Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

sobota 18.10 o godzinie 21:30 - pasuje

niedziela 26.10. o godz. 21:30 - pasuje

 

jakby co, nie pasują - 12.10 i 25.10. Nie wiem jeszcze kiedy będzie draft II East.

 

Pozostałe dni: niedziele jeżeli brać je pod uwagę po 21. W tygodniu odpada wtorek, pozostałe dni po 21.

Draft II East będzie 16.10. Z kolei mi 26.10 nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ankietę co do draftu, wpisywać się.

 

http://doodle.com/zbx52x8dmdmcawxz

 

Dałem też do wyboru godzinę 22, ale trzeba pamiętać, że przy tylu uczestnikach draft może trwać nawet z 4h.

 

Jak to się wszystko ładnie posypało, ale tak to jest z ustaleniem terminu przy tylu osobach. Korzystajmy z powyższej ankiety i zobaczymy co wyjdzie z tego.

Godz. 22 nie jest taka zła a sam draft aż tyle nie powinien potrwać bo mamy mniejszy roster i wychodzi że łącznie tylko 25 grajków więcej niż w ligach 15 zespołowych. Można jeszcze ustalić krótszy czas na wybór i licytację i się wyrówna. 2:30-3h przewiduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypowiedzią Ci co nie mogą, poza tym niektórzy nie mogą o 21 czy 22 ale 21.30 im pasuje... ;)))

 

A i tak jeszcze się nie wypowiedział L.TM i jordan20, PMa wysłałem - poczekamy.

Napisałem już do ignazza bo jemu nie pasuje 13 i 20.10 i on na razie stanowi największy problem

a dvd93 napisał że jest w stanie się dostosować bo tez przyblokował 20.10.

Poki nie ma odpowiedzi nie ma sensu się mocniej zastanawiać,

ale może we wtorek 14.10 maryjan, pumeks, washko i danny dadzą jednak radę, czy nie macie szans??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego od 13 i 20 nie znajdziemy przy tylu uczestnikach, za chwilę dojdą inne drafty i się posypią terminy innym.

 

Słuszna uwaga. Im dłużej się zastanawiamy tym ubywa zielonego na naszej ankiecie, bo już zauważyłem zmiany ;)

Ze względu na to że 20.10 jest później i łatwiej będzie komuś się przygotować

 

Ustawiam draft na poniedziałek 20.10  na godz. 21:30

 

Uprasza się wszystkich o zaznaczenie daty w kalendarzykach małżeńskich.

Ewentualnie dopuszczam zmianę na godzinę 22 bo maryjan w ankiecie zaznaczył 21:30 po czym na forum napisał że po 22 (czekam na wyjaśnienie).

Także dvd93 jak napisał się dostosuje, a ignazz to samo, albo spróbuje znaleźć sobie zastępstwo co kiedyś już praktykował. 

Jedynie L.TM się nie wypowiedział więc również się będzie musiał dostosować.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.