Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Wolves mają niezasłużonego farta, przez lata niekompetencji ciężko zapracowali sobie na kolejną transzę 3-5 lat wygrywania po 25 meczów i szorowania dna, ale nagle ich los może odwrócić się o 180 stopni, bo trafili na jeszcze bardziej tępych Cavs.

 

Normalnie Wolves dostaliby za odchodzącego Love'a jakiegoś nieźle rokującego prospecta na poziomie 6-9 picku draftu, pick w okolicach 20-25 i ze dwa w drugiej rundzie, a tak przez zbieg okoliczności nagle mają topowy talent, który będą mogli marnować przez parę długich lat i jeszcze Bennetta na dokładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiwat Wolves!

 

mają Wigginsa na którego ostrzyli sobie zęby wszyscy od kilku lat + było nie było 1. draftu + pierwszorundowy pick 

 

a mieli białasa, który nie bronił, kontuzjował się i wygrywał ~20 spotkań w sezonie przez kilka ładnych lat

 

TO CO, KTO WYGRAŁ WYMIANĘ SPECE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves mają niezasłużonego farta, przez lata niekompetencji ciężko zapracowali sobie na kolejną transzę 3-5 lat wygrywania po 25 meczów i szorowania dna, ale nagle ich los może odwrócić się o 180 stopni, bo trafili na jeszcze bardziej tępych Cavs.

 

Normalnie Wolves dostaliby za odchodzącego Love'a jakiegoś nieźle rokującego prospecta na poziomie 6-9 picku draftu, pick w okolicach 20-25 i ze dwa w drugiej rundzie, a tak przez zbieg okoliczności nagle mają topowy talent, który będą mogli marnować przez parę długich lat i jeszcze Bennetta na dokładkę.

 

Pomyślałem dokładnie o tym samym. Wolves byli na najlepszej drodze do tego co zawsze, czyli koncertowego obsrania się, a tu dostali prezent od losu. Ładny, drogi, zagraniczny, przewiązany kokardką prezent. I jeszcze Bennetta jako bonusik. To wszystko w czasach, gdy za franchise playerów często dostaje się frytki. Więcej szczęścia niż rozumu.

 

Ludzie czepiają się Cavs, ale ja tego nie zrobię. Grają na tu i teraz, do pełni szczęścia brakuje tylko oddania Kyrie za jakieś pasujące klocki. Irving co prawda może nie być taki tragiczny, ale te pieniądze można wydać o wiele lepiej.  

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli Lebron postawil zarzadowi ultimatum ze ma byc Love to on jest glupi... a mozliwe, nie mowie ze pewne, ze tak wlasnie bylo bo w slynnym liscie nie powiedzial slowa o wiginsie a juz wczesniej bylo widac ze co LBJ powie to szefowie kawalerow to robili!!! 

Cavs sa glupi ustawiajac wszystko tak jak Lebron chce juz wiele o tym pisalem wiec sie nie bede powtarzał. Teraz tylko kibicowac Minnesocie. Mam nadziee że znadą jakiegos dobrego coucha.

 

A Bronek ma kontrakt 1+1 i jak sie Love połamie i gówno będą grac to co zrobi?! Odlot do NY za rok :).

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timberwolves mają szansę wygrać dwie nagrody za jednym zamachem. Pierwsza to konkurs na najszybciej biegający lineup w lidze, a druga to rywalizacja o najszybsze zbudowanie domu z cegieł. 

 

Rubio-LaVine-Wiggins-Bennett(Young)-Dieng hehe

 

Nie sądze aby młodzież z Orlando miała jakąkolwiek konkurencje w tym temacie ( tzn cegielni)

 

A w temacie wymiany to Cavs musieli to zrobić

 

W obecnym składzie z Wigginsem i Bennettem w najbliższe 2 lata ani razu by nie doszli do finałów zwłaszcza że Irivng to nie jest mistrz grania bez piłki

 

P.s. Jedno mi tylko nie pasuje nie za bardzo wiem jak Love będzie mógł podpisać 5 letnią max umowę z nimi skoro oni już podpisali 5 letniego maxa z Irvingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs sa glupi ustawiajac wszystko tak jak Lebron chce juz wiele o tym pisalem wiec sie nie bede powtarzał. Teraz tylko kibicowac Minnesocie. Mam nadziee że znadą jakiegos dobrego coucha.

 

A Bronek ma kontrakt 1+1 i jak sie Love połamie i gówno będą grac to co zrobi?! Odlot do NY za rok :smile:.

 

Mają najlepszego gracza na tej planecie i ustawiają wszystko pod niego. Faktycznie, idioci. A na serio - co oni innego mają Twoim zdaniem zrobić? Przecież to absolutnie jedyny sposób by walczyli o mistrzostwo w tej lidze. Gdy jesteś totalnym wypizdowem i jakimś cudem taki LBJ chce grać akurat u ciebie, to sorry, robisz dobrą minę i ustawiasz wszystko pod niego.

 

Mogli mieć Irvinga + rookie Wigginsa i liczyć na to, że za kilka lat MOŻE coś z tego wyjdzie (o ile nie spieprzą supportu, Wiggins będzie się łądnie rozwijał, nikt się nie połamie lub zwyczajnie stamtąd nie ucieknie), a mają pakiet Kyrie-LeBron-Love i z miejsca są kandydatem do ECF.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w temacie wymiany to Cavs musieli to zrobić

 

 

Oddać grającego za drobne mega prospecta zamiast 20-milionowego Overrated Kyrie, za którego bez namniejszego problemu dostaliby bardzo dobry pakiet, który mogliby sobie ładnie dopasować do LeBrona?

 

 

 

 a mają pakiet Kyrie-LeBron-Love i z miejsca są kandydatem do ECF.

 

Kandydatami?

 

I to dopiero teraz?

 

Z zachodu przenieśli połowę zespołów, czy coś mnie ominęło? ;]

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to niektórych nie rozumiem, przecież Love to jeden z najlepszych fitów dla LBJ w NBA i to nie tylko moja opinia ale też świetnych trenerów jak George Karl czy PJ Carlesimo. Ok może za dużo dali Sotcie ale co z tego drużynę budują na tu i teraz, która zapewnia świetne środowiska dla Lebrona do wygrywania na lata. 

 

 Może i mogliby przehandlować Irvinga za jakiegoś centra ale czemu nie zobaczyć jak im się będzie układała współpraca. Za Irvinga po sezonie nadal wiele dostaną więc nie widzę tutaj problemu żeby w wypadku gdyby współpraca Irving-Love-LBJ przejść na schemat Love+LBJ którzy w ofensywie są idealnym fit + jakiś świetny rim protector. 

 

Dodać do teamu Mariona, Udoh i Allena i skład wygląda soczyście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony ile osob uwaza, ze Cavs popelnili blad, ale moze to i dobrze, nudno jest jak wszyscy maja taka sama opinie ;-) Wg mnie zobowiazanie odnosnie extension Love'a powoduje, ze to no-brainer dla Cavs. Dla Wolves raczej tez choc wg mnie ten trejd jest szczegolnie fantastyczny dla Flipa Saundersa - beda duzo mniejsze oczekiwania wobec TWolves [wiec mniejsze szanse, ze kogokolwiek rozczaruja], a do tego druzyna w aktualnym skladzie powinna moc udawac walke o playoffy przez kilka lat [wiec dluzej utrzyma posade z haslem "jestesmy blisko, jeszcze tylko jeden ruch czy dwa..."].

 

Ta wymiana chyba nie jest jeszcze w ostatecznym kształcie? Wiggins i Bennett nie mają przypadkiem za niskich kontraktów, żeby to poszło za Kevina?

Wszystko sie zgadza. Z reguly rookie kontrakty sa za niskie na takie wymiany, ale akurat pick #1 jest wyjatkiem.

Jak polaczysz dwa z nich to masz ~11 baniek co wystarczy by przyjac ~15,7 Kevina.

 

P.s. Jedno mi tylko nie pasuje nie za bardzo wiem jak Love będzie mógł podpisać 5 letnią max umowę z nimi skoro oni już podpisali 5 letniego maxa z Irvingiem.

Bo ten jeden 5-letni max na druzyne odnosi sie tylko do extension po rookie kontrakcie, wiec Love'a to nie dotyczy skoro on juz bedzie podpisywal nastepny kontrakt.

 

Oddać grającego za drobne mega prospecta zamiast 20-milionowego Overrated Kyrie, za którego bez namniejszego problemu dostaliby bardzo dobry pakiet, który mogliby sobie ładnie dopasować do LeBrona?

O ile zgadzam sie co do sedna o tyle pominales drobiazg, ze to co proponujesz jest praktycznie niewykonalne przez zasady zwiazane z jego kontraktem... a do tego Wolves na pewno nie chcieliby Irvinga za Love'a nawet gdyby mogli go kupic. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zgadzam sie co do sedna o tyle pominales drobiazg, ze to co proponujesz jest praktycznie niewykonalne przez zasady zwiazane z jego kontraktem... a do tego Wolves na pewno nie chcieliby Irvinga za Love'a nawet gdyby mogli go kupic.

 

Przez trade kicker wymiany są niewykonalne?

 

Nie mówiłem o Love.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten jeden 5-letni max na druzyne odnosi sie tylko do extension po rookie kontrakcie, wiec Love'a to nie dotyczy skoro on juz bedzie podpisywal nastepny kontrakt.

 

Pytanko w takim razie, czy za rok będą mogli dać Lebronowi i Kevinowi maxa na 5 lat?

Od razu kolejne pytanie: O co chodzi z kontraktem Haywooda na kolejny sezon?http://data.shamsports.com/content/pages/data/salaries/cavaliers.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.