Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

No może Rose poprawi %... ale strzelcem za trzy to on nie będzie, wiec niech kombinuję inną drogą...

 

 

edit:

W ogóle któryś ze zespołów z góry tabeli ma taki "świetny" bilans u siebie?? To jest komedia..

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym momencie Rose to straszliwie stopuje Bullsów. Gość nie ma rzutu,nie ma podania na takim poziomie żeby prowadzić grę i przytrzymuje piłkę. Bullsi lepiej wyglądają bez niego niż z nim. Jakby on szedł w stronę Walla to ok ale jego gra bez tej pewności i dynamiki wyjazdów to jest po prostu bardzo słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rosea jest przede wszystkim taki ze ludzie nie maja cierpliwości

kibice Bulls, ci faktyczni, czekaja bo derrick potrzebuje grac

dla mnie ten sezon ma byc odpowiedzia na ile rose moze w przyszlosci bylc przydatny

a ze wali mnostwo jumperow? Widac hc mu na to pozwala a jak na poczatku rs troche przegraja to co? Wypadna z PO race? To przeciez wschod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można mieć cierpliwości do gościa który jest tak pasywny i mentalnie miękki?Zero pasji do gry,snuje po tym boisku,podejmuje głupie decyzje,skoro potrzebuje grać to czemu co chwile robi sobie przerwy z powodu nic nieznaczących kontuzji?Jak on ma wejść w rytm?Tematu z powrotu po kontuzji na te słynne PO już nawet nie ruszam,bo zostało to przewiercone,ale wypowiedź w stylu ''nie gram,bo muszę myśleć o życiu po zakończeniu kariery'' ? Serio?Jordan,Kobe,Westbrook,czy Noah umierają ze śmiechu.

 

Denerwuje mnie ten parasol ochronny nad Rosem,kiedy w końcu ludzie zaczną go krytykować?Ile można dochodzić do siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parasol ochronny?

czyli czekanie na to co przyniesie sezon i nie wyciaganie wniosków miesiacu rozgrywek to parasol ochronny?

to czym jest pisanie po miesiacu ze rookasy nie sa tym kim mieli byc, ze cavs nie graja tego co powinni grac?

 

powtarzam- za chwile bedzie nowe cba i nowe amnestie, Rose tez chyba zdaje sobie z tego sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak czytam że gość który przez dwa lata nie grał, dostaje ogromne pieniądze płacze że go łydka boli czy główka i już nie gra bo przecież on musi mieć kiedyś życie to ogarnia mnie śmiech. To jest sport zawodowy, niektórzy będą po całej karierze de facto inwalidami za to dostają takie a nie inne pieniądze. Albo dajesz z siebie wszystko albo nie bierz za to takiej kasy. 

 

Koleś jest największą cipką w NBA, dostał kontrakt, organizacja ,fani dali mu kredyt zaufania ogromny. Jak miał kontuzje stali za nim murem. A on wyskakuje z takimi tekstami i "bólami" a jak gra to żal patrzeć, bo Bulls wyglądają lepiej bez niego niż z nim. Wstyd. A jeszcze fani Bullsów mają czelność nazywać Cavs dziewczynkami, kiedy gra tam taki zawodnik jak Lebron, który ma chore ilości minut i daje z siebie wszystko a to w ich drużynie gra największa dziewczynka w całym NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose jest nietradowalny i dobrze o tym wiecie

 

Ktos z taka historia kontuzji albo zacznie grac jak gwiazda albo dogra do konca umowy albo go obejmie amnestia

dante moze i uznalbym twoje argumenty gdyby to byly argumenty a nie przesycony jadem stek hejteryzmu

 

Nikt tu nie twierdzi ze rose gra dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki hejteryzm, hejteryzmem to jest nie wiem ciągłe nabijanie się z Lebrona, a ja szanuję Bullsów ale nie koniecznie Rose'a bo jego zachowanie nie pozwala na to, zawsze dużo gadał a mało robił, a teraz to już doprowadził tą sztukę do perfekcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bulls mogą skorzystać z amnestii? Niedawno chyba tak zwalniany był Boozer (w tym sezonie jeszcze mu płącą). Jeśli mogą to byłoby dla nich najlepsze rozwiązanie. Chyba że nie chcą przedłużać Buttlera (żart).

Ja wiem, że w Chicago kochają Rose, ale facet zarabia tyle co LBJ albo KD. To nie jest rok kontraktu tylko trzy. Jeśli nic nie zrobią, mogą IMO zapomnieć o osiągnięciu czegoś do końca jego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak, wasza krytyka jest uzasadniona, ale ciśniecie ostro po bandzie. Ze skrajności w skrajność.

 

Jaki hejteryzm, hejteryzmem to jest nie wiem ciągłe nabijanie się z Lebrona, a ja szanuję Bullsów ale nie koniecznie Rose'a bo jego zachowanie nie pozwala na to, zawsze dużo gadał a mało robił, a teraz to już doprowadził tą sztukę do perfekcji. 

 

Serio? Serio?
Gość przed sezonem powiedział przed sezonem, że zostanie mvp, wszyscy się w głowę pukali. Został.
Czepiali się, że nie rzuca za 3. Zaczął rzucać.
Nie broni? Zaczął bronić.
Nie chodzi na linię? Poszedł.
 

 

Koleś jest największą cipką w NBA

 

Nie wierzę. Akurat hartu ducha nie można mu odmówić. Dawał z siebie wszystko za każdym razem gdy był na boisku. Kiedy było trzeba, to przejmował mecze, kończył je. Był moment, w którym był chyba największym killerem w lidze.

Dwa lata z rzędu ciężkie kontuzje, już miał wracać i trach. Znowu. Od nowa. Dwa lata bez gry na poziomie nba. Liga się zmienia, napływ nowych pg. Warunki się zmieniają, świat idzie do przodu, a Rose został.
Dajcie mu czas, no ludzie. Musi się odbudować psychicznie, przystosować do nowych warunków etc. Taki powrót nie jest prosty. Poczekajmy.

A Bulls są tak samo ciency z nim na parkiecie jak i bez niego.

 


A jeszcze fani Bullsów mają czelność nazywać Cavs dziewczynkami, kiedy gra tam taki zawodnik jak Lebron, który ma chore ilości minut i daje z siebie wszystko a to w ich drużynie gra największa dziewczynka w całym NBA

Daje z siebie wszystko, powiadasz?


Tym bardziej że Kobe też wrocil bo bardzo ciężkiej kontuzji, po której tylko Wilkins wrócił do jako takiego poziomu i jeszcze w dodatku ma 37 lat i nie ma żadnego 'parasola ochronnego' tylko wiekszosc forum po nim ciśnie.

Ta, tym bardziej, że taka kontuzja się w koszykówce praktycznie nie zdarza...

Edytowane przez Nemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.