Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że większość z Was chyba opacznie definiuje skrót 3 and D w obecnej NBA

 

http://www.poundingtherock.com/2013/8/17/4626210/an-attempt-to-find-and-rank-the-leagues-best-3-and-d-role-players

 

Jak widać za poprzedni sezon w TOP 5 był np S.Novak czy Battier a obaj rok temu raczej tuzami obrony 1 na 1 nie byli

 

OMFG, błagam.

 

Użytkownik forum, autor 7 fanpostów i wymyślona przez niego koślawa statystyka jest naszą wyrocznią czym jest 3&D? Statystyka, według której Jason Terry, Randy Foye i nie potrafiący upilnować własnego cienia Steve Novak to są 3&D?

 

3&D to gość, który rzuca za 3 i gra w obronie. Jak nie gra w obronie to nie jest 3&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Wojnarowskiego Cavaliers nie są zadowoleni z wyników testów medycznych Embiida. Tak więc z 1 raczej Wiggins.

 

EDIT:

 

Info o Embiidzie przeczytalem na probasket, sprawdzilem twittera Woja, a tam wzmianki o Joelu nie bylo. Przeczytalem newsa jeszcz raz i raczej cos przekrecilem, bo Wojnarowski wspominal o Randlu i jego kostce. Wiadomosc o plecach Embiida padly z innego zrodla, wiec to nic pewnego. Sorry za zamieszanie.

Edytowane przez Gamejros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Wojnarowskiego Cavaliers nie są zadowoleni z wyników testów medycznych Embiida. Tak więc z 1 raczej Wiggins.

 

Mógłbyś podrzucić jakiegoś linka? Wczoraj czytałem, że taką plotkę podał Tony Rizzo, którego fani w Cleveland traktują mało poważnie, a później inne źródła to dementowały. Ale jak Woj też tak pisze, to może rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś czytałem, że te info to wałek. 

 

Swoją drogą pojawiają się informacje o Exumie z #2. Skoro 76ers są napaleni na Wigginsa i pojawia się ta plotka o Embiidzie, to może Cavs chcą coś na tym dodatkowo ugrać od Philly? Zamienią się numerami, coś sobie wyrwą i jeszcze wezmą tego samego zawodnika, którego chcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cavs Nie pracują aż tak inteligentne osoby. Poza tym w Bucks raczej są pewni że z 1 pójdzie Embiid, dlatego mogą rozważać Exuma, ale jeśli będzie dostępny Embiid to go wezmą, nie ma opcji żeby wybrać Exuma ponad nim. Chyba że z jego plecami jest naprawdę słabo, ale z drugiej strony pojawiało się już info wcześniej ze jego plecy są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema bata żeby Exum wszedł do top 3 to sa wszystko ploty robione przez agenta i tyle, no chyba że faktycznie Embiid byłby przebadany jakoś bardzo dobrze i sporo byłoby tych ??? ale nawet wtedy wątpie żeby spadł znacząco, natomiast akcje Smarta i Vonleha systematycznie rosną i bardzo dobrze bo to pewne wybory, Gordon podobno tez robi niezłe wrażenie i niezdziwiłbym się gdyby poszedł nawet z #5 albo z pickami C's/LaL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o Embiidzie przeczytalem na probasket, sprawdzilem twittera Woja, a tam wzmianki o Joelu nie bylo. Przeczytalem newsa jeszcz raz i raczej cos przekrecilem, bo Wojnarowski wspominal o Randlu i jego kostce. Wiadomosc o plecach Embiida padly z innego zrodla, wiec to nic pewnego. Sorry za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi odwrotnie. Wydaje mi się, że spośród tych z topu, wcześniejsze alarmy często się potwierdzają jakimiś problemami w przyszłości. 

 

Ale o czymś innym chciałem.

 

James McAdoo - co się stało z kolesiem? Na początku sezonu pojawiał się w loterii, a im bliżej draftu, tym niżej zjeżdżał, że teraz wcale nie ma go w mockach. Taki cienki? Warunki świetne, staty też niczego sobie. Jeszcze niedawno myślałem, że ktoś może zaliczyć fajnego steala pod koniec pierwszej rundy. A koleś znikł i żeby nie był na workoucie w Pacers, to bym zapomniał, że może iść w tym drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny Ainge  zapowiedział , że będzie starał sie pozyskać od jakiejś ekipy 2rndowy Pick w tegorocznym drafcie ponieważ ma na celu wybranie któregos z tych zawodników ,,The club is looking at guard prospects such as Xavier Thames, Semaj Christon, [Nick] Johnson and Russ Smith'' czyżby pozbycie sie Baylessa lub Bradleya?
Dla przypomnienia Bradleyowi konczy sie kontrakt.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mvp-magazyn.pl/depresyjna-historia-wybierania-centra-w-czolowce-draftu/

 

Najciekawszy fragment:
„Ludzie często gadają, że zamierzają tego lub tamtego gościa wybrać w drafcie, ponieważ pewnego dnia będzie naprawdę kimś. To zazwyczaj dotyczy wysokich chłopaków. Rozejrzyj się i powiedz, ilu wysokich, tych wszystkich 7-stopowców, stało się lepszych w przeciągu 5 lat? Spójrz na Hakeema – Hakeem był Hakeemem zanim jeszcze Hakeem zagrał w lidze. Nie stał się Hakeemem, już nim był”.

 

Popovich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.