Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Oddać grającego za drobne mega prospecta zamiast 20-milionowego Overrated Kyrie, za którego bez namniejszego problemu dostaliby bardzo dobry pakiet, który mogliby sobie ładnie dopasować do LeBrona?

 

Jakiś pakiet z pewnością by za niego dostali, ale koncepcja Cavs od początku zakładała dodanie następnej gwiazdy i grę o najwyższą stawkę w zasadzie od zaraz. Tak to widzę i chyba od początku taki był plan.

 

Kyrie może komuś wcisną, sam jestem gorącym orędownikiem tego pomysłu. Jest tylko jeden problem - PG to najbardziej napakowana pozycja w lidze i nie widzę ciągnącej się po horyzont kolejki adoratorów Irvinga. W dodatku mających do zaoferowania coś, co przydałoby się Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez trade kicker wymiany są niewykonalne?

Probowalem znalezc odpowiedni cytat w FAQ Coona, ale do mnie dotarlo, ze to co mialem na mysli [bYC] juz nie jest aktualne... oops i damn. W takim ukladzie zostaje tylko druga czesc tamtego zdania tzn jestem sceptyczny, ze za Irvinga mogliby dostac na tyle mocny pakiet by zrezygnowac z trejdu za Love'a.

 

Pytanko w takim razie, czy za rok będą mogli dać Lebronowi i Kevinowi maxa na 5 lat?

LeBronowi tylko na 4 lata, ale to raczej bez znaczenia bo wydaje mi sie, ze LeBron sprytnie czeka na nastepna umowe NBA z TV [i zwiazane z tym zwiekszone salary cap oraz maxy], wiec do tego czasu bedzie pewnie podpisywal tylko krotkie umowy.

 

Swoja droga, jak sie nad tym zastanowic to Love podpisujac za rok 5-letniego maxa moze potencjalnie stracic kupe kasy takze jest potencjal zeby sie wypial na Cavs... albo zwyczajnie bedzie w tej umowie jakis optout, o ktorym nie wiemy.

 

Od razu kolejne pytanie: O co chodzi z kontraktem Haywooda na kolejny sezon?http://data.shamsports.com/content/pages/data/salaries/cavaliers.jsp

Haywood taka kwote sobie wynegocjowal w 2010 i nie jest ona gwarantowana [dlatego Cavs sie powinien bardzo przydac za rok!], ale musisz pamietac, ze Mavs wciaz mu placa reszte z gwarantowanej czesci kontraktu [tzn w 2014/15 Haywood zarobi ~9,8M$ z czego tylko 2,2M$ zaplaca Cavs bo z taka kwota wygrali aukcje amnestyjna Charlotte].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie jaram

Raz ze love w cavs oznacza brak love'a w bulls

Dwa to fakt ze bulls maja znow jakiegos smiertelnego wroga a ze to znow jest rozowe cavs cieszy mnie tym bardziej

Trzy jesli twoim najlepszym podkoszowym defensorem jest lebron james to wiedz ze cos sie dzieje

Cztery cavs sa teraz jednym z najpowazniejszych kandydatów do finalu na wschodzie, niezaleznie od tego co sie o nich pisze. Wschod gra brudna koszykowke i cle beda fajna alternatywą, bardzo jestem ciekaw jak to sie zgra i czy love, tak jak zakladam, okaże sie przehajpowanym pionkiem, czy moze faktycznie to idealny fit dla jamesa.

Tak czy inaczej bez wzmocnienia strefy podkoszowej sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak ma wygladac wymiana, tylko jak sie to ma do tego co napisales odnosnie skupiania sie na terazniejszosci, a nie na przyszlosci? ... Wolves jak i Grizzlies zostaly ostro zjechane ...

Czyli uważasz, że Mem zrobiło dobry deal?? Inne deale-ruchy z przeszłości, które mi przychodzą do głowy to wymiana Rodmana przez SAS na nobody.

"Basketball reasons" gate aka cp3 trade to też był dobry deal dla ówczesnych Szerszeni, bo NOP dostawało Dragica(który jak już wiemy jest wymiataczem)?

 

Hmmmmm, to chyba cos zle zrozumialem... bo tutaj jak najbardziej patrzysz w przyszlosc. To co miales na mysli piszac "Wymiana jest dokonywana teraz i to się liczy, a nie to co będzie za jakiś czas"?

Liczy się to, w jakiej są pozycji oba kluby. To, że Minny wygra ten traid, nie oznacza że inny klub wtopi czy Cavs nie mają szans na majstra. Mieli by go jednak bez tego traidu całkiem podobne. Minny zaś bez tego traidu byłoby w totalnie beznadziejnej sytuacji, a tak mają top prospecta z ostatnich lat, z które pewnie część drużyn oddało by prawie cały zespół.

 

Rubio-LaVine-Wiggins-Bennett(Young)-Dieng

Też uważam, że Dieng powinien jak najszybciej wskoczyć do s5. Ogólnie robiłbym wszystko by budować zespół wokół Dienga+Wigginsa i badał rynek co mogę dostać za Pekovica,Rubio,Lavine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Cavs pierdolną Misia i każdy bedzie smucił ,że  Love to mega fit dla Brona.

 

Wymiana na tu i teraz graja o Misia , nie szkolą młodych tylko chcą napierdalac sie z Bulls o finał i pierscienie.

 

Na papierze każdy narzeka ale to ,że ktoś ( LeBron ) wyjątkowo dobrze czuje sie na parkiecie z kims ( LOVE ) ma zawsze KLUCZOWE znaczenie przy wygrywaniu ligi.

 

Beda fajne gry Bulls Miami Indiana i Cavs ;) i to na Wschodze ha

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba cieszę się bo Wiggins będzie miał bliżej do Toronto z Minneapolis niż z Cleveland. Nie dosłownie, ale jeśli leśne wilki znowu spierdolą sprawę koncertowo, to Wiggins będzie uciekał gdzie pieprz rośnie...(mam nadzieję, że w Kanadzie rośnie)

 

 

 

nie umknęło Ci coś?

 

 

Hibbert? xD

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt . Jakos kosci Georga mi wyleciały z Bani .

wymieniam w takim wypadku na Toronto lub WAS zamiast Pacers :tongue: ogolnie bardzo duzo druzyn na wschodzie ktore lubie ogladac i sa w stanie cos pokazac/ Wbrew ogolnej ocenie :grin:

tak czy siak bedzie ciekawie i ten trade tylko wzmocni siłe wschodu moim zdaniem. Niech młodzi ogrywaja sie w zimnej Socie i tak jak zaczna byc allstarami ( czego z serca im zycze ;) to za 4/5 lat pojdą wpisdu stamtąd ;)

dobry ruch Cavs ! :smile:

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs budują drużnę na teraz, bo jak Wiggins rozwinie się, to LeBron będzie koszykarskim dziadkiem, także nie dziwię im się. Drugiego Jordana raczej nie oddają, także mogą spać spokojnie. Chociaż jak Cavs nie zdobędą misia, a Wiggins wyrośnie na drugiego Duranta, albo co gorsza LeBrona, to będą sobie pluć w brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naciągane to gadanie że Cavs mogli zrobić lepiej ten roster, zostawili/zdobyli graczy gotowych do gry wygrywania, dosyć do siebie pasujących, co z tego że za sezon dwa Wig może być lepszy od przepłaconego Irvinga skoro sporo w tym gdybania i napewno na nadchodzący sezon kompilacji grajków lepszej ustawić nie mogli, w lato 2015 będą się martwić co dalej

 

ps. Twolves mają fajną paczkę grajków, lepiej wyjśc na tym dealu nie mogli, Bennet napewno zasługuje na szaqnsę a z Wigga może spokojnie być choćby gracz podobny do VC. Reasumując bardzo fajna s5 i to wszystko za Lova który ich i tak nigdzie nie doprowadził a za sezon by wybrał inne otoczenie.

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs budują drużnę na teraz, bo jak Wiggins rozwinie się, to LeBron będzie koszykarskim dziadkiem, także nie dziwię im się. Drugiego Jordana raczej nie oddają, także mogą spać spokojnie. Chociaż jak Cavs nie zdobędą misia, a Wiggins wyrośnie na drugiego Duranta, albo co gorsza LeBrona, to będą sobie pluć w brodę.

 

tylko na to jest taka sama szansa jak na to ,że Doug mcdermott bedzie Alstarem ala K Love.

 

Może tak a może nie. Czort wie.

A to że Love jest mega fitem dla Cavs na walkearrow-10x10.png o pierscien wie kazde dziecko w juniorach Trefla Sopot.

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Dieng powinien jak najszybciej wskoczyć do s5. Ogólnie robiłbym wszystko by budować zespół wokół Dienga+Wigginsa i badał rynek co mogę dostać za Pekovica,Rubio,Lavine.

 

Mówimy o Minnesocie. Oni nie dostali Wigginsa i Bennetta w rezultacie jakiegoś misternego planu, raczej ślepym fartem. W każdym razie pierwszy test z zarządzania nowym zespołem, to jest rozmowy z Rubio, czeka już za zakrętem. Piękny Ricky celuje w maxa (yup, PG robiący 10-8 i będący w trzecie setce pod względem TS%, chciałby 5-letniego maxa, takie mamy czasy) i jeśli Wolves odeślą go z tymi pragnieniami na drzewo, to będzie to delikatny promyczek nadziei, że ktoś się tam wreszcie ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nieszczęsny Waiters będzie grał w pierwszej 5 co mnie boli. Nie jestem jakimś hejterem tego grajka, ba uważam że byłby bardzo dobrym szóstym graczem, wchodząc z ławki dawałby świetną energię. 

Jednak Mike Miller jest mega fitem dla lebrona, z dystansu to automat + świetnie zbiera. 

S5 : Irving, Miller,LBJ,Love, Varejao to by ostro outreboundowała większość teamów. 

 

Udoh+Marion+ewentualnie Allen i Cavs spokojnie są contenderem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Warriors nie chcieli oddać Klaya Thompsona (!) i kontraktu Davida Lee (!!!)

 

 

Nie wiem kto tu jest głupszy.


Myślę że nieszczęsny Waiters będzie grał w pierwszej 5 co mnie boli. Nie jestem jakimś hejterem tego grajka, ba uważam że byłby bardzo dobrym szóstym graczem, wchodząc z ławki dawałby świetną energię. 

Jednak Mike Miller jest mega fitem dla lebrona, z dystansu to automat + świetnie zbiera. 

S5 : Irving, Miller,LBJ,Love, Varejao to by ostro outreboundowała większość teamów. 

 

Udoh+Marion+ewentualnie Allen i Cavs spokojnie są contenderem. 

Ekpe Udoh na dzień 07.08.2014 jest w NBA wart tyle co właśnie niedojedzona przeze zupka chińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.