Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

 nie wiem czy ktoś mu zabronił i ty też nie chyba, że znasz gameplan TT na każdy mecz po kolei, ale ile touches można dostać w ciągu 3-4-5 min i ile dobrych pozycji do rzutu można wywalczyć w tym czasie? 

Myślę, że wystarczająco, żeby trafić do kosza w półtorej godziny :rugby:

Edytowane przez Nemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibs nawet Butlerowi nie dawał szans w pierwszym sezonie, a wybił się, tylko dzięki pechowi innych. Szkoda, bo Snell, Mirotic i McDermott powinni grać więcej, kosztem MDJ i Hinricha . Ze Snellem, to Tibs miał jakiś problem przed sezonem. Pamięta ktoś o co wtedy chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą Gasol tez zadziwia,ma srednią 18pkt/12zb, jesli by to utrzymał do konca sezonu, to byłby 4tym graczem w historii w wieku pow.34 roku, z takimi statami, zostało gosciowi jeszcze paliwa w baku, ciagle pamietam te jego 46  punktów w styczniu....a do tego z JO są chyba najlepszą parą tak wysokich asystentów w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczająco, żeby trafić do kosza w półtorej godziny :rugby:

Jak już to 65minut i ileś tam sekund. Czyli grał średnio 4,5mpg przez te 14 spotkań.  Manipulujesz strasznie, piszesz to w takim tonie jakby przez półtorej godziny rzucał do kosza jumperki. A on oddał 13 rzutów.. nie 13 w jednym dniu tylko w ciągu miesiąca gry. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten mecz z Cavs, i jak Tony jest brzydki :playful:  tak zagrał genialny mecz ,a juz szczególnie przeciw LBJ. Wyrwał mu trzy piłki czysto, rzucił mu 22p z 11 rzutów,i co ciekawe,siadał na ławke i wracał dokładnie na Jamesa, Thibs wow.Co ciekawe, LBJ,pomimo 31p, z takim plastrem, był -29 na parkiecie.Zreszta patrzac na jego reakcje, chyba sam niedowierzał za bardzo co sie dzieje.A Snell przypominał mi swoim stylem gry.....Kawhi Leonarda,oczywiscie to nie poziom MVP finałów,ale mecz był naprawde prestizowy i nie z byle kim.Obrona super,dystans, floater,i ten niepowtarzalny lekki i skosny dunk po asyscie Mike'a, zresztą jest w top5.Brak asyst,ale od czego Gasol czy Noah.Zastanawiam sie czy to nie objawienie na miare Butlera,choc jest ciągle zbyt drobny i słaby fizycznie. Az ciekawe co bedzie sie działo później, w koncu Jimmy zabierze swoje minuty,a gosc potrzebuje czasu i rytmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to 65minut i ileś tam sekund. Czyli grał średnio 4,5mpg przez te 14 spotkań.  Manipulujesz strasznie, piszesz to w takim tonie jakby przez półtorej godziny rzucał do kosza jumperki. A on oddał 13 rzutów.. nie 13 w jednym dniu tylko w ciągu miesiąca gry. 

Powiedz mi... O co Ci chodzi?

 

Ja pisząc to chciałem ukazać, że Tony Snell nie jest jakimś herosem na białym koniu. Zagrał dwa dobre mecze i chwała mu za to! Bardzo się cieszę. Zwłaszcza, że byłem od początku zwolennikiem jego talentu i niestety zacząłem go spisywać powoli na straty. Tym bardziej cieszę się, że w ten sposób mnie zaskoczył. Ale też nie przesadzajmy... Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni etc. Fajnie jakby wskoczył do rotacji, ale nie możemy zapomnieć, że przy jego nazwisku jest cień wątpliwości. Dlaczego? Bo miał złą passę, bo ma olbrzymie kłopoty z pewnością siebie, bo nie potrafi ustabilizować formy. Trenerowi nie jest łatwo wypuszczać na parkiet zawodnika, który czasami wniesie coś dobrego, a czasami znika tak, że E'tuwan wygląda przy nim jak nowy Magic Johnson.

To że on nie grał lub że grał mało nie bierze się z niczego...

 

Co do tych rzutów. Kogo to jest wina, że on oddał 13 rzutów w 14 meczach, nie trafił żadnego, nie zapunktował? Tylko Thibsa? Myślisz, że TT mówi sobie: ''o kurde, mam nieoszlifowany diament na ławce, ale nie dam mu powąchać parkietu, niech grzeje ławę, jeszcze mógłby nam pomóc, poza tym mam zasady- nie gram rookasami." No przecież to jest jakiś absurd.

Tak samo jak ta absurdalna seria Tonego, która(mam nadzieję) była tylko aberacją. Czy ktoś jeszcze to dostrzega?

Jako zawodnik też byłem benczowany, długo grałem po 5 minut, ale jakoś 14 meczów bez punktu nie miałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne zwyciestwo w kontekscie PO. Wskoczyli na 3cie, ale nie sądze zeby je utrzymali, mysle ze ostatecznie z 3ki wskoczą Cavs lub Raptors, a tu bedzie rewanż za zeszłoroczne 1-4 (dzieki Mike'D) z Wizards.Pokazą co tak naprawde są warci,i pewnie bez hca, z tą mega nierówną grą. Snell jesli dostanie szanse moze byc jakąs namiastką Leonarda z drugiego sezonu w lidze, więc jeszcze nie bedzie decydował o losach meczu,no i czy skokowe DR wytrzymają 28 meczy do konca RS.....

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam w takim razie forum realgm, tam znajdziesz paru ludzi na twoim poziomie ;)

 

 

Afflao case wciaż nierozwiązana. Low risk high prize dla Bulls. Przy tak grającym Snellu (tylko jak długo i czy w ogóle) i Butlerze może sie wydawać ze niewiele wiecej Byki potrzebują, ale Aaron jest niejako gwarantem gry, czego o Snellu napisać nie można. Na tę chwle cisza, a czas, biorąc pod uwagę zainteresowanie nie gra na korzyść Chicago.

Do tego zostaje Taj. Facet nie gra na zadowalającym poziomie od poczatku RS i dodatkowo blokuje mirotica, który jak juz ktoś wspominał swoje marne minuty spędza za łukiem, chcąc sie przypodobać thibsowi...

 

Jak wam sie podoba współpraca Rose-Butler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KC Johnson

Bulls like roster but would add shooter. Won't trade a big for a small. Won't trade future 1st. Will check buyout list for open roster spot.

 

w sumie ta plotka o afflalo mogła "porwać" fanow, ale nie zapominajmy ze ostatni znaczny trade dla bulls poszedł ... damn juz 7 lat temu(salmons, miller), bulls sa do bólu "konserwatywni" i jednak raczej nie bd robic zadnych ruchów a ten twitte najbardziej ogarnietego dziennikarza(bulls) w rejonie chicago tylko to potwierdza.

 

szkoda affalo jest do wyciagniecia bardzo niskim kosztem. Tony Snell nie bedzie przeciez gral tak caly sezon a nie zapominajmy że pasuje "wypchnąć" z linupów hinricha sposobem (dodatkowy sg) bo Thbibodo od tak z niego nie zrezygnuje.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

Rotoworld Basketball ‏@Rotoworld_BK 5m5 minutes ago
Kevin Martin could pursue buyout with Wolves http://dlvr.it/8cj3mt

 

 

OFFENSE

Isolation (points per possession)
Rose: 1.08 PPP (93rd percentile)
Mirotic: 0.91 PPP (71st percentile)
Butler: 0.89 PPP (64th percentile)


P&R Ballhandler
Butler: 0.95 PPP, 91st percentile
Brooks: 0.91 PPP, 86th percentile
Rose: 0.76 PPP, 52nd percentile

P&R Rollman
Pau: 1.04 PPP, 63rd percentile
Mirotic: 0.98 PPP, 50th percentile
Taj: 0.88 PPP, 30th percentile
Noah: 0.70 PPP, 6th percentile

Post-Up
Mirotic: 1.13 PPP, 94th percentile
Butler: 1.04 PPP, 91st percentile
Taj: 0.94 PPP, 74th percentile
Pau: 0.88 PPP, 57th percentile
Noah: 0.39 PPP, 1.6th percentile

Spot Up Shooting
Pau: 1.04 PPP, 69th percentile
Mirotic: 1.02 PPP, 64th percentile
Joakim: 0.98 PPP, 57th percentile
Kirk: 0.90 PPP, 42nd percentile
Taj: 0.72 PPP, 14th percentile

Defensive Stats

Defensive Isolation
Tony Snell 0.40 PPP, 98.6th percentile
Rose: 0.74 PPP, 71st percentile
Mike Dunleavy 0.75 PPP, 69th percentile
Aaron Brooks 0.78 PPP, 62nd percentile
Noah 0.80 PPP, 58th percentile
Jimmy Butler 0.86 PPP, 46th percentile
Kirk Hinrich 0.86 PPP, 46th percentile

Defensive P&R Ballhandler
Moore 0.68 PPP 78th percentile
Butler 0.76 PPP 57th percentile
Snell 0.81 PPP 37th percentile
Kirk 0.83 PPP 33rd percentile
Rose 0.84 PPP 30th percentile

Defensive Roll Man
Taj: 0.64 PPP, 85th percentile
Noah: 0.74 PPP, 71st percentile
Mirotic: 0.79 PPP, 65th percentile
Pau: 0.86 PPP, 50th percentile

Defensive Post Up
Pau: 0.74 PPP, 77th percentile
Taj Gibson: 0.76 PPP, 72nd percentile
Mirotic 0.80 PPP, 60th percentile
Noah 0.89 PPP, 43rd percentile

 

Mitoric może być prze prze prze prze prze prze hujskim kotem jeśli ktoś nim odpowiednio pokieruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.