Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Thunder - Clippers


Chytruz

  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      5
    • Thunder w 6
      17
    • Thunder w 7
      9
    • Clippers w 4
      2
    • Clippers w 5
      0
    • Clippers w 6
      10
    • Clippers w 7
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to ciągle trzyma po tym meczu i nie jestem w stanie myślęc o niczym innym. Jak udało się takie coś przepuścić dalej?

3 kontrowesyjne sytuacje, w których pierwsza to faul ale ok, piłka OKC. Druga to już jakiś żart, jak taki faul można odgwizda? Aparaty uchwyciły tą setną sekundy w których mały palec Chrisa dotyka łokcia, a raczej Westbrook dotkął łokciem palca. Kibice OKC argumentują faul tym jednym zdjęciem. Bądźmy szczerzy, nie miało to wpływu na rzut, a jakby takie muśnięcia gwizdać za każdym razem to byśmy oglądali w meczu masę wolnych i masę teatrzyków jak wszyscy by zaraz padali na ziemi! Trzecia sytuacja, w której to ewidenty faul na Chrysie!

Po drugim meczu wiedziałem już, że OKC popchną dalej i zapewne do finału tak będzie. Czego chce NBA? Starcia 2 najlepszych koszykarzy, 2 najpopularniejszych koszykarzy, pojedynku w którym Durant nie chce być już 2! Fajnie brzmi, co? To mnie boli najbardziej! OKC nie zasłużyło na 2 rundę w tych PO. Spursów czeka ten sam los co Clippers, niestety. Jak można zabić rywalizację?

 

490270861.jpg?enlarged

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k****, wytlumacz mi jak mozna nie widziec faulu na westbrooku i jednoczesnie pisac, ze w ostatniej akcji byl ewidentny faul? Nie wspominajac o tym, ze wyglada to jakby paul stracil pilke nawet bez Pomocy jacksona czy kto go tam faulowal. Bias as fuck jak to sie mowi

 

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział, to dzisiaj identyczna sytuacja, jak z Barnesem i Jacksonem - w meczu Nets @ Heat pod koniec LeBron próbował ukraść piłkę Pierce'owi i ta wypadła z jego rąk na aut, ale sędziowie pozostawili ją w posiadaniu gości. Chyba to jednak ja dobrze zinterpretowałem ten wycinek z zasad, Jendras :smile:

 

E:

No i Paul wczoraj powiedział, że nie uważa, by był faulowany w ostatniej akcji. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale tak powiedział.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook objeżdzał go z prędkością światła przez cały mecz - jak w całej serii zresztą

 

Przesadzasz, 1. Paul nie bronił go w serii na pełny etat, 2. zatrzymanie firmowych akcji Westbrooka typu biorę piłkę pod jednym koszem i zapierdalam pod drugi najszybciej jak to możliwe, to jest team effort.

 

 

 Druga to już jakiś żart, jak taki faul można odgwizda? Aparaty uchwyciły tą setną sekundy w których mały palec Chrisa dotyka łokcia, a raczej Westbrook dotkął łokciem palca. Kibice OKC argumentują faul tym jednym zdjęciem. Bądźmy szczerzy, nie miało to wpływu na rzut, a jakby takie muśnięcia gwizdać za każdym razem to byśmy oglądali w meczu masę wolnych

 

Jo krejze. Idź na boisko rzucać za 3 i niech kolega cię trąca za każdym razem w łokieć. Rzuć 50 i napisz ile trafiło chociaż w obręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The league office on Wednesday reviewed the final play of the San Antonio Spurs' 93-91 home loss to the Los Angeles Lakers in Game 4 of the Western Conference finals and acknowledged that a two-shot foul should have been called on Derek Fisher for impeding Brent Barry."

 

źródło: http://sports.espn.go.com/nba/playoffs2008/news/story?id=3416412

 

p0zdr0

 

Co nie zmienia faktu, że przed faulem były kroki

 

p0zdr0

 

Jakby ktoś nie widział, to dzisiaj identyczna sytuacja, jak z Barnesem i Jacksonem - w meczu Nets @ Heat pod koniec LeBron próbował ukraść piłkę Pierce'owi i ta wypadła z jego rąk na aut, ale sędziowie pozostawili ją w posiadaniu gości. Chyba to jednak ja dobrze zinterpretowałem ten wycinek z zasad, Jendras :smile:

 

oj chyba nieuważnie czytasz

 

po uderzeniu w rękę przez LeBrona, piłka bezpośrednio wypadła na aut.

 

po uderzeniu Barnesa, piłka poleciała po palcach drugiej ręki Jacksona.

 

inna sprawa, że powinien być faul Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po uderzeniu Barnesa, piłka poleciała po palcach drugiej ręki Jacksona.

 

No właśnie gdyby to było jasne po obejrzeniu powtórek, to nie byłoby problemu. Natomiast powtórki nie były jednoznaczne i nie widać na pewno, czy piłka przeszła po drugiej ręce Reggiego.

 

Oglądałeś Inside NBA po wczorajszym meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorii spiskowych bym się nie doszukiwał, bo np. w tym ostatnim przegranym przez Thunder meczu, który gwizdał Brothers, Durant w samej końcówce był faulowany przez Jamesa, a mimo tego gwizdka nie było.

 

Ale o tym była mowa - tylko przeciw Heat Thunder grają w 5 a nie w 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugim meczu wiedziałem już, że OKC popchną dalej i zapewne do finału tak będzie. Czego chce NBA? Starcia 2 najlepszych koszykarzy, 2 najpopularniejszych koszykarzy, pojedynku w którym Durant nie chce być już 2! Fajnie brzmi, co? To mnie boli najbardziej! OKC nie zasłużyło na 2 rundę w tych PO. Spursów czeka ten sam los co Clippers, niestety. Jak można zabić rywalizację?

Ja po cichu liczę, że dla NBA tak samo atrakcyjny marketingowo będzie Wielki Rewanż za najbardziej epickie finały od x lat w (prawdopodobnie) ostatnim podejściu Tima. 

Tzn mam nadzieję, że w WCF po prostu nie będą drukować. Tyle powinno wystarczyć.

 

No bo ile razy można chcieć starcia Durant vs James. Raz już chcieli i co? I OKC zostało szybko wybatożone. Heat vs Spurs to chociaż będzie seria godna Finałów NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam sobie komentarze na gwiazdybasketu.pl i innych gownianych stronach o koszykowce i musze stwierdzic ze kibice OKC sa najgorsi

Któryś raz słyszę o tych gwiazdach basketu na forum i zawsze negatywnie. Są jakieś wartościowe polsko-języczne strony/blogi o NBA? Od czasu gdy Kwiatkowski zostawił zawszepopierwsze z czytania po polsku o nba zostało mi tylko to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś raz słyszę o tych gwiazdach basketu na forum i zawsze negatywnie. Są jakieś wartościowe polsko-języczne strony/blogi o NBA? Od czasu gdy Kwiatkowski zostawił zawszepopierwsze z czytania po polsku o nba zostało mi tylko to forum.

ja od czasu do czasu zaglądam na http://www.enbiej.pl/ co jakiś czas pojawiają się ciekawe artykuły, choć ogólnie fanem polskich stron o NBA nie jestem.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.