Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za duże tylko odpowiadające ich wartości. Jeśli Westbrook weźmie 15 mln to jest jeszcze miejsce na kolejnego maxa. jakąś niezłą trzecią opcję za 10 mln i można otoczyć to fajnymi rolsami, dodać do tego ogarniętego coacha i jeśli Wesbrook rzeczywiście jest TOP 5 ligi to mamy misia, chyba że akurat jakaś trójka kumpli się zgada że wezmą sobie mniej żeby wcisnąć kolejnego gościa blisko poziomu all-stara to może być problem wtedy.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na pewno dużo bardziej niż 11 Bosha

Ile byś dął maksymalnie Boshowi i ile maksymalnie Westbrookowi/Durantowi?

1.Najbardziej przeraża mnie fakt, że za kilkanaście lat znajdą się na forach kolejni ... (wpisz nazwę użytkowników o których pomyślałeś), którzy będą pisać o tym, że support LBJ był słaby, bo przecież 3 pozostałych graczy (załóżmy CB, Wade, Melo) zarabiało ledwie po 10mln$/sezon...

 

W zasadzie dalej nie wiem czego brakowało supportowi Kobiego w 09 i 10, ale to szczegoł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to chyab stern ma odruchy wymiotne jak widzi co sie dzieje

 

niedlugo dojdzie do tego ze taki Wade wezmie 5 letni kontrakt na 5 mln a reszte dostanie pod stolem

 

jedzie mi tu walkiem, cytujac klasyka, how much help does Lebron need?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile byś dął maksymalnie Boshowi i ile maksymalnie Westbrookowi/Durantowi?

 

 Bosh 15-16, Westbrook 17-18, Durant max, wiadomo. Z resztą jeśli Westbrook rzeczywiście jest top 5 to może bez problemu być pierwszą opcją, w takim razie można mu dać maxa, drugą opcję za 15, trzecią za 10, dobrych rolsów i mamy poważnego kandydata na misia, ale tylko wtedy gdy Westbrook jest w top 5 , do czego nie mam przekonania. 

W zasadzie dalej nie wiem czego brakowało supportowi Kobiego w 09 i 10, ale to szczegoł.

 

January pisał o supporcie Lebrona, nie wiem czemu zawsze musisz mieszać w to Kobego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 



Bosh 15-16, Westbrook 17-18, Durant max, wiadomo. Z resztą jeśli Westbrook rzeczywiście jest top 5 to może bez problemu być pierwszą opcją, w takim razie można mu dać maxa, drugą opcję za 15, trzecią za 10, dobrych rolsów i mamy poważnego kandydata na misia, ale tylko wtedy gdy Westbrook jest w top 5 , do czego nie mam przekonania.

Serio Westbrook tylko 1 mln więcej od Bosha?

No i właśnie max Duranta to 17 mln, tylko o 1 więcej od Bosha. Kiedy Durant zarabia 1mln więcej od Bosha to jest sprawiedliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żenująca. Po coś jest salary cap i tym podobne zasady. Jak ktoś daje Ci maksa, albo powiedzmy inny, lepszy dla ciebie klub daje prawie maksa to go bierzesz. A nie pół pensji. Chora sytuacja dla reszty ligi, która musi przez to przepłacać podrzędnych Ericów Gordonów czy Bledsoe'ów, a prawdziwi all starzy, jak Bosh, biorą grosze byle grać o mistrza w napakowanej drużynie. Oby to nie była prawdziwa plota i oby takie myślenie nie robiło się popularniejsze. Strasznie szkodliwe dla mniejszych organizacji, które już teraz są w trudnej sytuacji.

Heat nie bylo wielka organizacja przed LeBronem, wręcz przeciwnie, wydraftowali Wadea, którego udało sie sparować z Shaqiem, potem Pat zrobił juz robote. Tak samo wszyscy twierdzili, ze nikt nie chce grac w Clippers, a dzisiaj wszyscy FA sie tam pchają. Jak masz dobry zespol to nawet w Atlancie, Minetce, czy Milwaukee FA beda chcieli grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR jak Ty w ogóle porównujesz tu jakoś Heat i OKC, skoro Okla musiała wybierać między Westbrookiem i Hardenem -> których obu wydraftowała. I skoro Miami próbuje załadować do teamu kolejnego superstara (czwartego), z których wydraftowany był 1. Już pomijając fakt, że zarabia Westbrook tyle ile może przy Durancie (w 14/15 KD 20, RW 16) i obaj są pod umowami, w przeciwieństwie do FA - Wade'a i Bosha.

 

Zarówno Wade jak i Bosh obecnie spokojnie mogliby dostać na rynku FA umowy 16mln$/y w górę.

Mówię, że jest po prostu niesprawiedliwy cap space obecnie i z tego to wynika. W obecnym sezonie duo RW/KD zarabiało 32 mln, kiedy jest warte spokojnie koło 45, jak nie ponad 50 mln, tylko dlatego że młodsi gracze mają mniejsze maxy. Kobe zarobił w poprzedniej umowie 30 mln na sezon, mówimy o poprzedniej, nie obecnej. I w takich warunkach dwójka RW/KD zarabia 32 mln i to jest niby sprawiedliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych opcji, w pełni gwarantowane $60M. ciekawe jak bardzo będą tego żałować Wizz za 3-4 lata.

 

oprócz tego - Livingston w GSW! wreszcie porządny backup dla Kury, choć razem też pewnie pograją, z Kurą jako rzucającym. świetny ruch. $16M/3.

GSW zamierzają też podpisać Luke'a Waltona (z tych Luke'ów Waltonów) jako asystenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorti dostał umowę Pekovica, ale pewnie za 2-3 lata będą żałować, Wolves też chyba już żałują.

 

Livingston jednak w Warriors, a nie jak na początku napisano, że porozumiał się z Hornets. 16/3 całkiem nieźle, ale czy będą mieli kasę, aby podpisać backup dla Boguta?

 

Podoba mi się postawa Bosha, a LeBron ma podpisać roczną bądź dwuletnią umowę, ciekawie.

 

W Pelicans prawie cały roster jest do oddania.

Edytowane przez Hakeem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.