Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Crawforda nie sprzedadzą, prawda jest taka że można go lubić lub nie ale w PO Crawford jest ich drugim najlepszym kreatorem, jedyny w tej chwili scoring punch z ławki, teraz po odejściu Collisona jego wartość dla klubu jeszcze wzrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale z Bulls, to chyba poprzez S`n`T tylko i to jak NYK zechca, a Byki cos fajnego dadza, a nie samego Boozera i jego 16mln. Zatem jest to lekko klopotliwa opcja.

 

No ale przecież to wiadomo już od kilku miesięcy i dlatego Bulls szukają chętnych na pakiet Boozer - Taj albo Boozer- Mike D- Butler bo Reinsdorf mega niechętnie chciałby amnestiować Boozera - mają pick Kings który wydaje się atrakcyjny, możliwość wymianę picków z Cavs co chyba jest jeszcze lepsze znając ich szczęście

 

Zresza Houston też musi oddać Lina jesli chce marzyć o Melo

 

Ostatnio Melo spotkał się z Pau w kontekście jego gry w Knicks więc tak jakby ciut dziwaczne to nieco i jak dla mnie oznacza że albo Melo nie ruszy się z Knicks a jesli gdzieś to do Chicago o którym opowiada od kilku miesięcy

 

@Rappar

O czym Ty człowieku marudzisz? PRzecież wiadomo że Deng poszedłby w s&t gdzie w drugą stronę poszedłby Crawford z Barnesem co dla Cavs może być wbrew pozoru atrakcyjne - oczywiście nadal nie wiem kto tam u nich ma grać na centrze ale to już nie mój problem - Clippers im tu akurat nikogo nie dostarczy więc jeszcze jest możliwy 3 team w tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mają pick Kings który wydaje się atrakcyjny, możliwość wymianę picków z Cavs co chyba jest jeszcze lepsze znając ich szczęście

 

Zresza Houston też musi oddać Lina jesli chce marzyć o Melo

 

Morey to sprytniejszy gracz więc lepiej opakuje Lina niż chytrusy z Bulls Booza. Trzeba pamiętać, że Taj/Butler out to od razu mniejsze szanse na pozyskanie kogokolwiek bez obrony.

 

A co do picków to są one średnio atrakcyjne:

 

pick Sacramento zastrzeżony 1-10 do 2017, także jeżeli Kings nie pozyskają cudownie kogoś na PF i coś na ławkę, to wątpię, aby to przeskoczyli (możliwe gorsze ekipy od nich w tym sezonie i może następnym: Utah, LAL z Zachodu plus Orlando, Bucks, 76ers, w zależności od roku to w 2015 NYK bez Melo/Nets w 2016 ze swoim BIG 3, Boston, no i może dwójka Pistons, Cavs,)

 

pick od Cavs - możliwość wymiany poza loterią więc co to za pick

 

reszta to druga runda

 

Houston za to może dać Lina/Jonesa/swój pick z tego roku lub Capelę plus picki drugorundowe

 

Bez obrazy ale zestaw Houston korzystniejszy. Potem tacy 76ers mając Jonesa/Noela/Embiida/Saricia ładują się w drafcie już w strzelców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Morey to sprytniejszy gracz więc lepiej opakuje Lina niż chytrusy z Bulls Booza. Trzeba pamiętać, że Taj/Butler out to od razu mniejsze szanse na pozyskanie kogokolwiek bez obrony.

 

A co do picków to są one średnio atrakcyjne:

 

pick Sacramento zastrzeżony 1-10 do 2017, także jeżeli Kings nie pozyskają cudownie kogoś na PF i coś na ławkę, to wątpię, aby to przeskoczyli (możliwe gorsze ekipy od nich w tym sezonie i może następnym: Utah, LAL z Zachodu plus Orlando, Bucks, 76ers, w zależności od roku to w 2015 NYK bez Melo/Nets w 2016 ze swoim BIG 3, Boston, no i może dwójka Pistons, Cavs,)

 

pick od Cavs - możliwość wymiany poza loterią więc co to za pick

 

reszta to druga runda

 

Houston za to może dać Lina/Jonesa/swój pick z tego roku lub Capelę plus picki drugorundowe

 

Bez obrazy ale zestaw Houston korzystniejszy. Potem tacy 76ers mając Jonesa/Noela/Embiida/Saricia ładują się w drafcie już w strzelców.

 

Ale ja wiem że pakiet Houston lepszy sęk w tym że Melo chyba robi ściemę - a Rockets raczej spróbuje uderzyć po Bosha bo wygląda że Le Bron żądając maxa i jednoczęsnie obniżki od pozostałych członków BIG 3 wspychał piasek w rozpędzone tryby machiny Heatowskiej i się projekt posypie, Boshowi zresztą się nie dziwę bo on naprawdę od ręki dostanie 75/80 /4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy ruch Kings z Collisonem kiepski, to już mogli podpisać nową umowę z Thomasem.

Thomas dostanie więcej od Collisona, oczywiście jest też lepszy, ale jak oni błagają Gay'a żeby ten grał u nich dalej za 20 baniek a wcześniej dają maxa Kuzynom to gdzieś trzeba potem wydatki ciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas dostanie więcej od Collisona, oczywiście jest też lepszy, ale jak oni błagają Gay'a żeby ten grał u nich dalej za 20 baniek a wcześniej dają maxa Kuzynom to gdzieś trzeba potem wydatki ciąć.

jakie cięcia, przecież ostatnio chcieli pozyskać Josha Smitha i Rajona Rondo? Może po prostu GM nie do końca zna się na swojej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem jakie 'mocarstwowe' ambicje mają i dlatego gdzie indziej muszą oszczędzać. Sensu ani logiki w ich poczynaniach nie dostrzegam, ale ani trochę nie zdziwiło mnie, że rezygnują z Thomasa, który pewnie dostanie gdzieś około 9 mln albo i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas dostanie więcej od Collisona, oczywiście jest też lepszy, ale jak oni błagają Gay'a żeby ten grał u nich dalej za 20 baniek a wcześniej dają maxa Kuzynom to gdzieś trzeba potem wydatki ciąć.

 

Akurat w maxie dla Boogiego IMO nie ma nic złego. Ludzie po nim cisną, a facet rozegrał naprawdę dobry sezon. Dajcie do Kings defensywnego PF i ogarniętego PG, a będzie dobrze. Do ich trenera też nie mam przekonania.

 

Tak się zastanawiałem, kogo z duetu Thomas/Collison wolałbym w s5 Kings i wyszło mi, że na dłuższą metę chyba żadnego z nich. Thomas pasowałby do zespołu z defensywnym systemem i dobrym coachem (Mavs?, Pacers?). 

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro się wykupił za 3 melony, to pewnie kontrakt mały nie będzie....

 

Część mogli dołożyć Bulls, chyba 800 k. Tak czy owak - dużo kasy, musi mu zależeć.

 

Jak przyjście Miroticia ma się do planów z Melo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.