Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

LeBron woła o maxa. Czyli Melo wątpliwy i nie wiadomo czy big3 się utrzyma? Bo tak to chyba wygląda.

Zupełnie nie tak.

 

LeBron bierze tyle ile powinien albo coś około tego, Wade bierze sporo mniej niż brał do tej pory, Bosh również mniej. Do tego nawet Haslem zrobił opt-out więc kolejny grosik dojdzie. Górka tych grosików pójdzie na rolesów bo Heat brakuje głębi a nie kolejnego gwiazdora.

 

Nikt chyba nie liczył tutaj, że nagle cała trójka będzie grała za 10 mln na sezon, aby dodać Melo i CP3 także po 10 na sezon?

 

Niech wezmą przykładowe 21 LBJ, 17 CB i 14 DW. Taki układ dałby już jakieś 8 baniek mniej niż gdyby każdy zrobił opt-in. Mam tylko wątpliwości czy Wade weźmie mniej od Bosha, ale w takim układzie niech Dino równa w dół.

 

To były rozsądny podział, jednakowe zarobki BIG3 nijak się mają do logiki czy sprawiedliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wezmą przykładowe 21 LBJ, 17 CB i 14 DW. Taki układ dałby już jakieś 8 baniek mniej niż gdyby każdy zrobił opt-in. Mam tylko wątpliwości czy Wade weźmie mniej od Bosha, ale w takim układzie niech Dino równa w dół.

 

to daje 52 + nowy kontrakt Haslema + Napier + capholdy

 

zostaje bardzo niewiele

 

a to i tak przy założeniu, że oddadzą gdzieś Cole'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w takim wypadku Wade zarobiłby mniej w 4 lata, niż w te 2 z których zrezygnował. Nie chce mi się w to wierzyć, no ale w sumie nie wierzyłem, że wyoptuje, więc może ponownie mnie zaskoczy. Wydawało mi się, że jak wyoptują, to solidarnie poświęcą jaką część kasy, a tymczasem głównie miałoby się to odbyć kosztem Wade'a. Jakoś mi to nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daje 52 + nowy kontrakt Haslema + Napier + capholdy

 

zostaje bardzo niewiele

 

a to i tak przy założeniu, że oddadzą gdzieś Cole'a

A teraz policz sobie ile by im zostało gdyby wszyscy zrobili po prostu opt-in.

 

Ja wziąłem te liczby znikąd, nie chciałem za bardzo przesadzać, ale równie dobrze Bosh może wziąć 15 a Wade 12, póki co nie wiemy nic poza tym, że Pat dostał to czego chciał, nie dało się zapewnić większej elastyczności.

 

Czy Wade aby na pewno dużo straci podpisując jakieś 50/4 niż gdyby wziął 20 baniek i szukał potem nowej umowy? Ja nie wierzę w jego zdrowie i grę, odpoczywał dużo w ubiegłym sezonie a wcześniej miał też jakieś zabiegi w wakacje i gówno to dało wszystko.

 

Jestem zaskoczony bo tutaj naprawdę chyba część osób myślała, że LeBron będzie grał za 15 mln rocznie...

 

No i nie sądzę, aby w Miami szukali pieniędzy na kolejnego gwiazdora z dużą umową, im potrzeba wymiany rolesów na normalnych zawodników a nie Odena, Jonesa, Battiera czy Beasley'a. Tylko tyle i aż tyle, nie potrzebują do tego bonusowych 20 baniek.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy skacza Boshowi do gardla jakby rola jaka mu dał niedorozwiniety trener byla jego winą...

CB1 zostal zredukowany w ataku do roli shootera w pomalowane chyba mial nie wchodzic, choc w przeszlosci swietnie scinal po zaslonach

Defensywnie jest bardzo niedoceniany przez wielu tutaj na forum, bo on jako jeden z nielicznych w finale wiedzial co sie dzieje w teamD

Nie wiem ile dostanie, ale jak czytam ze frye bylby lepszym fitem i do tego (ja pie***le) lepiej broni to mam chęc rzucic kompem o sciane

Heat w tej chwili maja dwoch allstarow i tym drugim jest Bosh, albo budowac z nim i lb, bo w biznesie mowienie ze Wade to legenda jest smieszne

Wieksza role przywiazywano do tego w latach 90tych a i tam Ewing czy Olajuwon ladowali w Seattle czy Raptors...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy skacza Boshowi do gardla jakby rola jaka mu dał niedorozwiniety trener byla jego winą...

CB1 zostal zredukowany w ataku do roli shootera w pomalowane chyba mial nie wchodzic, choc w przeszlosci swietnie scinal po zaslonach

Defensywnie jest bardzo niedoceniany przez wielu tutaj na forum, bo on jako jeden z nielicznych w finale wiedzial co sie dzieje w teamD

Nie wiem ile dostanie, ale jak czytam ze frye bylby lepszym fitem i do tego (ja pie***le) lepiej broni to mam chęc rzucic kompem o sciane

Heat w tej chwili maja dwoch allstarow i tym drugim jest Bosh, albo budowac z nim i lb, bo w biznesie mowienie ze Wade to legenda jest smieszne

Wieksza role przywiazywano do tego w latach 90tych a i tam Ewing czy Olajuwon ladowali w Seattle czy Raptors...

Jak nie powiedziano dziękuję Kobiemu, tylko dano mu 50 mln, to akurat z Wadem dopiero nie ma szans. Akurat odpuszczenie Wade i podpisanie za niego Gortata i Lowryego rozwiązało by problemy Miami, ale na taki rozwój wypadków nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o zaslugi bo czy to sie nam podoba czy nie sentymentalizm nie idzie w parze z robieniem interesow

Chodzi mi o realna wartosc samego wade'a a dokladnie o jego podejscie do obowiazkow, etosu pracy i wreszcie roli na parkiecie

Ja odnosze od jakiegos czasu wrazenie ze dw juz sie nie bardzo chce, odcina kolejne kuponiki i czeka kiedy bedzie mogl tyc juz bez zadnego umiaru. Facet wg mnie ma dosc, tu sie polansuje, tam sobie da strzelic fotke w fajnym gajerku a na boisku aktywnosc chwilami ogranicza do wylewania lez o kolejne 2006faule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze LBJ puszcza oczko do Orlando;) wiem, ze tam jest mloda ekipa itd. ale dodajac mu defensywnego centra i goscia rzucajacego za 3 na czworke, byliby chyba w stanie sklecic trio FRYE, Gortat, LBJ.

Nie wiem co sam krol kombinuje, ale ewidentnie wkurwilo go to w trakcie sezonu, ze Wade tyle odpoczywal, a on byl zajezdzany. Boshowi akurat pasowala rola w cieniu LBJ. Teraz tylko pozostaje pytanie przerabiane na poprzednich stronach, czy majac 30 lat na karku gosc majacy 2 pierscienie nie chce jeszcze wygrywac, a patrzac ze w Miami moga byc sentymenty i placenie minimum 12 mln Haslemowi i Wade'owi, to moze byc o to ciezko. Moze zbyt bardzo wesze spisek, ale czy gdyby byli dogadani, to nie oglosiliby decyzji jednego dnia? Tak LBJ zmusil ich do opt out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving dostał niezła kasę na którą nie zasługuje.

 

Clippers chcieli Spencera Hawesa, ale za drogi, a podobno chce 8mln za sezon. Myślałem, że 5m/y to za niego to już sporo ;p

 

Shaun Livingston rozchwytywany - Kings, Hornets, Magic, Wolves i Spurs są nim zainteresowani. Wątpliwe, aby został w Nets bo na pewno ktoś da za niego więcej niż oni mogą.

 

Marvin Williams chciałby zostać w Utah Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.