Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

pi****lenie o szopenie:) zobaczymy jak zagra na MS ale to i tak nic pewnego nam nie da.

Pierwsze miesiace w RS  pokaza czy bedzie szansa aby sie rozkrecil w późniejszej czesci sezonu , licze na to bardzo - na spokojny poczatek sezonu oraz niezlą końcówke i dobrą forme w PO.

Ekipa jest moim skromnym duuuuuuużo mocniejsza od tej z ostatniego roku i rownież nie moge sie do czekac sezonu ! bedzie ciekawie .

Finał z Cavs po ograniu MIA w semi wielce na to licze:

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi****lenie o szopenie:) zobaczymy jak zagra na MS ale to i tak nic pewnego nam nie da.

Pierwsze miesiace w RS  pokaza czy bedzie szansa:

Przeciez forum miedzyinnymi do tego sluzy zeby sobie pop... O szopenie i czasem poprowadzic jakas sensowna dyskusje z argumentami. W jakims innym watku byla dyskusja jak bardzo glupie jest danie Benowi Gordowi 3.75 banki czy komus innemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR mial cala mase takich meczy i teraz pytanie wlasnie jak z jego mindsetem. Jezeli ok to bedzie czesto atakowal kosz w przeciwnym razie uwazam, ze procentowo bedzie wiecej jumperkow wiec i skutecznosc moze poleciec.

 

Takie mecze zdarzały mu się w poprzednim sezonie z nieudanym powrotem, gołym okiem było widać, że się męczy próbując na siłę łapać rytm i pewność siebie. Ale w całej karierze on nie jest jakimś ponadprzeciętnym ceglarzem, jeśli za barierę uznamy 33%FG w danym meczu, to Rose nie przekroczył tej granicy w łącznie w 44 występach (na 318, łączenie z PO). To niecałe 14%, wynik lepszy od Westbrooka, CP3, Irvinga, Lillarda i Conleya. Jasne, że pewnie nie będzie to dawny D-Rose, ale z drugiej strony, w nadchodzącym sezonie będzie otoczony naprawdę solidną dozą talentu i raczej nie będzie musiał ciągnąć wózka samodzielnie, wbijać się w pomalowane ze spuszczoną głową z braku innych opcji w ataku i forsować miliarda rzutów.

 

Tak jak napisał Smok, zanim przylepimy mu łatkę Nick Van Exel ver 2.0, dajmy mu zagrać kilkanaście spotkań w RS. Do stycznia/lutego 2015 będzie odbudowywał się, łapał rytm i może być nierówny, ale myślę, że z czasem będzie już lepiej. Ja jestem ostrożnym optymistą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gasol, nikola, doug, rose niby na to najbardziej sie czeka ale ja czekam na to co zrobi thibodo

ja jestem wielkim fanem podpisaniem matrixa to oznaczałoby 12 ludzi do rotacji i pytanie w ktora strone pojdzie tom.

 

1. czy postawi na swoich pewniakow i bedzie grał nimi po +35 na mecz ? -  co jest z naszej perspektywy niekoniecznie dobrym rozwiazaniem. Tom nie lubi rookies a co sie stanie po ew. podpisaniu mariona ? moze okazac sie ze doug i nikola pomimo hypu jaki wokół ich osob niewatpliwie jest moga grzac lawe, bo wytnijcie sobie tych dwoch i mamy idealna rotacje dla toma thibodo gdzie noah rose jimmy graja +35 a marion kirk taj i gasol po 30 na mecz. Wtedy potencjał rookies moze przepaść gdzies pomiedzy recznikami a gatoradem hmm...

 

2. Tom pojdzie w slady popovicha i bedzie bawil sie i bedzie ufal swojemu rosterowi - całemu. 12 osobowa rotacja gdzie 11 graczem jest s.marion a 12 aaron brooks pozwala w setnym meczu w sezonie (glebokie PO) wystawic juz skróconą rotacje- wypoczeta, niepołamana, gotowa na 100%. Ale czy thibodo dorósł do tego ? Czy poswieci kilka winów w RS ? czy zaufa rookies ?

 

Tibo ma problem bogactwa, kto wie moze po przyjsciu mariona bedzie miał wieeeelki problem bogactwa + pokuse grania na pozycjach 2-3 marionem i butlerem przez 40 minut w meczu ale wtedy bulls moga zostać z reka w nocniku.

 

Doug powinien startowac, tzn miec role bogansa z 2010, co bardziej moze podbudować mcdermotta ? Niech wyhdzie w s5, zagra 8 minut 1q potem 5 w 3q niech gra obok butlera i noaha, z rosem... Tom wtedy nie straci prawie nic, a moze mcdream rozwinie sie na drugiego kyle korvera.

 

Niech Mirotić wychodzi z lawki obok gibsona, czeka w rogu, robi mu miejsce na post, w team D jest dobry, a nawet jesli mialby jakies problemy to obok niego byliby np marion i taj.

 

Ciekawe czy tom mysli tymi kategoriami. Pewnie dowiemy sie o tym w listopadzie bo w preseason wszyscy beda grac, ale nic bardziej mnie nie ucieszy kiedy po 3 miechach rs sprawdze na basketball refernece ze Bulls maja 12 ludzi z +10 mpg, a nikt nie bedzie mial wiecej niz 35.

 

a co do tego mariona ...

rose - butler- shawn - taj - noah hy hy hy pozdro 600 lebron  :smile:

 

a wlasnie...

Bulls nie maja drugiego kreatora, wiem ze to sie nie wydarzy ale :

weźcie do spurs mikeD dajcie do Bulls marco belinelliego...

czego brakuje bykom na papierze do finałów nba ?

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego brakuje bykom na papierze do finałów nba ?

 

Zdrowie Derricka. Zdrowy Rose nawet grający na pół gwizdka to przy tym talencie podkoszowym z Pau Gasolem świetnie podającym z post to praktycznie Chcicago nie ma rywali na Wschodzie. A jeśli rzeczywiście Marion podpisze z nimi a nie z Atlantą to naprawdę strach się bać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to tacy faworyci murowani ? 

 

Derrick Rose to jednak trochę przereklamowany zawodnik nawet w sezonie MVP. Ciekawe czy poprawił rzut bo jednak on rzutem wcale nie straszy a jak będzie ciągle wjeżdzal hot stepami pod kosz to za każdym razem ryzykuje jednak. 

 

 Jak dla mnie jednak stawiałbym na Cavs z Lovem z prostej przyczyny tam będzie grał najlepszy zawodnik w lidze, który dodatkowo potrafi całkowicie Rose'a wyłączyć z meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to tacy faworyci murowani ? 

 

Derrick Rose to jednak trochę przereklamowany zawodnik nawet w sezonie MVP. Ciekawe czy poprawił rzut bo jednak on rzutem wcale nie straszy a jak będzie ciągle wjeżdzal hot stepami pod kosz to za każdym razem ryzykuje jednak. 

 

 Jak dla mnie jednak stawiałbym na Cavs z Lovem z prostej przyczyny tam będzie grał najlepszy zawodnik w lidze, który dodatkowo potrafi całkowicie Rose'a wyłączyć z meczu. 

 

Tak jakby Le Bron bronił na poziomie sprzed 2-3 lat. W ostatnim sezonie raczej nie dawał rady zatrzymywać graczy typu PArker chociażby. Poza tym Chciago poprawiło kreatywność w ofensywie, dołożyło trójkę a Cavs przy kontuzji Varejao chyba Mikiem Millerem będą grać na centrze no i tam nikt nie broni

 

Poza tym czy irving potrafi dobrze grać bez piłki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.