Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls od lat są budowani na drafcie, więc nie ma się co dziwic, że trzymają swoje picki.

 

2007 - noah

2008 - rose

2009 - taj i james johnson

2010 - seraphin(żeby pozbyc sie kirka)

2011 - jimmy i niko

2012 - marquis teague

2013 - snell

2014 - doug

 

Teoretycznie trudno sie nie zgodzic, od czasow failu "tyrus za aldridge'a" Bulls poza jedna wpadka z tym tigiem mieli naprawde dobre wybory, overall moze nawet to jest top ligi. Ale maly problem polega na tym ze od 2010 rookasy wpadaja w sito pod tytułem "witam jestem Tom Thibodo, nie ufam ci". Jimmy grał bo trafily sie kontuzje albo roster na jego pozycjach byl tak biedny ze musial grac on (thibodo nie mial wyjscia). Marquis to byla fail, snell trafił najlepiej bo w rookie season gral spore minuty, bo ponownie - nie mial kto grac. Teraz doug - bardziej mobilny kyle korver i niko - najbardziej utalentowany gracz z euro od czasu gasolów siedza na lawce/graja ochłapy. 

 

Jeszcze na poczatku doug mial tam jakies miejsce w rotacji, potem kontuzja i teraz juz czesciej widzimy etwuana niz douga. Niko co prawda wpadł w "rookie dołek" - jak kazdy rookie, ale minuty mu powaznie spadają. Jak wiemy do bram królestwa thibodo moze w niedługim czasie dobijać sie bedzie Perkins - ulubieniec thibodo za czasow pracy w bostonie i teraz mega wazne pytanie: komu thibodo da minuty za trio gasol-noah-taj : miroticowi czy perkinsowi, bo ja mam pewne obawy jesli dojdzie do podpisania perkinsa...

 

W Bulls jest swieta wojna na linni zarzad - thibodo o ktorej mowi sie bardzo malo. Niby Forman/paxson to ostatnie ciule jesli chodzi o jakies decision making w sprawie reosteru, ale ostatnie lata pokazuja ze potrafia niezle wybrac w tym drafcie. Thibodo zas ma wyjebane na rookasow i stawia na kirków hinrichow ... i gdzie tu bedzie jakas powazniejsza mowa o graniu o "cos wiecej".

 

Doszlismy do momentu gdzie jesli oddaja za Ciebie dwa srednie picki w pierwszej rundzie draftu (dalekie od top10) + garstke frajeru to mozesz o sobie powiedziec jako o zawodniku ktory podpisze 100mln umowe (czesc goran). Wartosc 1st rd picku teraz jest znacznie wieksza niz kilka lat temu. Teraz mamy ludzi w stylu hinkie czy angie ktorzy wymienia wszystko co sie rusza za jakis pick nie patrzac jakie on profity moze przyniesc. Bulls maja problem z wporwadzaniem mlodych graczy, ba teraz tom ma dwoch rookiech, nawet trzech bo snella tez mozna pod to podciagnac i jest problem, za rok dojdzie kolejny, moze nawet dwoch (jesli dojdzie do finalizacji picku SAC), co wtedy zrobic thibodo ? powiesi sie ?. k****, to jest GIGANTYCZNY problem, oni sie nie dogadaja, to jest przedstawienie w stylu polska polityka. Wyglada na to ze jeden robi na zlosc drugiemu. Bo tak jak mowie gm's dostarczaja do thibodo bardzo ciekawe prospecty, thibodo ma to w dupie bo woli grac veteranami o ktortch pewnie prosi gm's a Ci nie wymienia jednego z miliona swoich pickow za arrona afflalo bo nie i c*** i tak w kółko. 

a pod koniec dnia mamy:

 

Thibodeau said Bulls are 11-5 in games Hinrich plays over 30 minutes.

 

i nagle Tony Snell ktory zyskal pewnosc siebie zaraz ja straci bo zostanie posadzony na lawce i bedzie starac sie dostarczyc odpowiedni recznik kirkowi na przerwach...

ale zapomnial o czyms:

 

8-2 when Kirk doesn't play. lol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sponsorem dzisiejszego meczu był...
http://espn.go.com/nba/player/_/id/2580782/spencer-dinwiddie

Jimmy jest najlepszym zawodnikiem Bulls tego sezonu. Gra mądrze i skutecznie. Z taką formą powinien stać się alfa-dogiem tej ekipy.
Jo chyba wrócił do żywych, miał w sobie trochę więcej energii. Może podładował baterie na tej Jamajce;]

Resztę wolę przemilczeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wtopa z Detroit, ale kto by się tam przejmował RS. Martwi mnie Rose, bo niektóre mecze ma naprawdę poniżej przyzwoitego poziomu. Dzisiaj przeszedł obok meczu. Wg mnie z nim może być coraz gorzej, bo on powoli sobie uświadamia, że nie ma już tego dynamitu w nogach...oby się moje wizje nie sprawdziły. 

 

Butler -, już nie mogę trawić zachwytów na jego grą. Robią z kolesia lidera, a ten jak trzeba przerwać serię rywali, to wali cegłę za cegłą. Dzisiaj jak Pistons robili run +20 w 3q, to odpalił same cegły, ot taki z niego lider. Mnie to on zaczyna coraz bardziej irytować - w ogole nie przykłada się do obrony i zaczyna gwiazdorzyć co widać po odpalanych rzutach z nie przygotowanych pozycji przez łapy rywali. No ale w statach wygląda dobrze, a jak wiadomo, staty są najważniejsze hahhaha

 

Ja mam nadzieję, że Bulls nie dadzą mu maxa, bo byłby to dramat. On nie jest lepszy od Denga z czasów Bulls, więc o czym tutaj rozmawiać. Deng miał 58/5, więc więcej jak 12 baniek nie powinni mu proponować. jak ktos mu rzuci więcej, to olać gwiazdeczkę i grać Snellem i McDermottem. Bez niego są 4-1 w tym sezonie i wygrane min. z Cavs i GSW.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose 1-13 z gry, 1-7 3pkt......ale przynajmniej 8as;nie dowierzam co sie dzieje,nie przypominam sobie gorszego meczu...gosc musi miec chyba znowu jakies powazne problemy zdrowotne...znowu swietny mecz Tonego Snella ,wrecz rewelacyjna skutecznosc,  mecz  defensywny                    

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarł król, niech żyje nowy król Tony. Tibs mnie rozpierdala - u niego w rotacji Moore jest przed McDermottem... are you kidding me? ten koleś cholera nie myśli naszej przyszłości. A co do Rose, to kibice raczej mają cierpliwość do niego, a parasol ochronny skończy się w post sezon. jak tam dalej będzie tak lyderował, to ludzie będą sobie wyrywać włosy z głowy i nie jeden tv/monitor ucierpi... obym to wytrzymał, bo moja cierpliwość też ma swoje granice :lol:

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze dwa lata kontraktu na ponad 20 baniek.... przebudowa? Raczej nie, zapewne tkwienie w średniactwie przez kilka sezonów, bo mam do tego trzon i do niczego więcej, bo nie wierze, że podpiszą kogoś wartościowego z FA w tym czy następnym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak cholera. A chyba gdzieś ze dwa tygodnie temu napisałem, że to kwestia czasu. Wykrakałem? Przepraszam - nie chciałem...

 

Koleś chyba bije się o pierwsze miejsce w historii NBA w kategorii grajków z największym talentem, który ten talent i co mógł osiągnąć dzięki niemu rozwaliły kontuzje. Zadaje sobie pytanie ile w tym winy znów TT?

 

Injury G.O.A.T?

 

@Gierap - chyba pora na zmianę avatara. Dokładnie z przypisem: "keep heart attack, every game, every night - cause D-Rose is back...."

 

Z małymi literami, gdzieś pod spodem: "not for long".

 

No żal mi i tyle. Nie dość, że wschód słaby to właśnie odpadł jeden kandydat do ECF. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.