Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszac fundacji przynajmniej w stanach pobiera zazwyczaj cos kolo 10% z calosci, reszta idzie na ten niby cel, przynajmniej tak czytalem. Pozatym musza sie normalnie rozliczac co na co poszlo. I tu ciekawostka podobno najmniejszy % pobiera caritas.

 

Max Kolonko mówił, że w USA z jednego dolara jeśli idzie ponad 45 centów na cel zbiórki to jest dobrze prosperująca fundacja. Odniósł to do zarzutów do WOŚP i Owsiaka, który jednak z każdej złotówki przekazuje na cele zbiórki aż 88 groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Sarver i Suns chcą wytransferować Erica Bledsoe. Chociaż wiele komentarzy jest krytycznych, to w tym momencie, przy takim bogactwie na obwodzie można zaryzykować i spróbować dealu chociażby z Milwaukee Bucks, którzy mają chyba trochę nadmiaru talentu pod koszem. Larry Sanders i John Henson to coś, co powinno zainteresować Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewiele zmienia, przy sign and trade druga strona także musi dogadać się z Bledsoe. Jest ktoś taki? Jeśli chłop zejdzie na ziemię i przestanie śpiewać o 80 milionach, to może ktoś się znajdzie.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili chyba nikt nie ma już kasy aby mu zaproponować tyle ile chce. Z tego co czytałem zdaje się, że Lakers mogą mu zaproponować najwyższy kontrakt ale tylko dwuletni. Dostał 48/4 i to jest adekwatne. Może też wziąć QO i blokować cały rok wszystkie trade'y z jego udziałem ale jesli się połamie po raz kolejny to może sobie już tylko swój pusty łeb blokować. Nie pojawiając się 4 miesiące w Klubie pokazał jak zależy mu bardzo na grze w Suns.
Co do sign&trade to mówi się tak jak ktoś tutaj zaznaczył o Bucks, Kings, Hawks, Pacers, Rockets. Nie wiem o kim jeszcze bo przestałem to wszystko od pewnego czasu już monitorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili chyba nikt nie ma już kasy aby mu zaproponować tyle ile chce. Z tego co czytałem zdaje się, że Lakers mogą mu zaproponować najwyższy kontrakt ale tylko dwuletni. Dostał 48/4 i to jest adekwatne. Może też wziąć QO i blokować cały rok wszystkie trade'y z jego udziałem ale jesli się połamie po raz kolejny to może sobie już tylko swój pusty łeb blokować. Nie pojawiając się 4 miesiące w Klubie pokazał jak zależy mu bardzo na grze w Suns.

Co do sign&trade to mówi się tak jak ktoś tutaj zaznaczył o Bucks, Kings, Hawks, Pacers, Rockets. Nie wiem o kim jeszcze bo przestałem to wszystko od pewnego czasu już monitorować.

 

Tak naprawdę Bledsoe odrzucił 60/5 i z nikim nie chcę rozmawiać za mniej niż max a nikt nawet zdesperowani Bucks nie chcą mu dać takiej kasy. Za rok Dragić będzie wolnym agentem na miejscu Suns mając Thomasa w zapasie nie pchałbym się w gruby kontrakt z graczem tak podatnym na kontuzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Lakers tak bardzo chcieli Bledsoe to by go podpisali od ręki.

Lakersi mają zapakowane salary na ten sezon, że wspomnę tylko o Bryancie, Nashu, Hillu i Linie iż nie są w stanie na rynku wolnych agentów zapropnować Bledsoe czegokolwiek. Z drugiej strony w ich interesie leży żeby Eric wziął ofertę kwalifikacyjną, bo za rok to może być jeden z lepszych wolnych agentów.

Suns mają Dragica, Thomasa, Ennisa i od biedy Geralda Greena. Jeżeli Bledsoe dostanie maxa to Dragić też będzie musiał otrzymać taki kontrakt, a na Zachodzie z maksymalnymi umowami Dragića i Bledsoe w składzie to się chyba za wiele w play-offs nie zdziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersi mają zapakowane salary na ten sezon, że wspomnę tylko o Bryancie, Nashu, Hillu i Linie iż nie są w stanie na rynku wolnych agentów zapropnować Bledsoe czegokolwiek. 

 

Wysokość kontraktów Hilla i Lina przed podpisaniem to max dla Erica plus jakieś minimum dla weterena pokroju Udoha, Okafora, także jakby chcieli go mieć na maxie to by mu go dali bez mrugnięcia oka. Maxami można rzucać na lewo i na prawo, ale pakowanie się w gracza, który praktycznie nie kończy sezonu nie ma najmniejszego sensu. Trochę dziwi mnie gloryfikacja gościa z takim zdrowiem i dawanie mu praktycznie przez wszystkich maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersi mają zapakowane salary na ten sezon, że wspomnę tylko o Bryancie, Nashu, Hillu i Linie iż nie są w stanie na rynku wolnych agentów zapropnować Bledsoe czegokolwiek. Z drugiej strony w ich interesie leży żeby Eric wziął ofertę kwalifikacyjną, bo za rok to może być jeden z lepszych wolnych agentów.

Suns mają Dragica, Thomasa, Ennisa i od biedy Geralda Greena. Jeżeli Bledsoe dostanie maxa to Dragić też będzie musiał otrzymać taki kontrakt, a na Zachodzie z maksymalnymi umowami Dragića i Bledsoe w składzie to się chyba za wiele w play-offs nie zdziała.

 

Lakers mieli miejsce w salary przed podpisywaniem Hilla, Lina i całej reszty. Po prostu nie chcieli pakować się w Bledsoe za takie pieniądze, po Monroe też nie startowali. Obrali inny kurs.

 

Bledsoe nie dość, że ma bardzo dużą konkurencję, to jeszcze poprztykał się z Sarverem, co raczej przekreśla jego przyszłość w Arizonie. A jeżeli jego taktyka to max or bust, to skończy się na 3,7 mln za 2014-15 i UFA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość kontraktów Hilla i Lina przed podpisaniem to max dla Erica plus jakieś minimum dla weterena pokroju Udoha, Okafora, także jakby chcieli go mieć na maxie to by mu go dali bez mrugnięcia oka. Maxami można rzucać na lewo i na prawo, ale pakowanie się w gracza, który praktycznie nie kończy sezonu nie ma najmniejszego sensu. Trochę dziwi mnie gloryfikacja gościa z takim zdrowiem i dawanie mu praktycznie przez wszystkich maxa.

Kiedy Lakersi nie mieli jeszcze Hilla i Lina, to Sarver informował wszem i wobec, że wyrówna każdą ofertę za Bledsoe, więc brak ofert można tłumaczyć postawą Suns. Dopiero od około tygodnia sprawy zmieniły tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadać to sobie każdy może. Gdybyśmy tak wszystkich GMów słuchali i brali ich słowa jako pełną prawdę, to:

 

a) Parsons nie grałby dziś w Dallas

 

B) GM Soty zostałby na lodzie po transferze Love'a

 

c) Jackson nie dałby maxa Carmelo

 

d) Lance zostałby w Indianie

 

I tak możemy wymieniać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.