Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że na boisku może to już tak kolorowo nie wyglądać. Głównie chodzi mi o ball movement. Oboje lubią być "pod grą". Ja tam tego nie widzę.

 

Na nba.com było 95/4.

 

Po pierwsze to "obaj", nie "oboje" :)

 

A dwa, to jak w kadrze dało radę, to zafunkcjonuje i w LA. Choć swoją drogą to i tak wróżenie z fusów póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale mając Bargsa na C to raczej Jordanem gardzić nie powinni.

 

Co jak co ale dla Knicks lepiej mieć mnóstwo wolnej gotówki za rok gdzie będzie mnóstwo ciekawych FA na rynku np: K. Love Dragić itp niż brać sobie jakiś shit na głowę

 

A na dodatek oni bez Melo to będą główni kandydaci do TOP 3 draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns i Sixers mogą, na luzie. 

 

No chyba nie bardzo bo pierwszy rok obu panów zaczynałby się ok 20 mln czyli potrzeba 40 mln. O ile Phoenix jest blisko tego o tyle 76 ers musiałoby mocno kombinować biorąc pod uwagę ich 2 picki z draftu tzn 5,5 mln i wypełniacze to oni mają jakieś 28 wolnej gotówki

 

Tak naprawdę 2 maxy może dać Miami i ewentualnie Phoenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wzięciu Nowaka musieliby już mocniej kombinować, żeby mieć obu. Ale lepiej by wyszli na parze LeBron+Hayward, niż z Melo, bo jeszcze byłaby kasa na dodatkowe wzmocnienia.

 

Na miejscu LeBrona poszedłbym do Jazz właśnie, zespół idealny pod niego. Dziwię się, że nawet nie spróbują. Zostałaby im jeszcze kasa na Haya i coś dodatkowego. 


No chyba nie bardzo bo pierwszy rok obu panów zaczynałby się ok 20 mln czyli potrzeba 40 mln. O ile Phoenix jest blisko tego o tyle 76 ers musiałoby mocno kombinować biorąc pod uwagę ich 2 picki z draftu tzn 5,5 mln i wypełniacze to oni mają jakieś 28 wolnej gotówki

 

Tak naprawdę 2 maxy może dać Miami i ewentualnie Phoenix

Zakładałem, że oddaliby gdzieś Younga za free. Do takich wspomnianych wcześniej Jazz np. 


Wtedy obaj by weszli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavoy Allen przedłużył z Pacers, nie wiadomo na razie jak wyglądają warunku kontraktu.

 

Riley ma się dzisiaj spotkać z agentem Luola Denga.

 

mało aktywni Pelicans dzwonili do Jameera Nelsona, a także szukają wymian z udziałem Gordona, Riversa i Ajinca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.