Zeby jakos wyjsc z twarza, anie zapisac sie w historii, jako gosc, ktory musial miec big3 zeby osiagnac mistrzostwo, a po pierwszej trudnej chwili wyniosl sie dalej, do kolejnego jakiegos big 3 to uwazam, ze jedyne miejsce to Cavs.

 

Moglby tlumaczyc sie, ze wraca do pierwotnego klubu... a sklad mysle, ze fajny i co najwazniejsze mlody i na kilka dobrych lat bedzie mial spokoj. Bedzie mogl poustawiac sklad pod siebie, a w dodatku Wiggins, jak pisalem w innym temacie nie pasuje mi mentalnie na goscia do bycia numer 1 w druzynie, a idealnie mi pasuje na 2 opcje, czyli taki pippen dla LBJ. Dodatkowo Irving (choc ten moze sie mentalnie nie dogadac z Jamesem) i byloby new big3 + sporo mlodego talentu, Varejao pod koszem i co wazne lebski trener, ktory powienien sie sprawdzic w NBA.

 

Osobiscie chcialbym wlasnie ujrzec Jamesa z powrotem w Cavs.

 

 

akurat ostatnie co LeBronowi jest potrzebne do szczescia to dominujący piłkę PG z przeciętno obrono i maxymalnym kontraktem

+ debiutujący w NBA trener + pierwszy pick z draftu o który może i ma potencjał ale PO to do tej pory widział w telewizji [jak i wspominany wcześniej PG z maxymalnym kontraktem]

 

jeśli to majo być dobre warunki do wygrywania to LoL

 

wogóle co wy z tym Cleveland, byli żałośni, są żałośni i nagle Bron miałby wracać???????

 

poza tym zdaniem które pogrubiłem to nie widze jakoś powodów dla których Bron miałby do Cavs wrócić

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron nie zgodzi się na niższy kontrakt od Irvinga, a na drugiego maxa chyba Cavs nie stać?

 

@Shevcu - słuszna uwaga. Boshowi już raczej obrzydło granie na centrze i match-up'y z true C - Hibbertem, czy Gortatem.

 

Melo - według mnie pójdzie do LA. Chyba, że naogląda się memów i przestraszy się tego, że Koby nie podaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cala doza szacunku, ale ja nie widze nic zlego w backcourt'ie irving-wiggins lbj, malo tego chcialbym to zobaczyc. Uncle D. u boku Lbj'a moglby sie tylko rozwijac, krol przeciez lubi gdy pilka jest w ruchu itp. Cavs to c***nia to fakt, ale nie z Bronem u sterow, a obecny support zjada od razu ten sprzed Desyżyn.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron nie zgodzi się na niższy kontrakt od Irvinga, a na drugiego maxa chyba Cavs nie stać?

 

@Shevcu - słuszna uwaga. Boshowi już raczej obrzydło granie na centrze i match-up'y z true C - Hibbertem, czy Gortatem.

 

Melo - według mnie pójdzie do LA. Chyba, że naogląda się memów i przestraszy się tego, że Koby nie podaje.

 

1. Cavs mają maxa na LBJ i tym go kuszą. Irving gra jeszcze na debiutanckim kontrakcie. A za Wigginsa mogą coś ugrać pod kosz.

3. Ponoć Melo wybiera między: NYk, Rockets i Bulls.

 

@ Jendras

 

Co do Bosha w Suns, dla mnie mało realne, chyba że idą tam razem z LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie tutaj ze kogos stac kogos nie stac na Lebrona czy Carmelo bo wierzcie mi ze to nie jest zaden czynnik w podpisywaniu jednego i drugiego (salary) jakby Lebron chcial grac gdziekolwiek to kazdy klub zrobi dla niego miejsce bez problemu i wyjebie kogo bedzie trzeba wyjebac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob? fo real?

 

panowie jesli najlepszy gracz na swiecie chce grac u was, to zadne kontrakty nie sa trejdowalne, nie powiecie mi ze ktos by nie lyknal Derona i dal mu szanse odrodzenia w jakis sposob, ze Miami nie przyjeloby jakichs assetow w sign and trade jest w c*** opcji, jedno jest pewne jak gracz tego kalibru chce gdzies grac to sfinalizowanie takiej akcji nie jest bardzo trudne, ad Boston wysylajacy do Minny za Garnetta 25 graczy

 

Simmons donosi ze Lakers sa mocnym graczem w grze o Melo, podobno zrobili na nim duze wrazenie podczas spotkania

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.