Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

A ile jest superstarów w lidze? Bo jeśli wg Ciebie jest ich 3 lub 4, to oczywiście, że DMC nie może dostać takiego miana. Wszystko się rozbija o kryteria nazywania graczy "superstarami", które tak naprawdę nie istnieją :smile:

 

no właśnie....

 

kiedyś czytałem takie coś

 

http://bleacherreport.com/articles/1822593-ranking-the-top-20-nba-superstars-entering-2013-14-season

 

top#20?

 

wtedy może i się łapie

 

http://bleacherreport.com/articles/2271098-beck-bucher-finish-the-sentence-for-major-storylines-around-the-nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie superstar to ktos kto oprocz umiejetnosci statow itd zostawia serce na parkiecie, walczy w kazdym meczu i odnosi sukcesy a nie byle jaki Griffin ktory fajnie sie w rs prezentuje

ja rozumiem ze mamy inny swiat niz w 90tych, rurki, "prawdziwych" mezczyzn z brodami i wysyp superstarow w rockets

dla mnie jednak superstarow jest zaledwie grupka, ktora przez lata swoim zaangażowaniem na to miano zapracowala.

 

Zeby Ci wyjaśnić. Ray Allen byl gwiazda, liderem Sonics i Bux, ale nigdy nie byl superstarem

duncan kd durex lbj wade kg pierce dirk to z obecnie grajacych ludzie zaslugijacy na to miano, oczywiscie kogos pominalem pewnie

 

Griffin wall cousims nimi w moich oczach nie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówię, wszystko sprowadza się do kryteriów, które tutaj nie istnieją. Albo istnieją, ale każdy je sobie ustala dowolnie.

 

Wg Ciebie przykładowo superstarem nie jest ani Curry, ani CP3, ani żaden center całej ligi, ani Harden, ani Aldridge, ani Westbrook... szczerze mówiąc, ciężko wybronić te twoje kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie superstar to ktos kto oprocz umiejetnosci statow itd zostawia serce na parkiecie, walczy w kazdym meczu i odnosi sukcesy a nie byle jaki Griffin ktory fajnie sie w rs prezentuje

ja rozumiem ze mamy inny swiat niz w 90tych, rurki, "prawdziwych" mezczyzn z brodami i wysyp superstarow w rockets

dla mnie jednak superstarow jest zaledwie grupka, ktora przez lata swoim zaangażowaniem na to miano zapracowala.

 

Zeby Ci wyjaśnić. Ray Allen byl gwiazda, liderem Sonics i Bux, ale nigdy nie byl superstarem

duncan kd durex lbj wade kg pierce dirk to z obecnie grajacych ludzie zaslugijacy na to miano, oczywiscie kogos pominalem pewnie

 

Griffin wall cousims nimi w moich oczach nie sa

 

Toć to bardziej Hall of Famers są. Jeśli wąskie grono superstars ma składać się z półemerytów (na czele z KG rok młodszym od węgla), półrencistów grających tylko pół sezonu i domieszki ludzi w kwiecie sportowego wieku, to ja wstaję i wychodzę z kina. Już chyba wolę grono duperstars z LeBronem, KD, Kurą, Davisem, młodym Gasolem czy nawet tym nieszczęsnym Cousinsem, który będzie nikim jeśli nie awansuje do PO z Kings. W jego wypadku faktycznie można się wstrzymać, bo to może być odpowiednik postanowień noworocznych i czar pryśnie 2 stycznia tj. wtedy gdy Kings będą mieli bilans 20-30 i DMC skapnie się, że sam świata nie zbawi. 

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaslugujacy czyli tacy ktorych za powiedzmy 10lat bedziemy wymieniac jednym tchem obok jordana magica itd

 

Oczywiscie ze dzisiejszy Garnett nie jest superstarem

 

 

shevciu napisalem "pewnie kogos pominalem"

i to mnie zarzuca sie czytanie bez zrozumienia...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Butler dostał na stół 4x10 mln.... a chciał 4x13, a dostatnie 4x15/17, no chyba, że załapie się do ASG to może i więcej (?)

 

Tylko trochę śmieszne, że niby swoją decyzję motywował kontraktem Klaya.... no już bardziej jakby było o Haywardzie, ale akurat z tej trójki to Klay najbardziej zasługuję na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co przy + 20 gra nasza najlepsza piątka.... ehhh Tom, Tom

 

edit: Ciekawy jestem jakby Tom dostał kogoś z 1-6 pickiem w drafcie... czy też by u niego siedział na ławie w pierwszym sezonie.

Przecież Mirotic  gra i gra świetnie kolejne spotkanie.

Ciekawie  z nim wyszło, nieźle wszedł w sezon potem totalny dół grał i poprawa praktycznie w każdym elemencie.

Świetny sezon Niko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.