Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

"nie związani emocjonalnie z nimi kibice" nie wiedzą, że Gasol jest zdrowy po raz pierwszy od jakichś dwóch lat.

 

Zresztą, on zwłokami był w pierwszej części sezonu, potem już grał dobrze. Jego średnie z Bulls prezentują się bardzo podobnie w stosunku do ubiegłego sezonu. Nudny już się robisz, Joseph.

Nudny?

Lepsze to niż niekonsekwentny

 

To nie ja wróżyłem gasolowi lipę w Bulls i nie jechałem po nim po jednym obejrzanym meczu preseason

no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek nie do Ciebie jedynego, to na pewno, choć przyznam ze mam w pamieci troche Twoich postów i tę piękna analize po jakims meczu PreS

 

Prawda jest taka ze na gre gasola w lakers złożyło sie mnóstwo gówna, po obu stronach, ale na bank i tego sie bedę trzymał nie bez przyczyny było to jak traktowano gasola w lakers czego najlepszym przykładem są 3 lata Waszych, kibiców LAl postów

Zdrowie, zdrowiem, wiadomo tego nie podważam, bo każdemu sie kontuzje zdarzają. To miało bankowo wpływ na jego grę, ale wg mnie w równym stopniu zawiniła organizacja i sami kibice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak było, bo ja krytykowałem tylko jego grę w obronie - głównie pnr. I było to jedynie odpowiedź na posta, w którym sam po "jednym meczu pre" wywołałeś do tablicy kibiców Lakers.

 

A co do poprzednich lat, to na pewno na Gasola wpłynęły też plotki transferowe czy D'Antoni, ale sam klub tak naprawdę zawinił raz - stawiając Dwighta jako centrum ofensywy, żeby go udobruchać.

 

No i powtórzę, że w drugiej części sezonu, kiedy Pau był zdrowy, to nie grał wiele gorzej niż teraz (o ile w ogóle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadszedł moment, kiedy trzeba sobie powiedzieć, że ten sezon jest lekkim rozczarowaniem póki co. Z tym składem powinniśmy być być w top5 ligi i tuż za Atlantą w najgorszym wypadku. Obrona kuleje bardzo. Noah, Rose są bez formy. Taj chyba też. Nie przywykłem do oglądania takich Byków. Jakby brakowało im energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten mecz można było zaobserwować jak uboga jest ofensywa Bulls, jak bardzo kuleje obrona p'n'r. Gasol może i pod samą obręczą broni, jakieś bloki ma, ale co z tego skoro nie wyjdzie wyżej do pomocy? Dlaczego tak łatwo pozbyto się Korvera?:(
Ja pierd... Atlanta uwidoczniła wszystkie mankamenty gry Bulls.

Bez drugiego stopera na obwodzie nic z tego nie będzie. Szkoda, że Corey Brewer poszedł za takie frytki. Swoją drogą ciekawe co tam porabia Ronnie Brewer, może byłby jeszcze w stanie pobronić przez te 15min.?
Kirk?, Snell(niestety), E'Twan, to co zostało z Nazra, 2nd round  pick za kogoś kto broni na obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.