Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Thunder - Clippers


Chytruz

  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      5
    • Thunder w 6
      17
    • Thunder w 7
      9
    • Clippers w 4
      2
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      10
    • Clippers w 7
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłeś swoich ulubieńców... Mi pierwsze co przychodzi do głowy to Dirk z OKC z "Jego" sezonu

dokładnie Luki

Pod względem efektywności tamten G1 Dirka był lepszy od tych, które wymieniłeś.

 

A co do Paula, to nie wspominałem o jego statystykach, gdyż zgadzam się, że tak raczej trafiać nie będzie. Ale, po pierwsze, Paul grał niecałe 28 minut, a po drugie tak fatalna obrona RW, to nie był jakiś wypadek przy pracy, ale rzecz, która mu się regularnie zdarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w pamięci mam starsze mecze

 

https://www.youtube.com/watch?v=pP1MV2rSxIU

 

gm 7 rozpierdol z sonics, gm 5 też rozpierdol

 

james worthy 1988

 

gm 7 z pistons rozpierdol

 

lebron james 2007

 

gm 5 z pistons rozpierdol

 

tim duncan 2003

 

gm 6 z lakers rozpierdol

 

allen iverson 2001

 

gm 1 z lakers rozpierdol

 

 

wszystkie te mecze muszą być obejrzane chociaż raz w życiu przez każdego kibica. oczywiście heat-dallas i wyczyn Wade,Miller time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na tym polega smallball ze grasz na centrze mobilnym i nie za wysokim kolesiem

 

dyskusje z toba zazwyczaj prowadza do nikad takze odpuszcze

Nie całkiem. To polega, że grasz jednym wysokim i drugim nie za wysokim, a mobilnym z rzutem. Smallball na przykład to para pf-c Durant-Ibaka albo Pierce-Plumlee albo Kawhi-Duncan. Wciąż masz jednego wysokiego, a na pewno jednego shotblockera. Grając x-Griffin masz  co najwyżej jednego nie za wysokiego i 0 shotblockerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allen iverson 2001

 

gm 1 z lakers rozpierdol

 

 

to akurat chyba nie jest dobry przykład

Iverson trafił ważne rzuty w końcówce, Sixers szczęśliwie wygrali i to zamazuje że całościowo AI cancerował.

Do zdobycia 48 pkt potrzebował 41 rzutów!

Gdzie cała reszta drużyny oddała 42 rzuty!

W tych dwóch kategoriach tj. ilości rzutów i procentu rzutów całej drużyny ustanowił chyba rekord nowożytnej NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie całkiem. To polega, że grasz jednym wysokim i drugim nie za wysokim, a mobilnym z rzutem. Smallball na przykład to para pf-c Durant-Ibaka albo Pierce-Plumlee albo Kawhi-Duncan. Wciąż masz jednego wysokiego, a na pewno jednego shotblockera. Grając x-Griffin masz  co najwyżej jednego nie za wysokiego i 0 shotblockerów.

 

 

ja pi****le ,jeden chce być mądrzejszy od drugiego. a small-ball to don nelson school i s5 harrington-jackson-richardson-ellis-davis lub dirk-walker-finley-daniels-nash.

 

 

gdzie tu widzisz wysokiego shotblockera?

 

amare-marion-johnson-q-richardson-nash

 

a tu? aaaaaaaa amare 2 bloki

 

 

to akurat chyba nie jest dobry przykład

Iverson trafił ważne rzuty w końcówce, Sixers szczęśliwie wygrali i to zamazuje że całościowo AI cancerował.

Do zdobycia 48 pkt potrzebował 41 rzutów!

Gdzie cała reszta drużyny oddała 42 rzuty!

W tych dwóch kategoriach tj. ilości rzutów i procentu rzutów całej drużyny ustanowił chyba rekord nowożytnej NBA.

 

skuteczność była iversonowata ale bardziej chodzi mi o to że tym meczem chyba wtedy każdy żył. mały filigranowy gościu jebnął 48 pkt i wygrali.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le ,jeden chce być mądrzejszy od drugiego. a small-ball to don nelson school i s5 harrington-jackson-richardson-ellis-davis lub dirk-walker-finley-daniels-nash.

 

 

gdzie tu widzisz wysokiego shotblockera?

 

amare-marion-johnson-q-richardson-nash

 

a tu? aaaaaaaa amare 2 bloki

LAC mogą zagrać nawet small-balla Paul-Collison jako pf-c. Ale móc coś zagrać, a zagrać coś z sensem to dwie różne sprawy. Nie ma sensu grać small ballu bez shotboclera, chyba że na pf-c wystawiasz top1 i top15 zawodników ligi. A to mamy u LAC - wystawiamy Griffina, który nie jest shotblockerem i nie broni wjazdów. Przeciętnym perimeter D LAC, właśnie zapraszamy RW i Duranta, by we dwójkę sami jebnęli 100 pkt. Toż to k**** na każdym wjeździe KD i RW mamy punkty. Ale zgadza się, można tak zagrać. Pewnie D\Antoni by nawet tak zagrał. Ale mimo że nie lubię Doca, to tak nisko go nie cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

LAC mogą zagrać nawet small-balla Paul-Collison jako pf-c. Ale móc coś zagrać, a zagrać coś z sensem to dwie różne sprawy. Nie ma sensu grać small ballu bez shotboclera, chyba że na pf-c wystawiasz top1 i top15 zawodników ligi. A to mamy u LAC - wystawiamy Griffina, który nie jest shotblockerem i nie broni wjazdów. Przeciętnym perimeter D LAC, właśnie zapraszamy RW i Duranta, by we dwójkę sami jebnęli 100 pkt. Toż to k**** na każdym wjeździe KD i RW mamy punkty. Ale zgadza się, można tak zagrać. Pewnie D\Antoni by nawet tak zagrał. Ale mimo że nie lubię Doca, to tak nisko go nie cenię.

 

nie zmieniaj tematu. podałeś swoją definicję smallball

 

 To polega, że grasz jednym wysokim i drugim nie za wysokim, a mobilnym z rzutem. Wciąż masz jednego wysokiego, a na pewno jednego shotblockera

 

 

 

więc Ci odpisałem, że to nieprawda więc nie rozumiem na c*** dusisz jak nie musisz. 

 

a jak już zmieniasz temat to ja nie widzę Griffina na C z kimkolwiek na PF w Clippers.

 

http://www.82games.com/1314/13LAC17.HTM

 

brakuje większych próbek aby móc to ocenić ale łatwo sobie to wyobrazić. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie była nigdy pierwsza piątka Byków

a to mowa jest tylko o pierwszych piatkach?

 

suns s5

6-3, 6-3,6-5,6-7,6-8

bulls s5

6-6, 6-6,6-8, 6-7,6-10

 

jak KD gra na SF to tez nie jest smallball bo on jest za duzy? bulls mieli spory obwod, ale nie zmienia to tego, ze taki ich sklad byl smallballem - i to najlepszym w dziejach.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak KD gra na SF to tez nie jest smallball bo on jest za duzy? bulls mieli spory obwod, ale nie zmienia to tego, ze taki ich sklad byl smallballem - i to najlepszym w dziejach.

 

trochę naciągany ten small-ball bo Kukoc to SF/PF gdzie przy swoich gabarytach to nawet PF/C. Dirkas Nowitzkas też podobnie grał dlatego dla mnie Walker/Finley na SF/PF to słabszy zestaw niż Rodman/Pippen.

rozumiem, że chodzi Ci o "beat it". to zamyka dyskusję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.