Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiele wiadomo, ale czy to już nie oksymoron? Przez zdrowy rozumiemy MVP caliber?

 

Przez zdrowy rozumiem rozgrywający min. 70 spotkań, 18-20 ppg na ludzkiej skuteczności. Nie liczę na powrót Derricka - MVP. Mam nadzieję, że będzie efektywny, taki borderline all-star level.

 

Wiem, to duży optymizm z mojej strony. Ale jeżeli jest ktoś, komu warto kibicować w powrocie, to na 100% jest to Rose. Z Brandonem Roy;em nie udało się, oby w tym wypadku było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers chyba olali Lance'a, skoro szybko podpisali umowy z Rudezem i Milesem. Simon nie chce płacić podatku, a CJ był chyba niezłym rolsem za czasów Jazz.

 

Big3 nie może się dogadać, a to ciekawe czyżby pieniądze ważniejsze od przyjaźni? :grin: Z jednej strony fajnie jakby każdy poszedł w innym kierunku.

 

CJ Miles to był gracz o inteligencji ameby , który non stop łamał zagrywki w obronie, potrafił olać zbiórke w ostatniej sekundzie i mu jakiś kurdupel zbierał sprzed nosa. To gracz co potrafi jednego dnia walnąć 30 pkt a potem mieć 10 w kolejnych 5. Mistrzem obrony nie jest. Ogólnie jak dla mnie średnio pasuje do PAcers ale kto wie może tak samo oceniali LAnce'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że głownym powodem ewentualnego odpuszczenia Stephensona przez Pacers będą problemy pozaboiskowe i to, że podobno on jest głównym powodem konfliktów w szatni. Aspekt sportowy był tu mniej ważny

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CJ Miles to był gracz o inteligencji ameby , który non stop łamał zagrywki w obronie, potrafił olać zbiórke w ostatniej sekundzie i mu jakiś kurdupel zbierał sprzed nosa. To gracz co potrafi jednego dnia walnąć 30 pkt a potem mieć 10 w kolejnych 5. Mistrzem obrony nie jest. Ogólnie jak dla mnie średnio pasuje do PAcers ale kto wie może tak samo oceniali LAnce'a

dlatego napisałem "chyba" bo nie byłem pewny,  dzięki za przybliżenie profilu CJ'a.

 

@kucio

nie zgadza się salary, aby ta wymiana poszła. Griffin za KG i Pierce'a może być :)

Edytowane przez Hakeem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

 

Steve Ballmer, były CEO Microsoftu, złożył ofertę za Clippers w wysokości 2 miliardów USD i została on zaakceptowana. I teraz najzabawniejsze. Ballmer to kumpel Chrisa Hansena, ojca chrzestnego operacji Przywróćmy wiadomo co, wiadomo gdzie. Obaj mieszkają w Seattle i działają razem od kilku lat, chcieli już kupić Kings i Bux, jakiś czas temu złożyli nawet ofertę za Wolves, gdy ci byli przez moment na sprzedaż. Zanim odpłynę na dobre i dodatkowo zacznę snuć wizje powrotu Shawna Kempa na boisko, dodam, że Hansen dokupił baaaaaaardzo dużo ziemi pod nową halę.

 

A teraz czekam, zniszczcie moje marzenia :smile:

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy bez przerwy czają się na każdą dostępną lub mającą problemy drużynę, żeby tylko przenieść ją do Seattle... 

Poza tymi, którzy tam mieszkają. 

 

A co tu jest do rozumienia?

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Wolves nie płakałbym patrząc jak kierowana jest ta organizacja, więc z miłą chęcią zobaczyłbym jak zostają Seattle SuperSonics ;)

 

Cuban się nie cacka - "

Mark Cuban said via Cyberdust: "What I can tell you is that we made this purely a business meeting. No tours. No banners. All basketball and business."
Edytowane przez Hakeem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy bez przerwy czają się na każdą dostępną lub mającą problemy drużynę, żeby tylko przenieść ją do Seattle... 

Poza tymi, którzy tam mieszkają. 

Więcej zielonych koszulek w lidze ;) Dla mnie to wystarczający powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że niby jak? Dragic do Indiany za s'n't Lance? Nijak mi się to nie składa do kupy.

Jeśli Phoenix weżmie Stephensona i jeszcze podpisze Bledsoe za maxa, oddając Dragica to zajmie na 5 lat miejsce w czołówce zachodu zaraz przed Sacramento i Utah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.