Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, ze Nets tylko 4

Z punktu widzenia wielkosci rynku rzeczywiscie dziwne, ale ich Brooklynowa marka chyba jest jeszcze za mloda.

 

Najmocniej dostało się chyba Celtics, których wrzucono do tego samego wora co wspomniane przez Ciebie na końcu organizacje.

Patrzac na poprzedni sezon i ruchy w offseason to chyba slusznie, nie? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, sama obecność mamby gwarantuje nadmiar "charakteru". Howard i Harden to też mocno specyficzni gracze. Jeremy Lin mający coś do udowodnienia.

Nom, dlatego zaznaczyłem, że dzięki powrotowi 36-letniego Bryanta mecz będę chciał obejrzeć. Poza tym, obecni Lakers to słaba drużyna bez charakteru, co w tym dziwnego? Howard i Harden są specyficzni, co nie zmienia faktu, że Rockets to obecnie tacy kolejni Clippers, niby contender, niby star power, a i tak wiadomo, że z poważniejszą drużyną zachodu (SAS, OKC) odpadną, czyli 2 runda max.

 

No i J.Lin ma coś do udowodnienia. To tak jakby powiedzieć, że Kendall Marshall ma coś do udowodnienia LA.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, za duzo

 

Chyba, że ktoś nie lubi run&guns basketball...

 

Chartlotte za mało, a Houston z genialnym trenerem i gwiazdeczkami, które nie jedzą razem z drużyną zdecydowanie za dużo. No i Lakers... chyba za zasługi...

 

Raptors 4 a Wizards 10? WTF?! Czy to dzięki temu, że w PO zaszli rundę dalej? A może dlatego, że są ze stolicy? Sportowo według mnie będą gorszym zespołem od Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie szczegolow terminarza...

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/234618/National-Game-Appearances-In-14-15-By-Team

 

 

Poza komiczna liczba meczow Lakers i Knicks [ale wiadomo, ze to przez duzy rynek] wg mnie ciekawe jak NBA cichcem karze tankerow: Bucks, Magic, Sixers i Jazz w sumie dostali jeden mecz.

 

 

Jazz dostali jeden reszta 0 to jak ty tam to sobie dzielisz :P Ogólnie widać z tego że Exum >>> Parker :D:P super że kiepskie NYK i LAL w sumie ponad 4 dychy czyli że polityka sławienia NBA stoi na wysokim poziomie :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na to, że istnieje jakieś kryterium geograficzne. Chyba raczej nikomu nie chce się zaginać z Bostonu do LA na mecz przed sezonowy i vice versa.

 

btw. Przypomniało mi się:

 

 

A ja już tradycyjnie nie mogę znaleźć boxscore'a z wczorajszego meczu towarzyskiego Amerykańców.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie z Westbrookiem2. Rose nigdy na ofensywę zespołu nie miał takiego wpływu jak RW w ostatnich 2-3 sezonach. Westbrook to właśnie by się tam przydał.

 

Choć tak naprawdę i tak mają tłok na pozycjach obrońców i Curry/Lillard/Harden/Klay powinni w zupełności wystarczyć żeby każdego rozwalić na tych zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisalem tego w kontekscie kadry

przez westbrook2 pisalem,ze ostatnio widze straszne wybielanie rose`a i robienie z niego nie wiadomo kogo-a dla to gorsza wersja russa-glupie wpieprzanie sie pod, przerost atletyzmu na umiejetnosciami,slaby rzut

 

ludzie robia sobie nadzieje,ze z nim chicago dojdzie do finalow po,a przyjdzie co do czego np final z cleveland,lebron znowu go zacznie  kryc i bedzie powtorka z przed 3 (?) lat,gdzie jak nie bylo molziwosci wjazdow na kosz,ani przewagi atletyzmu nad obronca to mecze konczyl ze statami typu 8-25fg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.