Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Thunder - Clippers


Chytruz

  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      5
    • Thunder w 6
      17
    • Thunder w 7
      9
    • Clippers w 4
      2
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      10
    • Clippers w 7
      8


Rekomendowane odpowiedzi

 Co do MVP dla Duranta to uważam ,że mimo tego rekordu z punktami to powinien dostać LeBron rozumiem ,ze ta nagroda przyznawana jest za RS ale spójrzcie na play-offy w wykonaniu OKC.Pierwsza runda w G7 a w drugiej na dzień dobry blow-out od Clippers u siebie.Po której drużynie widać ,że jest MVP : Po tej co gra siedmio meczową serię a w nastepnej dostaje blow-out u siebie czy u tej która robi sweapa i blow-out u siebie w pierwszym meczu drugiej rundy ? Chyba jasne i oczywiste ,że MVP powinien zostać LeBron.A wracając do zajebistego duetu RW-KD rozumiem ,że porównania KD do LBJ to komplement dla tego drugiego tak ? ehhh . Jedynie co tak lekko podkolorowałem do MVP dla CP3 , fakt jednak i tak został MVP tego meczu.

Z tym, że Thunder grali przeciwko Grizzlies, a Heat grali przeciwko Bobcats ;) LBJa krył MKG i CDR, a Duranta Tony Allen.. dziwisz się, że OKC męczyli się z nimi przez 7 meczów? Memphis to bardzo niewygodny przeciwnik dla każdej drużyny na zachodzie. A MVP jest przyznawane za RS, więc to co piszesz, to kompletna bzdura, LBJ powinien dostać MVP za to, że Heat zrobili sweepa z Bobcats i wygrali z Nets w pierwszym meczu? FUCK LOGIC.

Edytowane przez bananowy_joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mocne :grin: Od jakichś 2 miesięcy wszyscy w miarę ogarnięci ludzie, którzy interesują się NBA, są przekonani, że to Durant zasłużył na MVP w tym sezonie, a mimo to nadal znajdą się takie rodzyneczki jak LAF, czy chociażby RappaR(chociaż jego akurat ciężko brać na serio momentami ;) ).

 

No i widzę, że Westbrook też odpowiedział dzisiaj wszystkim, którzy zapowiadali, że CP3 go będzie gniótł z nocy na noc :grin: Słodko.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trzeciej kwarcie typowa akcja dla Westbrooka - trzyma piłkę, w końcu podał do KD, ten przestrzelił trójkę, pod koszem jest jednak RW, który zbiera i postanawia zaraz odpalić trójkę... i trafia. Psychol, ale aż się zaśmiałem z tej akcji i fajnie, że udało mu się.

 

Durant i Westbrook dzisiaj zmiażdżyli, jeden prawie z triple-double, zabrakło tylko jednej asysty, drugi z TD. Ale czy rzeczywiście obaj muszą tak grać, jeśli OKC chce wygrać tę serię? Co, jeśli jeden, albo obaj, zagrają poniżej tego bardzo wysokiego poziomu? Znów taka porażka jak w G1?

 

http://stats.nba.com/gameDetail.html?GameID=0041300232&tabView=boxscore 

 

Perkins FGM no. 3 - Oh My Goodness!

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale czy rzeczywiście obaj muszą tak grać, jeśli OKC chce wygrać tę serię? Co, jeśli jeden, albo obaj, zagrają poniżej tego bardzo wysokiego poziomu? Znów taka porażka jak w G1?

 

 

Krzysiek w G1 mial 12/14 i raczej tego wyczynu nie powtorzy. Durant mial 10/22 a RW 13/22 wiec tak mniej wiecej jak w ostatnich meczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę wątpliwości co do numerków RW i KD w następnych meczach to krew zalewa. Chłopaki są już w odpowiednim wieku żeby naparzać 30+ w każdym meczu i dokładać do tego asysty zbiórki i przechwyty. Jak Kobe napieprzał 35ppg z phx 2k10 to po każdym meczu mówiliście "nie w następnym już tak nie będzie"? Nikt nie powinien się dziwić takimi statami. Co do meczu. Przy dzisiejszej dyspozycji OKC Clipersi nie mogli iść z nimi na wymianę. Jak nie można wybronić to niech zwolnią PACE. 10 Sekund okc akcja trafiona 10 sekund LAC miss 10 sekund OKC akcja trafiona, 10 sekund LAC miss, 10 sekund OKC trafiona 10LAC miss. 6pkt w 1min i tak przez cały mecz... czasem jak usiadło clipers to nawet do -8 dojechali ba nawet -4 ale później znów ta sama sytuacja. Wolniejsza akcja = lepiej przygotowane pozycje = większy % = mniej szybkich ataków. W G1 bardziej poukładanie grali Clippersi. Griffin który nie potrafi zrobić piwotu w lewą stronę i rzucić z pod kosza lewą ręką też irytuje ;d Tak proste straty 2 na własnej połowie. Ruchome zasłony gdzie RW trochę aktorzył na nich. Ciężko taki mecz wygrać. Zobaczymy co się stanie w LA mam nadzieję na 3-1 LAC. Oklahoma mi się znudziła ;d

Edytowane przez siwy66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylby chyba pierwszy przypadek w histori gdy teammates robia TD w tym samym meczu PO.

Nie chyba a na pewno. Dobre cyfry ale decyzje momentami z boisk SP. Fischer tłumaczy spokojnie RW ten niby coś rozumie, po czym wali łokciem chyba Collisona w pysk :smile:

Thunders poprawili intensywność w grze nawet taki Adams wyglądał dzisiaj momentami jak świetny zawodnik a Perkins niczym All Star (dobra tutaj trochę przesadziłem). Trochę serca, trochę walki, wygrana pierwsza kwarta a nie wtopiona z kretesem i mamy 1-1. Chociaż jak zobaczyłem Reddicka i Barnesa jak dziurawią kosz trójkami w pierwszej kwarcie to pomyślałem o powtórce z rozrywki.

Oklahoma wygrała przede wszystkim zdecydowanie zbiórkę i z tego pamiętam to na początku 3 kwarty była duża przewaga w punktach z pomalowanego.

Jackson to taki dużo gorszy RW. Momentami zastanawiałem się co on odpier**** i z resztą chyba nie tylko ja bo nawet Durant się frustrował.

 

A i byłbym zapomniał: jak już sądziłem, że sędziowie wiozą Clipps to zaraz zaczęli gwizdać dziwne gwizdki przeciwko Thunders. Momentami było to mocno wkur****.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Kerr fajnie daje radę w tych PO, a już szczególnie podoba mi się że tworzymy razem dwuosobowy fanklub "Absolutnych Miłośników Stevena Adamsa". Adams potyka się o nogi Blake Griffina, a Kerr dostaje orgazmu - witaj w klubie.

 

 

Westbrook mijał Paula z prędkością światła. Nie widziałem nigdy czegoś takiego. Nawet Calderona nikt tak nie jechał.

 

 

500.000$ dla szczęśliwego znalazcy Blake'a Griffina i jego formy w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po I kwarcie chciałem przeklinać Brooksa, że trzyma na boisku tego nieudacznika Sefoloshe. Gość jest na placu po to, żeby bronić, a jest spóźniony na każdej zasłonie. Po czym sympatyczny Szwajcar gra taką trzecią kwartę, że zamyka mi mordę i w jakimś sensie decyduje o wyniku meczu.

 

Ciekaw jestem, czy LAC dalej będą szli na wymianę ognia, czy jednak trochę zwolnią. W I meczu Chris Paul daje 8/8 z dystansu, w drugim spotkaniu trzymają się tak długo jak JJ Redick gra jak all time best shooter. Można próbować, ale to wg mnie droga do porażki.

 

Oklahoma po raz pierwszy od dawna wygląda lepiej z Perkinsem na parkiecie. Chyba czas zamknąć forum.

 

Westbrook oddał mniej głupich rzutów od Duranta. Dzieje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin starym zwyczajem niesamowicie  szmacony   przez Ibake

 

jeszcze taka uwaga odnosnie trzeciego najlepszego zawodnika ligi - jak nie idzie mu w ataku to gra dennie w kazdym aspekcie gry

zle sie na to patrzylo, bardzo zle

i ten jego slynny jumper - to prawie taka historia jak z powrotem Shauna Livingstona, czyli Griffin trafia jumpera i komentatorzy się spuszczają i opowiadają jaki to on pracowity i jak się ostatnio poprawił

Ibaka mu momentami 3 metry miejsca zostawial 'a rzucaj se, hahaha'

 

btw: czemu wogóle nie słysze Van Gundiego w tych PO? Źle mecze wybieram czy jak ? 

 

Jakby Blake coś pograł to może i by była szansa, Reddick świetnie zaczął, Barnes coś dorzucił, Paul ciągle w wysokiej formie, nawet Big Baby pozytywny impact w drugiej kwarcie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: czemu wogóle nie słysze Van Gundiego w tych PO? Źle mecze wybieram czy jak ?

chyba kwestia wyboru, bo ja go na pewno parę razy słyszałem. Jest to jedyny komentator, którego rozpoznam po tym co mówi. Mój number one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.