Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Embiid podobno jak nie pójdzie z 1, to chce trafić do Celtics/Lakers. Byłby jaja jakby się ostał do 6picku, który Celtics by wymienili za Love'a i Joelek by wylądował w Minnesocie. :grin:

Minnesota ma Dienga , który pokazuje że może być AllStarem bo typ ma talent do Bloków , Zbiorek ,Pktownia ... uniwersalny strasznie jest ten Gorgui :grin:

 

,,Yao miał chyba podobną kontuzję...'' Dokładnie to ta kontuzja przez którą skoncył z NBA , taką kontuzje nie dawno miał także Brook Lopez ... z tego co czytałem minimalna rehabilitacja trwa 4 miesiące

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet ciul z rehablitacją. Ta kontuzja pokazuje, tak jak pokazała to w przypadku Yao/Lopeza, że jego stopy nie wytrzmują jego masy i obciążeń związanych z grą. A tego naprawić się nie da.

 

Obym się mylił, ale pachnie mi to krótką karierą.

 

Naprawdę lata 90. były przefartowne w tym względzie, że było 5 mega dobrych centrów i żaden nie miał właściwie kontuzji, która zrujnowałaby mu karierę.

 

W 00s i 10s mamy juz kilka takich przykładów gdzie wysocy goście z all-time potencjałem są zniszczeni przez kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smarta agent nie dogadał się z Jazz, czy niechciał aby do Utah przyjeżdżał to co innego niż gadanie że Smart niechce do Utah, jak grał przez 2 lata w pszenicy to mu SLC nie zaszkodzi :P Payton myślę pojdzie pod koniec loteri bardzo spoko gośc taki MCW tylko bez takiego bb iq. Plus o czym wy gadacie Embiida to dwano nie będzie jak będą C;s albo ALkers wybierać jakieś mażenia ściętej głowy. A no i opcja 5 i Fav dla Cavs myślę spoko chociaż słyszałem tez ploty o tym samym w zamian za Sandersa i #2 co wydaje się być jednak lepsza opcją nawet jeśli istnieje ryzyko że Cavs wybiorą Parkera a Larry po podpisaniu kontraktu oleje grę całkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku LAL nie ryzykowałbym nawet z #7. Niech inni w niego zainwestują :smile:

Jeden z trójki Smart-Randle-Gordon będzie do wzięcia. I na tym powinni się skupić, jeśli nie wymienią wyboru. 

Ja mam podobnie jeśli chodzi o C's. Jasne, Embiid ma wielki talent, ale te problemy z kontuzjami są przerażające - wole mieć, którego z zawodników których wymieniłeś niż zmarnować pick na drugiego odena/yao. Chociaż zawsze jest też szansa, że Joel wypali, nie chciałbym być GMem. Zresztą gdzieś czytałem, że Celtics pewnie go wezmą z 6(jeśli będzie dostępny i jej nie przehandlują) i boję się, że to będzie duży błąd.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C's zaryzykuja zapewne, bo czy maja az tak duzo do stracenia?

Zawsze moga opchnac pakiet Rondo plus Green za pick 8 plus szrot (skoro Kings nie chca nikogo z draftu a moga brac allstara nawet na rok). Wtedy przebudowa idzie w najlepsze, ale dopoki sa w grze o Love'a to trzeba poczekac, co Aigne wymysli i w co chce pojsc.

 

Swoja droga przy ewentualnym trejdzie z LAL, 76ers beda mieli 3 picki w top10, biora Exuma do Noela i kogo jeszcze? W Saricia watpie aby sie wpakowali, myslicie, ze pojda w atletyzm Gordona i kogos z dwojki Randle/Vonleh z #7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednym słowem, robi się ciekawe. Z pewnego TOP3 zrobiło się nagle pewne TOP2, a reszta to czyste spekulacje. Embiid dla mnie świecił na czerwono od dawna, ale dałem się przekonać, że to kozak pokroju Olajuwona i teraz mam problem z oceną. Pewnie pójdzie koło 4-5 miejsca jak Noel i będą na niego czekać. W sumie kariera Yao nie była taka zła, miał parę lat niezłej dominacji...

Bardziej mnie interesuje osoba Parkera, dla mnie pewniaka do ROY, podoba mi się, że nie robi szumu wokół siebie. Hype na Exuma czy samego Embiida był nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spierdolił Embiid plany Hinkiego.

 

Jezeli chcieliśmy Wiggiego, to dzisiaj szanse na to są a) dużo mniejsze B) trzeba będzie wiecej oddac, zeby go pozyskac.

 

Szkoda, ze Joelem mogliśmy sie cieszyc tak krótko, może ma pecha i gdyby został kolejny rok na uczelni, to doleczyłby sie i wszystko byłoby OK, a może poszedł do draftu, bo za rok przez kontuzje wypadłby z 10ki...

 

Przez ostatnie 2 tyg sytuacja wywraca sie do góry nogami, ploty o operacji Rande'a, teraz uraz Embiida, wydaje sie, ze ktoś z trójki Smart/Vonleh/Exum musi wejsc do top 3, a to już przecież nie jest tak super opcja jak Embiid/Parker/Wiggins.

 

Po wypadnięciu Joela 3 pick stracił troche na wartości. Mamy mocny draft i Hakeema/Odena, na którego ktos z top10 pewnie i tak swój pick poświęci. Pytanie gdzie bedzie sie to opłacało? 5?7?10? 

 

Jeszcze trzeba te 5 dni wytrzymac... wszystko sie wyjasni. Szkoda, ze Joel nie dotrwał nawet do workoutu z 76ers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają bardzo dużo do stracenia. Cały sezon 2013/14 pójdzie zupełnie na marne jeśli Celtics z 6 pickiem wezmą gościa, który non stop będzie się łamał.

Jak uda się im pozyskać pick w top10 tego draftu, nawet za cenę oddania Rondo i wejścia w optymalną przebudowę, to pozyskanie Embiida może być korzystną opcją.

 

Spierdolił Embiid plany Hinkiego.

 

Jezeli chcieliśmy Wiggiego, to dzisiaj szanse na to są a) dużo mniejsze B) trzeba będzie wiecej oddac, zeby go pozyskac.

 

Szkoda, ze Joelem mogliśmy sie cieszyc tak krótko, może ma pecha i gdyby został kolejny rok na uczelni, to doleczyłby sie i wszystko byłoby OK, a może poszedł do draftu, bo za rok przez kontuzje wypadłby z 10ki...

 

Przez ostatnie 2 tyg sytuacja wywraca sie do góry nogami, ploty o operacji Rande'a, teraz uraz Embiida, wydaje sie, ze ktoś z trójki Smart/Vonleh/Exum musi wejsc do top 3, a to już przecież nie jest tak super opcja jak Embiid/Parker/Wiggins.

 

Po wypadnięciu Joela 3 pick stracił troche na wartości. Mamy mocny draft i Hakeema/Odena, na którego ktos z top10 pewnie i tak swój pick poświęci. Pytanie gdzie bedzie sie to opłacało? 5?7?10? 

 

Jeszcze trzeba te 5 dni wytrzymac... wszystko sie wyjasni. Szkoda, ze Joel nie dotrwał nawet do workoutu z 76ers...

 

Wobec takiego obrotu sprawy, chyba nie ma co próbować walczyć o picki #1 i #2 bo cena może być za nie zbyt wysoka. Już ten deal z LAL ma ręce i nogi. Exum od początku pasował 76ers, do tego osoba Bretta Browna optuje za taką opcją, tylko wtedy trzeba moim zdaniem oddać MCW, bo będą się dublować. W najgorszym wypadku zostaną z Nashem jako mentorem, Exumem, Noelem, kimś z trójki Randle/Gordon/Vonleh i gościem wybranym z #10.

 

PS. W życiu nie brałbym Vonleha z #3, gość nie jest tego wart...

PS2. Orlando też jest zainteresowane Embiidem jak spadnie do ich # 4, ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vonleh jest tego warty dopiero się okaże.

 

Plusem jest fakt, ze pasuje świetnie do Noela - 2 długich, dobrych w D wysokich z umiejetnoscią blokowania, a w ofensywie jumper Vonleha też fajnie ustawiłby nam grę. Zostajemy z luką na 2-3 i nadal nie mamy franchise playera, którego szukamy w drafcie za rok.

 

Gdyby Hinkie zakombinowal i wziął Smart+Vonleh byloby wg mnie dobrze. Smart+Gordon też spoko, do Exuma osobiscie nie jestem przekonany.

 

Jeżeli nasz GM widzi w Wiggim franchise playera to powinien oddać i 3 i 10 i wziąć kontrakt Jacka/czy kogostam, zeby go dostać - pomysl tak; mozesz miec w drafcie lebrona, oddajesz za to 10 pick i allstara, czy zostawiasz sobie allstara i wybierasz z 10 ? wybór oczywisty - pytanie, czy Andrew to ta półka.

 

Czytałem ostatnio o wizycie Wigginsa w Philly - koleś nadaje się do nas - papa grał w Sixers, pasuje do stylu gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.