Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli są wolne miejsca to mogę spróbować. Zobaczymy jak mi pójdzie :-) Dopiszcie mnie... Jakie są wolne zespoły ??

 

Dopisany. Zajęte zespoły wypisane w pierwszym poście tematu. Pozostaje pytanie co robimy z MTH?

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są wolne miejsca to mogę spróbować. Zobaczymy jak mi pójdzie :-) Dopiszcie mnie... Jakie są wolne zespoły ??

Póki zajęte jest Miami Heat przez MTH to zostają ci tylko wolne zespoły z Zachodu: LAC, Portland, Memphis, Denver, Sacramento i Utah. Link do logowania dostaniesz na PMA.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany. Zajęte zespoły wypisane w pierwszym poście tematu. Pozostaje pytanie co robimy z MTH?

Wygląda to tak jakby bywał na forum, więc albo zapomniał że tu się zgłaszał albo wogóle nie jest zainteresowany.

 

miejsc już chyba nie macie ale jakby się ktoś wykruszył, trzeba by kogoś zastąpić itp.  ja jestem chętny.

Nie wiem czemu się wcześniej nie odzywałeś bo byłeś na liście i wybrałeś Milwaukee.

Jest ostatnie miejsce w lidze, a że Twoja sytuacja jest taka jaka MTH tzn. byliście obaj na liście, to zgodnie z zasadą kto pierwszy ten lepszy Ty zajmujesz ostatnie miejsce.

Linka do ligi dostaniesz na PMa. Wybierz sobie drużynę ze Wschodu, zostało Miami, Toronto, Charlotte, New York, Cleveland i Milwaukee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako żeby był porządek po krótkiej i owocnej dyskusji do regulaminu dochodzą następujące punkty.

 

12. Wartość zawodników nie będących keeperami ustalana jest na podstawie corocznej aukcji draftowej. Zawodnicy którzy nie zostali wydraftowani lub zostali wyrzuceni i stali się FA, a potem zostali pobrani na zasadach FA mają wartość 0$. Zawodnicy którzy zostali pobrani na zasadach waiver przyjmują wartość wylicytowaną w trakcie "waiverowania" (przykład: zawodnik został wyrzucony z teamu i stał się waiverem, w drafcie aukcyjnym miał wartość 22$, w trakcie licytacji w ciemno podczas okresu "waiverowania" najwyższa zaproponowana kwota wyniosła 12$, więc jeżeli GM chce go zostawić jako keepera to jego wartość przed kolejnym sezonem wyniesie 12$+4$=16$).

13. Każdy GM zobowiązany jest do wykorzystania wszystkich slotów, w tym również 2 slotów wynikających z buga Yahoo tj. łącznie 658 slotów = 5*82+3*82+2. W przypadku ich niewykorzystania, za każdy niewykorzystany slot powyżej 10 od budżetu aukcyjnego dostępnego przed kolejnym sezonem odejmowany będzie 1$.

14. Niewykorzystanie 50 slotów traktowane będzie jako podstawę do wykluczenia GMa z zaszczytnego grona Roto Keeper League Managers. Jedynie w nadzwyczajnych okolicznościach po głosowaniu i uzyskaniu większości pozytywnych głosów pozostałych GMów może nie zostać wykluczony.

 

 

SiXersa proszę o wprowadzenie tego do pierwszego posta oraz zaktualizowanie listy GMów i nazw teamów (L.TM i Ignazz (Rick) proszeni są o wprowadzenie w Yahoo nazwy teamu zgodnej z deklaracją - odpowiednio Phoenix i SAS).

Po nicku forumowym w nawiasie wprowadź nick z yahoo jeżeli jest inny żeby każdy miał ściągę.

 

Więc skoro wg mnie mamy już ustalone chyba wszystkie sprawy regulaminowe to proponuję przejść do sprawy terminu DRAFTU.

Zwykle pełna dowolność do niczego nie prowadzi, z doświadczenia wiem że zwykle kończy się na draftowaniu w weekend i godzinach od 21 wzwyż proponuję konkretne dwa terminy, jeżeli któryś wypadnie będziemy szukali nowego. Im prędzej to ustalimy tym mniej każdy będzie miał już zajętych terminów. Pisać czy oba pasują i na końcu się zobaczy.

 

Opcja 1: niedziela 12.10 o godz. 21:30

Opcja 2: sobota 18.10 o godz. 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki zajęte jest Miami Heat przez MTH to zostają ci tylko wolne zespoły z Zachodu: LAC, Portland, Memphis, Denver, Sacramento i Utah. Link do logowania dostaniesz na PMA.

 

Dobrze by było, jakbyś wziął kogoś ze Wschodu, tak jak pisał marcos. 10 z Zachodu już jest.

 

Po powyższym poście Marcosa zrozumiałem że można wybrać tylko kogoś spośród  LAC, Portland, Memphis, Denver, Sacramento i Utah

 

ale spoko zaraz zmienię.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powyższym poście Marcosa zrozumiałem że można wybrać tylko kogoś spośród  LAC, Portland, Memphis, Denver, Sacramento i Utah

 

ale spoko zaraz zmienię.

 

To było skierowane do maryjana, który dołączył chwilę wcześniej i wziął team z zachodu (Jazz). Ty wszedłeś w miejsce MTH, który miał przypisane Miami.

 

 

 

SiXersa proszę o wprowadzenie tego do pierwszego posta oraz zaktualizowanie listy GMów i nazw teamów...

Po nicku forumowym w nawiasie wprowadź nick z yahoo jeżeli jest inny żeby każdy miał ściągę.

Gotowe.

 

Opcja 1: niedziela 12.10 o godz. 21:30

Opcja 2: sobota 18.10 o godz. 21:30

Głosuję na opcję nr 1.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czemu tylko te 2 opcje wekendowe ? nie mozna dodac np soboty (11.10, 25.10) alno niedzieli (19.10,26.10)

Dałem dwie opcje i już sie zrobił bałagan. A co dopiero gdyby było kilka terminów. Standard.

Więc odpadła nam opcja 12.10, również 11.10 (skoro Leszczur wraca 12 to 11.10 też go nie będzie), część z nas draftuje w innej lidze 19.10. 25.10 u mnie odpada zostaje jeszcze 26.10 choć to późno i waivery spadną chyba po starcie ligi we wtorek (ale mogę się mylić).

 

Zostaje póki co opcja: sobota 18.10 o godzinie 21:30

 

Póki co widzę pozytywne głosy: szkoda-czasu, Leszczur, Tocheck, jordan20, BlackMamba, marcos,

 

Proszę o szybką wypowiedź pozostałych żebyśmy w razie czego znaleźli inny termin - dlatego żeby przyspieszyć w razie czego,  proszę piszcie przy okazji czy pasuje rezerwowy termin: niedziela 26.10. o godz. 21:30.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.