Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Thunder - Clippers


Chytruz

  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      5
    • Thunder w 6
      17
    • Thunder w 7
      9
    • Clippers w 4
      2
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      10
    • Clippers w 7
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Może gdyby Paul go chamsko nie pociągnął, to nie byłoby faulu i gwizdka - faktycznie :smile:

Nie wiem, Ty to tak interpretujesz, ja z tego co widziałem w powtórkach oglądając mecz "na żywo" uważam, że gdyby nie upadek, nie byłoby gwizdka.... nie ma co się spinać, to już historia. Nie uważam, żeby LAC przegrali przez ten gwizdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też oglądając na żywo, nie zwróciłem uwagi na to, że Paul pociągnął Collisona za nogę. I tak jak piszesz, gdyby nie upadek, nie byłoby gwizdka, ale właśnie upadek był wg mnie spowodowany pociągnięciem Chrisa. 
 

 nie ma co się spinać, to już historia. Nie uważam, żeby LAC przegrali przez ten gwizdek.

 

Pełna zgoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underrated storyline tych PO:

 

Durant gra naprawdę niezłą kaszanę w meczach 1-5, ale g6 to ma Jordanowskie. Będę miał na uwadze wszystkie plusy i minusy takiego obrotu spraw w każdej przyszłej dyskusji all-time.

Przecież z Clippers miał tylko słabsze gm1 i gm5 (+ w 4Q gm4). Z Memphis pierwsze 2 mecze też miał dobre. Przyznać jednak trzeba, że elimination games z Grizzlies i zamknięcie serii z LAC miał z dużym łał.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka refleksji:

nigdy nie widzialem sytuacji podobnej do g 5 , ogladamy wszyscy setki meczow  i zawsze bylo jasne czyja jest pilka gdy dotyka jej ktorys z zawodnikow , skoro miliony ludzi widzialo  przed telewizorami , strimami i tp .czyja powinna byc pilka , czemu sedziowie tego nie zobaczyli majacy replaye  w jeszcze lepszej jakosci? wyciagany jest jakis przepis o ktorym nikt nigdy nie slyszal LOL czesto mialem wrazenie ze oklachoma ma caly czas hca a u siebie ultra hca. , wydaje mi sie ze byl to prztczek ze strony ligii w nos sterlinga,  w prasie kazda wzmianka o clippersach = wzmanka o sterlingu , clippersow nie ma afera schodzi na drugi plan a liga moze po cichu kombinowac jak zmusic starca do pozbycia sie clippersow.

 

wreszczie zobaczylem ze blake griffin potrafi bronic jak mu sie chce , w ostatnich 2 spotkaniach , jego team d bylo na bardzo wysokim poziomie , contestowal , blokowal . jesli by utrzymal taki poziom w obronie  jego jumper stal sie regularny - milibysmu najlepszego pfa (wishfull thinking  he he )

 

czy chris paul jest dobrym obronca ? jesli ktos ocenia wartosc obrony na podstawie serii z okc , niech lepiej przeniesie sie na forum onetu. w dzisiejszej nba nie ma obruncy na pozycji pg ktory bylby jakakolwiek przeszkoda dla westbrooka , koles jest jeszcze wiekszym atchletic freakiem na swojej pozycji niz lebron na sfie, bez team d, zaden pg go nie zatrzyma . jaski komus zalezy aby sie przyjrzec obronie paula polecam serie z wariors gdzie curry byl strasznie przez niego meczony i czesto mial problemy z kozlowaniem, rowniez klayy thompson nie robil masakry na postupie gdy bronil go pau (thompson jest zdecydowanie wiekszy niz paul)

nobel idzie dla lukiego za - chris paul zatrzymyje pilki w kontrach- wiekszewj bredni dawno nie czytalem,  w clippersach gala idzie zawsze do przodu , griffin w early offense zawsze dostaje dostaje pilke w postupie gdy obrona nie zdazy sie wrocic  podobnie w kontrze gsy przciwnicy nie wracaja griffin jest bardzo czesto wykozystywany do atakowania., luki jesli tyle razy widziales trzymanie pilki w kontrach przez paula daj kilka linkow  z yt  badz z nbatv.ru , po twoim stwierdzeniu specjalnie zaczalem zwracac na to uwage i nie zauwazylem takie sytuacji ani razu

 

westbrook jest strasznym rzeznikiem , przestalem patrzec  na jego pullupy w 6 sekundzie akcji jako cos glupiego , to jest poprostu jego gra, on nigdy nie bedzie kreatoem , ma straszna przeage nad kazdym pg i ja wykorzystyje bierzesz russela  masz jego  energie i jego decision making , bierzesz kobego masz jego skill i jednoczesnie nieomylnosc trafienia z kazdej pozycji, bierzez lebrona masz jego bbaliq  , overall skill i jednoczesnie pasywnosc gdzie moglby zdecydowanie bardziej wykorzystywac swoje warunki fizyczne, james jest wide open a mimo wszystko podaje dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.