Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, miałem na myśli, że kontrakt to podstawa hajsu i nie jest to żaden przesąd, gracze z maxem typu Love czy Harden może mają z 5 mln rocznie z reklam, kontrakt to dla nich życie.

 

no, ale z tego co napisałeś wynika jasno  że myślałeś odwrotnie

 

Love czy Harden to strzelę że mają nie więcej niż bańke czy 2 na rok z reklam

 

edit: ładna lista tutaj:

http://thehoopdoctors.com/online2/2014/02/top-10-nba-players-with-endorsement-deals-2014/#11

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale biadolicie a przecież ten kontrakt jest normalny zdrowy i to jeszcze win win po obu stronach

 

Z punktu widzenia klubu

 

a- weszli do Po co przez ostatnie 6 lat bodajże im się nie udawało

b- ostatnie lata płacili 13-15 mln Okaforowi i Nene głównie za to aby podziwiali swiat z perspektywy łóżka

c- Gortat ma bardzo pozytywny wpływ na młodzież - uczy ich twardości, tego aby nie pękali

d- na rynku Gortat był jedyną opcją na centrze

 

Z punktu widzenia zawodnika

 

a - ostatnie lata miał wielokrotnie opinię że jest niedopłacony

b - ma młody zespół który właśnie otarł się o finał konferencji i nie jest powiedzane że jest to jego ostatnie słowo

c - jest liderem werbalnym tej ekipy ma niekwestionowaną pozycję

 

Bo jak nie Gorti to kto

 

Hawks mają Horforda który opuścił ostatnie 2 z 3 sezonów

Nets Brooka Lopeza który nie rozegrał 100 meców przez ostatnie 3 sezony

76 ers będzie grać centrem o wadze Millsapa i to jeszcze nie wiadomo jak będzie grał i wzięli drugiego centra który zaliczył 3 kontuzje w ostatnie 12 miesięcy

 

Hibbert od pół roku wygląda jakby stracił atletyzm i gra niczym 38 letnim Mutombo

 

Jakbyście popatrzyli to na Wschodzie coś takiego jak zdrowy center praktycznie nie istnieje - więc zastanówcie się czy lepiej wywalać 12 mln na Gortata z którym masz pewność gry czy lepiej dać 16 Lopezowi i bawić się w rosyjską ruletkę gdzie masz załadowane 5 kul do sześciostrzałowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Al, Birdman - chociaż to placmen, był Chandler, Noah i Drummond

 

No, ale fakt - na fa najlepsza opcja aktualnie. 

 

A kiedy Noah wszedł w PO bez kontuzji - on ostatnio non stop gra z jakimś urazem mniejszym większym ale okazem zdrowia to bym go nie nazwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizards nie mieli wyjscia.

gdyby tego nie zrobili, cofneliby sie o rok-2

jak zachowaja caly sklad, beda mogli walczyc o cos wiecej niz 2 runda. oczywiscie, boisko moze wiele zweryfikowac ale 3mam za nich kciuki. fajnie grali, znalazlo sie miejsce dla marcina. swietnie wyszlo, ze dostal odpowiednie pieniadze w zespole, ktory jest w stanie go wykorzystac. byloby duzo gorzej gdyby musial zmienic klub, pojsc do takich bucks, grac o nic i kasowac kupe kasy.

 

a tak mamy przyjemne z pozytecznym. mloda perspektywiczna druzyna, ktora mozna polubic. to moze miec spory wplyw na ogladalnosc nba/wizards w polsce.

 

sam kontrakt moze i okazac sie za 3-4 lata zly dla wiz. ale takie rzeczy sie kalkuluje.

pozostaje zyczyc mg zeby kontuzje go omijaly i zeby wypelnil w pelni kontrakt.

pieknie sie to ulozylo, gdyby zostal w suns, przy dragicu... dostalby moze polowe tego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics polecieli, a więcej niż 5mln nie oczekiwałem, że dostanie.

 

Pacers podpisali człowieka z Europy niejakiego Damjana Rudeza. Koleś dostał kasę z MLE, ale nie wiem czy całą. Nie znam się na koszykówce ze starego kontynentu, więc nie mam pojęcia co to za gracz.

Edytowane przez Hakeem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers podpisali człowieka z Europy niejakiego Damjana Rudeza. Koleś dostał kasę z MLE, ale nie wiem czy całą. Nie znam się na koszykówce ze starego kontynentu, więc nie mam pojęcia co to za gracz.

Mi on stylem gry przypomina Ilyasove/Turkoglu. 44,1 3PT% w ACB i 52% w eurolidze robi wrażenie

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi on stylem gry przypomina Ilyasove/Turkoglu. 44,1 3PT% w ACB i 52% w eurolidze robi wrażenie

To całkiem nieźle, jakby się odnalazł w NBA to może będzie steal ;) Choć jeden się nie spełnił już w barwach Pacers -  Sarunas Jasikevicius.

 

Nets może sprowadzą Bojana Bogdanovica już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam jaki byłby kontrakt Gortata, gdyby w Miami ludzie nie porobili opt outów. Z tym piątym rokiem Wizards lekko dali se po dupie, ale nie ma jakiegoś wielkiego dramatu.

 

Nad rzeczami w stylu kto płaci 19/3 albo 32/4 Meeksom i Bradleyom tej ligi przestałem się zastanawiać już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry ma już podobno dogadane z Raptors rzecz rozbija się o piąty rok . Więc albo będzie 44/4 albo 55/5

 

Miami chyba zostanie jedynie Ariza  bo Deng wyśmiał ich jak usłyszał że ma grać za 10mln/rok

 

Hawes ma podobno trafić do Blazers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.